.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

nlcn geçmiş olsun:KK5::KK5:
inş gelecek ay olur ya.
benimde yarın günüm:26::26:
inş kırmızılarr gelmez.çok korkuyorum ya çok:KK5::KK5::KK5:
iştahım bir açılmış ki, nette neyin resmini görsem canım çekiyo ya:KK53::KK53::KK53:
karın ağrsı,kasıkta batmalr,göğüs büyümesi, sabahları mide bulantısı falan da falan işte...:26::26::26:
inş hamileyimdir dua edin ne olur:KK5::KK5::KK5:

inş gelecek ay olur ya.
iştahım bir açılmış ki, nette neyin resmini görsem canım çekiyo ya:KK53::KK53::KK53:
karın ağrsı,kasıkta batmalr,göğüs büyümesi, sabahları mide bulantısı falan da falan işte...:26::26::26:
günaydın cnm saydıgın bütün belirtiler benim hamileliğmde olmsutu özellıkle yüzüstü yatan biriyim yatamıcak durumdaydı göğüslerim inşallah gelmez kırmızılar güzel haberlerini burdan paylasırsın bızımle.

günaydın kızlar ..hepinize saglıklı ve mutlu bır hafta diliyorum..inşallah bu ay olmayan arkadaslar bebeklerı ınsallah bekletmez ve 2013e cok mutlu haberlerle gireriz umudumuzu kaybetmeyelım.allah hepimize saglıklı bebekler nasıp etsın ınsallah.

Kötüyüm kızlar ya... Bugun sabah geldı kırmızılar :KK43: Ben hıc bu kadar kötü olmamıstım :KK43::KK43: Berbat bır pazar gecırdım.. Cok gergındım.. Sürekli eşime sardım 8onun ne suçu varsa) bu ay olmalıydı ssankı?? Neden bu kadar kaptırmıstım kı kendımı??? Içim gidiyor dışarıda bebeklerı gorunce... :KK43::KK43::KK43:
olsun canım ya kıyamam sana üzülme.demek ki nasibi bu ay değilmiş.hayırlısı olsun cnm.inşallah meleğin öbür at gelir de 2013eee cok mutlu bı sekılde girersin amin

inş gelecek ay olur ya.

tsk ederım canım... stres yapma canım yaa ben o kadar stres yaptım kı anlatamam bı ıse yaramadı... butun hersey bende de vardı mıde bulantısı harıc... kendımı dınlemıcem artık dıyorum ama olmuo işte olmuoo :KK43: ınsallah hamılesındır... barı burdakı arkadaslaırın hamılelık haberlerını alınca umutlanıyor...

olsun canım ya kıyamam sana üzülme.demek ki nasibi bu ay değilmiş.hayırlısı olsun cnm.inşallah meleğin öbür at gelir de 2013eee cok mutlu bı sekılde girersin amin

oyle canım nasıp degılmıs.. ama ben hıc bu kadar uzuldugumu hatırlamıyorum... ınsallah 2013 te gelır bebegım.. cok tskkur ederım canım guzel dıleklerın ıcın... ben dun burda bı karısım gordum.. bal-çörek otu- tarcın acaba denesem mı??? ne kaybedecegım kı???

canım evet epeydır gorusemedık.. dun oylesıne yaptım test bılıodum cıkmıcagını.. daha cok erken.. doktor bı dunya test yaptı canım smaer dan tut hormon testlerıne kadar.. yumurtlama takıbı yaptı doktorun dedıgı gıbı ılıskıde bulunduk.. bu ay cok umutluydu doktor döllemeye musaıt yumurtlamam olmus bu ay. hıc bır sorunun yok dedı.. folllık asıt verdı canım.. bu ayda olmazsa esım gıtcek doktora o da baktırcak

Canımm doktor banada smear testı yaptırcaksın dedı acıdımı ? netten baktım sankı acı verıcı qıbı hıssedıyomusun o aletle alındıqında

bu arada kırmızılar qelmıs uzulme canımm yaa allahın vardır bı bıldıqı sıkma canını kendını dınlemeben artık kendımı dınlemıyorum onu bunu yapmıyorum tedavıyle olucak normal yolla olmucak dıyıp gecıyorum kendıme stres yapmıyorum bolesı daha ıyı

oyle canım nasıp degılmıs.. ama ben hıc bu kadar uzuldugumu hatırlamıyorum... ınsallah 2013 te gelır bebegım.. cok tskkur ederım canım guzel dıleklerın ıcın... ben dun burda bı karısım gordum.. bal-çörek otu- tarcın acaba denesem mı??? ne kaybedecegım kı???[/QUOTe

üzülme canım ya belki bu ay hayırlı değildi.inşallah 2013 sana isteyen bütün arkadaslara ben dahil cok ugurlu ve dıleklerının gerçeklestıgı bi ay olur.bu arada karısıma gelince.ben böyle bi karısım duymadım.ne işe yarıomus peki.

günaydın kızlarrrr..c.tesi günü öyle bir düştüm ki iyi ki hamile filan değilim dedim..resmen düm düz uzandım yere. aman diyim gebe arkadaşlar dikkat edin..

günaydın kızlarrrr..c.tesi günü öyle bir düştüm ki iyi ki hamile filan değilim dedim..resmen düm düz uzandım yere. aman diyim gebe arkadaşlar dikkat edin..
canım karda falan mı düştün gecmıs olsun aman dikkat et kendıne :)))

inş gelecek ay olur ya.
inşallah canım dualrımız senınle.güzel haberlerini burdan paylasmak nasıp olur

bende bugün kapıya sırtım dönükken bir çarptımki:KK5::KK5::KK5:
ağrıdan belim yardıldı sandım:KK53::KK53::KK53:
eşime galiba bebek olsa da artık bu saatten sonra kalmaz dedim:KK53::KK53::KK53:
güldü boşver hayırlısı dedi:KK1::KK1::KK1:
ama benim de içim içimi yemeye başladı.ya gerçekten hamile olupta çarpmanın etkisiyle bebecik gittiyse:KK5::KK5::KK5::KK5:

inşallah canım dualrımız senınle.güzel haberlerini burdan paylasmak nasıp olur

inş canım ya.çok korkuyorum bugünkü talihsiz olaydan sonra.
hiç bir belirtim yok kalmadı
bir tek doymak bilmeyen midem dışında:KK53::KK53::KK53::KK53:

bende bugün kapıya sırtım dönükken bir çarptımki:KK5::KK5::KK5:
ağrıdan belim yardıldı sandım:KK53::KK53::KK53:
eşime galiba bebek olsa da artık bu saatten sonra kalmaz dedim:KK53::KK53::KK53:
güldü boşver hayırlısı dedi:KK1::KK1::KK1:
ama benim de içim içimi yemeye başladı.ya gerçekten hamile olupta çarpmanın etkisiyle bebecik gittiyse:KK5::KK5::KK5::KK5:

ayyy allah korusun getirme aklına öyle şeyler...çok kafana takılıyorsa bi kan testi ver..çok geçmiş olsun canım.

Canımm doktor banada smear testı yaptırcaksın dedı acıdımı ? netten baktım sankı acı verıcı qıbı hıssedıyomusun o aletle alındıqında

valla smear sinek ısırığı gibi bir şey. asıl önemli olan spekulum mudur nedir onun girişindeki acı. çok kısa sürüyor zaten gözlerini kapa biter gider. geçmiş olsun arkadaşım.

valla smear sinek ısırığı gibi bir şey. asıl önemli olan spekulum mudur nedir onun girişindeki acı. çok kısa sürüyor zaten gözlerini kapa biter gider. geçmiş olsun arkadaşım.

ayyyy korktum canımm yaaa zaten ödlek bırıyımm bırde tek qıdıcem esımde calısıyo ıns kotu sonuc cıkmaz saqol canım :)

ayyyy korktum canımm yaaa zaten ödlek bırıyımm bırde tek qıdıcem esımde calısıyo ıns kotu sonuc cıkmaz saqol canım :)

canım smear testi oldu bıttı ben bısı anlamadım... doktor bıseyler yapıodu... ne yaptıgını anlamadım bıle.. ee tabıı kasıldım bıraz ama.. hemencık gectı :) korkma yanı tatlım...

X