.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

hosgeldın cnm aramıza.canım cok erken yapmıssın kanda hemen cıkabılıo ama ıdrarda adet gecıkmesı sart bazı ıstısnalarda cıkıo erken döllenmeyle alakalı bı durum galıba.hamılelık belırtılerıyle adet belırtılerı cok benzıo gecen ay tümünü yasadım ama adet oldum ınsallah sen olmazsın ve bebeğin senledir.

hoşbulduk cnm... inş.adet olmam hayırlısı tabi.....kan testi yaptırsam peki çıkar mı yoksa onun için de beklemeli miyim ??

Merhaba arkadaslar, ben daha yeni sayilirim bebis calismalarinda. 4,5 senelik evliyim yaklasik 7 ay once biraktim dogum kontrol ilaclarini ama son iki aydir siki calisiyoruz diyebilirim . Yani ovulasyon hesaplama testler fln. Gun asiri duzenli olarak iliskiye giriyoruz. Yok uygun pozisyon yastik falan filan derken 2 aydir basarisiziz. Dun ovulasyon testi yaptim tekrar ve ikinci cizgi biraz silikti , bugun tekrarladigimda hic yoktu. Bu bekleyis endise bir turlu bas edemiyorum. Baska denediginiz onerileriniz var mi ?

Allahim tum istiyenlere anne olmayi nasip etsin..
cnm öncelıkle aramıza hosgeldın.genelde dogum kontrl hapı 3 ay korurmus denıo..2 ay basarısız demeylım de nasip olmamıs deıyelım beklemek cok gıcık bısey..gecen ay adetıme 2 gun vardı bı turlu gecmedı zaman.canım ovulasyon gunlerınde ıncır yemenı önerırım bıde burda bı arkadas paylasmıstı bacaklarından tutup eşi ilişki snrası sallms hamıle kalmıs dırek yumurtalılara gıdermıs öyle.hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerını paylas oldu mu

hoşbulduk cnm... inş.adet olmam hayırlısı tabi.....kan testi yaptırsam peki çıkar mı yoksa onun için de beklemeli miyim ??
cnm bence ıkısı ıcınde bekle.bebek varsa bıle bazen görünmeyebılıo ve sınır bozucu ve uzucu oluo bekleyıp sonuc almak en iyisi zaten az kalmıs

amın tatlım yaa onun gitme imkanı olmus bnm öyle bı ımkan 0 dogum gunu için gitcektım ama o iş olmazdı askerleri var etrafında ayy düşünsenee hahah güldürdün kız beni..anladım cnm ozaman sen zaten üzülme cunku daha 5 gunlukmus yavrum yaa.ınsallah allah kısa zamanda nasip eder dua ederken herzaman hayırlısını ıste cnm.bnm 9 haftalıkken kalbi durdu bebek düşünmeyen biz şimdi delisi olduk o kalp atıs sesı dunyalara bedel.ama sansımda yok bnm yaa ovu.test kullndım ıkısınde de esım görevde ne nöbetcıydı hayırlısı dıorum artık. :)) madem rutın kntrllerını oluon ulturasondan yumurtalılarına bakıodur doktorcok sukur ıyıymıs dediğin gibi bekle..:KK16:

Canım senin eşinin işinden dolayı sıkıntı olur tabi düşününce bende güldüm :)) Görevden dönmesini bekle nasip işte Allah vereceği zamanı iyi bilir.Stres yapmayın yapmayalım arkadaşlar sakın sakin olalım yavaş yavaş ilerleyelim :) Ben boyle yazınca sizlerle konuşunca kendimi daha iyi hissettim olcak arkadaşlar Allahım nasip etcek inşallah hepimize dua edelim bol bol ve çalışmaları bırakmayalım :) Negüzel kızlar hepimiz hamile kalcaz bi zaman sonra inşallah :)))

cnm bence ıkısı ıcınde bekle.bebek varsa bıle bazen görünmeyebılıo ve sınır bozucu ve uzucu oluo bekleyıp sonuc almak en iyisi zaten az kalmıs

sabırlı olmak lazım sanırım eşim de beklememi söylüyor...artık hayırlısı.....

Canım senin eşinin işinden dolayı sıkıntı olur tabi düşününce bende güldüm :)) Görevden dönmesini bekle nasip işte Allah vereceği zamanı iyi bilir.Stres yapmayın yapmayalım arkadaşlar sakın sakin olalım yavaş yavaş ilerleyelim :) Ben boyle yazınca sizlerle konuşunca kendimi daha iyi hissettim olcak arkadaşlar Allahım nasip etcek inşallah hepimize dua edelim bol bol ve çalışmaları bırakmayalım :) Negüzel kızlar hepimiz hamile kalcaz bi zaman sonra inşallah :)))
inşallah canım bızımde baska topıkte toplanıp uyuyaadgımızı gaz sıkıntısı konuscagımız günler olcak mı acaba

cnm öncelıkle aramıza hosgeldın.genelde dogum kontrl hapı 3 ay korurmus denıo..2 ay basarısız demeylım de nasip olmamıs deıyelım beklemek cok gıcık bısey..gecen ay adetıme 2 gun vardı bı turlu gecmedı zaman.canım ovulasyon gunlerınde ıncır yemenı önerırım bıde burda bı arkadas paylasmıstı bacaklarından tutup eşi ilişki snrası sallms hamıle kalmıs dırek yumurtalılara gıdermıs öyle.hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerını paylas oldu mu

Hosbulduk canim, tesekkur ederim. Sitede sogan ve incir kurunu okudum yarindan itibaren baslicam, umarim faydasi olur. Iliskilerden sonra yatiyorum hep zaten en az 1 saat, pelvise yastik dayayip dizlerimi karnima cekiyorum. Ins.Rabbim bu ay nasip eder. bu hafta evdeyimde calismicam bakalim. Allah saglikli bebisler kucagimiza almayi nasip eder ins. :nazar:

Olcak tabi Allah izin verirse sakin olalım yeter stres yapmayalım. Ben eşime yansıtmak istemıyorum bile bu heyecanımı cunku bu defa o stres yapacak acaba sorun mu var diye kaldı ki daha yeni başladık başladık bile sayılmaz :) stres yapmayalım arkadaşlar sakin olalım Allahım o günleri göstersin inşallah . Hamileyimmmm kızlaaaarrr diye haykırmak istiyorum bi gün :)))

Hosbulduk canim, tesekkur ederim. Sitede sogan ve incir kurunu okudum yarindan itibaren baslicam, umarim faydasi olur. Iliskilerden sonra yatiyorum hep zaten en az 1 saat, pelvise yastik dayayip dizlerimi karnima cekiyorum. Ins.Rabbim bu ay nasip eder. bu hafta evdeyimde calismicam bakalim. Allah saglikli bebisler kucagimiza almayi nasip eder ins. :nazar:
amin canım ibrahım saracoglu kürün ikisini beraber önermio.ilk sogan suyu daha sonraa ıncır kurü dıo.ben sogan suyu bu ay bıkac gun ıctım baktım esımın görevı uzadı napcam dıyıp bıraktım ama inciri sabahları ac karnına ve gece yatarken yıyebılrsın faydasını böyle de görenler olmsu arada yiorum

Olcak tabi Allah izin verirse sakin olalım yeter stres yapmayalım. Ben eşime yansıtmak istemıyorum bile bu heyecanımı cunku bu defa o stres yapacak acaba sorun mu var diye kaldı ki daha yeni başladık başladık bile sayılmaz :) stres yapmayalım arkadaşlar sakin olalım Allahım o günleri göstersin inşallah . Hamileyimmmm kızlaaaarrr diye haykırmak istiyorum bi gün :)))
canım bayıldım sende heycan olayına cılgınsın yahuuu :KK52::KK52:

günaydın kızlaaaarrr..bugun eşim geliyor.çoçuk planımız suya yatsa da çok özledim kocısımı.yalnızlık cok kötü birşey çünkü.

günaydın kızlaaaarrr..bugun eşim geliyor.çoçuk planımız suya yatsa da çok özledim kocısımı.yalnızlık cok kötü birşey çünkü.

Gunaydin canim, gozunaydin ! Uzulme yumutlaman gecti diye allahin kismet eder belki olgunlasma suren uzamistir, en iyisi bu aksam siz uzun bir ozlem giderin .. :)):KK16:

Gunaydin canim, gozunaydin ! Uzulme yumutlaman gecti diye allahin kismet eder belki olgunlasma suren uzamistir, en iyisi bu aksam siz uzun bir ozlem giderin .. :)):KK16:
sağol canım.ben bir iki gün giremeyebirim.sizler kaybolmayın ortalıklardan .umudum nedense yok ama artık hayırlısı tatlım:KK16::KK49::KK49:

selam kızlaaaaaaaarrr :KK3:
üşütük kader arkadaşınız geldi :KK1:
bilenler bilir geçen hafta bazı belirtilerden bahsetmiş ve p.tesi test yapacağımı söylemiştim yine üzülmek istemediğim için kendimi üşütmüşümdür diye teselli etmeye çalışıyordum.
harbiden üşütmüşüm başka bahara kaldı çift çizgi hayallerim:KK43:

@ttm canim kocan geldimi ????

Moralini bozma canim sen cok gencsin daha bu ay degilse birdahaki ay olur lütfen moralini bozma sen kocanla olan az vaktinizi iyi degerlendirmeye bak, hayirlisi olsun

kızlaarr günaaaydın bu sabah dayanamadım eczaneye gidip erken gebelik testi aldım fortel'i hamile falan değilmişim :/ ama üzülmeye gerek yok hemen bi tane de ovulasyon testi aldım :)) çalışmalara devam minnoşlar kimse üzülmesin. Bakalım soğan kürüne de bugün başlıcam yalnız adet olmadım hala muhtemelen yine yaptığım strestendir ağrım var zaten olurum bgn yarın soğan kürünü yine de kullansam mı yoksa adetimin bitmesini mi beklemeliyim sizce ??

@ttm canim kocan geldimi ????

Moralini bozma canim sen cok gencsin daha bu ay degilse birdahaki ay olur lütfen moralini bozma sen kocanla olan az vaktinizi iyi degerlendirmeye bak, hayirlisi olsun
canım yolda cıktılar şimdi.insallah aksama dogru evde allahın ıznıyle..

kızlaarr günaaaydın bu sabah dayanamadım eczaneye gidip erken gebelik testi aldım fortel'i hamile falan değilmişim :/ ama üzülmeye gerek yok hemen bi tane de ovulasyon testi aldım :)) çalışmalara devam minnoşlar kimse üzülmesin. Bakalım soğan kürüne de bugün başlıcam yalnız adet olmadım hala muhtemelen yine yaptığım strestendir ağrım var zaten olurum bgn yarın soğan kürünü yine de kullansam mı yoksa adetimin bitmesini mi beklemeliyim sizce ??
olsun cnm üzülme bazen sonuc varsa bıle göstermıomus o testler.bekle bıraz dahaaa.buaraada sogan suyunun bellı gunlerı var zaten adet olmanı beklemen gerekeck.baslaman ıcın.ama ınsallah olmazsın gec döllenmedr belkı

X