.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

nerden anladın cnm üsşüttüğünü doktora mı gittin

canım ovulasyon testini ne kadara aldın ıcınde kac tane var

canım eşin geliyomuş senin de gözün aydın :) tatlım Predictor Fertility markası 7 tane var için de eczaneden 50 tl ye aldım en iyisi bu dedi eczacı bilmiyorum bakalım ama daha kullanmıcam adet olmamı beklicem ortalama 30 -33 adet döngü sürem oluyo ben şubat 11 -20 arası denicem sanırım bunu da . Ya bide kızlar biz ilk kez denicez yani 5 gün önceki deneme bile sayılmazdı profesyonel bi çalışma olmadı henüz oyuzden umutluyum :))) ya soğan kürünü şimdi kullanmalı mıyım kızlar

sagol tatlım da cok vermıssın yaa ..ben gittigidyordan aldım..20 ovulasyon testi 6 gebelık testi de hediye 19.90 a aldım cok da memnunum.hem bol bol tahmını tarhılerde ıkı kere yapıom net olsun dıyeee.git geri ver onu heheh ınsallah adet olmazsında gerek kalmaz.

ya canım ıbrahım saracoglu sogan kürünü adetın 15 gunu baslayın dıo ama herkes adetın 7.gunu baslıo erken döllenme olanlar da yararlabılsın dıye mesela ben 12 13 de yumurtluom ben 7.gun yapmaya baslmstım malum esım olmayınca bıraktım bnm arkadasım onla hamıle kaldı 1.5 yıldan snra sende düzenli yap bnm gıbı bırakma ve denılen tarıhte yap.

hadi ya süper fiyata almıssın ya bakalım neyse artık kalsın bu olmadı bidaha ben de gittigidiyordan alırım artık. Ya adet olmayı bekliyorum artık,enazından bugün yada yarın olursam ovulasyon zamanımı kolay hesaplıcam ama neden böyle oldu anlamadım erken gebelik testinde de çıkmadı bişey göğüslerimde karnımda şişti sırtım belimde agrıyo, test yaptım negatif çıkmasına ragmen hala da umut var ıçımde nedense :))

ozaman bu kürü ben adetimin baslangıc gününü 1. gün sayarak 7. gün den itibaren kullanmaya başlıcam dimi canım 15 gün boyunca

canım ben öncekı hamılelıgımde göğüslerım patlıcak gıbıydı 80 olan göğüslerım sılıkonlı gıbıydı :) ve damarlıydı heryerı senınkınde damarlanma olayı varsa ınsallah umut var demektır ayy heycanlanrıkm böyle seylerde.

15 gün devam ediyorum sonra bittikten sonra hamile kalmazsam tekrar 7. günden başlayarak 15 gün devam ediyorum öyle mi canım

benimde 2 3 günüm kaldı yaa bugün test yaptım benimde negatif çıktı canım yaaa bende bekliyorum bakalımm

15 gün kullanıcaksın sonra da bir sonraki ay adetine 10 gün kala başlayıp 10 gün kullanıcaksın cnm bak bu yazıo saracoglunu sıtesınde.

canım ben cıkıyorum merak ettıgın bısey olursa yazarsın. 1 2 gün giremem.güzel habeerleriniz mutlaka paylasın ben gelınceye kadar bıyerler kaybolmayın öpüyorum hepinizi.

tamam tatlım yanlışım varsa düzelt lütfen kafam okadar karıştı ki ; şimdi ben adetimin ilk gününden itibaren 15 gün kullanıyorum bu kürü sonra bırakıyorum adetime 10 gün kala birdaha başlıyorum 10 süre devam ediyorum degil mi ? bu ovulasyon testinde tek çizgi çıkınca da demek oluyo ki yumurtlama günüm değil cift cizgi çıkınca da o gün çalışmalar hız kesmeden devam edicek demek oluyo değil mi :)))

tamam tatlım sağol verdiğin bilgiler için çok öpüyorum seni geri gel lütfen :))

Ben evleneli 2,5 ay oldu. Bebek istiyoruz. Bakalım ne zaman burdan bu mutlu haberi sizlerle paylaşabileceğim.

nerden anladın cnm üsşüttüğünü doktora mı gittin

yoow yoww test yaptımama bozuktu sanırım ikinci çizgiyi koymayı unutmuşlar benim teste negatif çıktı yine

forumda birinin terkibi vardı sopan incir keçiboynuzu ne varsa işte.... onu yapmak istiyorum şubatta inşallah tutar... O bebek bu göbeğe düşecek arkadaşş

bu arada ovulasyon testi ne işe yarar yahu :26: internetteki testler doğru değilmi

Nerden aliyorsun sen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…