.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kıyamam canım aman dikkat et kendıne.korkma hiç bişey olmaz varsa.ben okadar dikkat ettim önceki hamileliğmde 9 haftalıkken bebişimin kalbi durdu sebepsiz.ananem anlatıo en küçük teyzeme 40 küsürden snra hamile kalmıs.düşürmek için tasımadıgı cuval zıpalamadıgı dam kalmamıs ve teyzem masallah gayet saglıklı dogmus.oyüzden gönlünüzü ferah tutun eşinle.kendıne yınede dıkkat et gecmıs olsun cnm

ayy inş canım birşey olmamıştır ya.tabi bebiş varsa
demin yumurta akı kıvamında açık sarı bir akıntı geldi neden acaba diye düşündüm:26::26:
yorum yapan biri adet gelmeden o gelir demiş
inş öyle değildr ya

inşallah canım allah tüm dileklerini kabul etsın.senin için hayırlı neyse o olsun..artık allahım ınsallah hamıleyımdır dıyemıom.allahım ınsallah saglıklı kucagıma alabılcegım bebkler nasıp etsın.hersey gönlünce olsun cnm benım su isaretı kullanmak sanada nasip olur.güzel haberlerını paylas tamam

merhaba kızlarr... bende bu ay ümitliydim hasta oldumm oda Rabbimden...birde bazen aradakı 40 günü filan buluyor...ileri ileri atıyor hep.bende ateş ölçüyorum her sabahh...umutlar önümüzdeki aya kaldıı... bakalım hayırlı zamanda versin inşallah rabbim.Ovulasyon testleri ile tutturan var mı yaa?onuda denesem mi denemesem mi bilemedimm.çevremdeki arkadaşlarım hep hamile kimi doğum yaptıı...Rabbim o tadı her isteyene hayırla tattırsın inşallah ister istemez gözü düşüyor insanınnn...

hala gelmedi kırmızılar
hiç sancım falanda kalmadı
yarın sabah test yapcam bakalım ne olcek.:26::26:
eşim adet olmadım diye bugün üzerime titriyordu ya.
aman bebek vardır da birşey olmasın diye
rabbim ben dahil isteyen herkese nasip etsin inşş:2::2::2:

ovulasyon testini kullanıp hamile kalan çokmuş.
ama ben hiç uğraşmadım öyle şeylerle:)
kısmet olursa olur diye inananlardanım
rabbim inş gelecek ay yüzünüzü güldürür

kızlar smear çok önemli. kadın hastalıklarının çoğu bu testle ortaya çıkıyor. yılda bir yaptırın diyor doktorlar. ben her sene yaptırmayı düşünüyorum.

kızlar smear çok önemli. kadın hastalıklarının çoğu bu testle ortaya çıkıyor. yılda bir yaptırın diyor doktorlar. ben her sene yaptırmayı düşünüyorum.

canım doqru duyosunda ınsan korkuyo kotu bısey cıkıcak dıye yaa:18::18::18:

canım öncelıkle hayırlı olsun vardır bundada hayır.ovulasyon testiyle cok hamıle kalan var.tabı takdır allahın ..inşallah en kısa zamanda dileklerin gercekleşir 2013 ugurlu gelsın ınsallah

kızlar napıonuz nasıl gidio çalısmalar..ben bu ay korundum.yeni de kürtaj oldum ama adet olcagıma ılk defa üzülüom sivilceler cıkmaya basladı ve canım asırı tatlı istio.pufff hayırlısı artık:26::26:

canım doqru duyosunda ınsan korkuyo kotu bısey cıkıcak dıye yaa:18::18::18:

ama kötü bir şey çıkmadan da kötü bir şey çıkmış gibi korkmanın sana nasıl zarar verdiğini görüyosun. sonuç çıkması bir kaç gün sürüyor o zamana kadar stres yapıp yaşam kaliteni düşünmek yerine sonuç çıkınca düşünmek daha mantıklı. allah korusun aklına kötü bir şey getirme. hem bu rutin smear değil mi?

ilk hamileligim kendiliginden gerceklesdi ama 9 haftalikken kayip ettim, aradan 8 ay gecti 5 aydir deniyoruz 3 aydir ovulasyon testi ile ama daha hamile kalamadim, gercekden kismet ne zaman ise ozaman olacak heralde..
insallah en yakin zamanda saglikle hayirli bir sekilde hamile kalip sagliklei hayirli cocuk olur insallah.

Bu kadar zor olacagini hic düsünmezdim ya

amin canım inşallah hiçbirimizinki bekletmez de hemen gelir saglıkla.hayırlısı neyse o olsun inşallah.

doktora qıttım bende ıkı aydır az bısekılde kan gelıyodu bende bebeq yerlesme kanı sanıyodum adetımden once gelıyodu sonrasında adet oluyodum anneme soledım annemde senı bı doktora qoturuyum dedı bende yok falan deyıp onemsemedım sonra annemın zoruyla qıttım doktor baktı yaran var dedı bırde cok akıntın var dedı fıtıl ılac verdı bunları kulllan gel smear yapıcaz dedı bende korktum sonrasında ıllahı kotu bısey ıcın deqıl arastırmak ıcın dedı sonuc qeldıqınde yaramı yakıcakmıs ole dedı sonrasında bebeq ıcın tadavı gorucem allahın ıznıyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…