.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kuzummm hosgeldıınnnnn varmı gelişmee

hoşbulduk canım yok daha bekliyorum belirti olarak kasıklarım batıyor ve ateş basıyor test almadım daha hüsrana uğramaktan korkuyorum kuzucum yaaa sen naptın eşin geldimi

hoşbulduk canım yok daha bekliyorum belirti olarak kasıklarım batıyor ve ateş basıyor test almadım daha hüsrana uğramaktan korkuyorum kuzucum yaaa sen naptın eşin geldimi
yok yavrummm yaa ..sabah tam yola cıkcaklardı son anda van hakkari yoluna cığ düşmüş.iptal oldu kısmet olursa yarın sabah .3 günlük görev 12 güne patladı.moralım cok bozuk bgn ıkı tane ovu.test yaptım ıkıncı sılık yumurtlamam da geçti.cidden ne kadar sansızz bı kızmısın ben bile bu kadar sansızlıga hayret ettim.

canım cok sağol ya ovulasyon tarihi hesaplamalarına bakıyorum internetten sürekli fakat bişey anlamıyorum ya bana çok karışık geliyor . Benim zaten ortalama 30-31 gün gibi oluyo adetlerim ama bu defa stres yapacak bişeyim olmamasına ragmen bugun olmadım ve heyecan yaptım :) Dokktora şu aşamada (yani planlama aşamasında:) ) gitmeli miyim bilmiyorum ama bikaç gün bekleyim diyorum eğer adet olmazsam gidicem ama eğer adet olursam yine de gitmeme gerek var mı çünkü ben zaten rutin olara kontrol amaçlı ne var ne yok diye gidiyordum doktoruma :) ama henüz düşünmüyorduk bian da böyle bi gelişme oldu adetimden 5 gün hadi böyle olsun dedik :) ya bilemiyorum canım eğer adet olursam ovulasyon testi almalı mıyım cünkü ortalama 27-30 arasında adet oluyorum oyle duzensiz derken öyle 1 hafta falan en fazla gecikiyo adetim stres yaşarsam o da duzensiz olmuş oluyo mu bu şekilde onu da bilemiyorum

ayrıca kızlar allah sizlere de bana da nasip etsin inşallah anne olmayı sizlerle boyle bi konu da konşmak benm için boyle bir konunun gündeme gelmesi bile beni nası heyecanlandırdı bilemzsiniz .Allahım nasip etsin inşallah hepimize ben inanıyorum olacak en kısa zamanda sizlerinde benm de :)

umudunu tüketme canım dua et canım icimden bi ses olacak diyo sen sıkma canını ben 6 yıldır uğraşıyorum...

canım stress adetı etkılıo zaten ah o stress yok mu rutin kontrllerınde ne oluosun mesela.ben ımkanın varsa ben hamılelık için kontrollrını yaptırmanı önerırım cunku rutin kntrllerde pıhtılasmaya bakılıo mu bılmıorum ..mutlaka yaptır cok sukur bende cıkmadı ama bebeğimi kaybettım sebep bulunamadı ama burdakı arkadasta kan pıhtılasmsndan dolayı 2 dusugu oldu cıddı bı sorun .ınsallah herseyın temızdr ve gerek kalmaz..adet olursan mutlaka git.ki inşallah olmazsın da bebeişin senledir.zaten hamilr kalınca bıton test ıstıolar ozaman gerek kalmaz ekstra bişeye..ben ovulasyon testini öneririm.ben gayet memnun kaldım.eşim subay göreve cıkıo yumurtlama gunlerımde caslımadık yahuuu 1 aydır hep o gunlerde adam görevde adet zamanım evde nasip değil galıba banaa.neyse hayırlısı olsun ama ovu.testıyle yummurtlama düzeni acısından güzel bi test

umudunu tüketme canım dua et canım icimden bi ses olacak diyo sen sıkma canını ben 6 yıldır uğraşıyorum...
canım cıdden allah yardımcın olsun sana bana ve ısteyen herkese en yakın zamanda saglıklı bebısler yoolassın ..istemezken hamıle kaldım ıstıom kocısımle kavusamıoz ne zor seymıs cocuk yapmak.öle bes dk dedklerı gıb degılmıs.cnm ıcınden bı ses bana mı olcak dıo..şaka mı yapıon kızzz bnm gectı ama ınsallah bebıs senınldr cok dua edıom saannnnaa

canım bnm ınsallah dualarım sızlrlee..seni bu heycanın benı bıle heycanlndrdı allah en yakın zamanda saglıklı bebısler nasıp etsın ınsallah.

evet sana diyor içimdeki ses benin içinde diyo tabide artık kısmet meryem suresini ve Yasin suresini okuyum dua ediyorum kendim için ve benim gibi evlat hasreti çekenler için. Ayetel kürsininde faziletleri çok allah dualarımızı kabul etsin.

bende meryem suresını aksam okudum ama arapca bılmıom ama netten okudum arapca okunusunu o olur mu acaba yaa

benim umudum 0 canım zaten malum ovulasyon günüm gecti ama inşallah senın göbüşün bos değildir.benım bu gidişle cocgum olmaz

kıyamam bebeğini kaybettin demek Allah hayırlısıyla tekrar anne olmayı nasip etsin canım inşallah. Rutin kontroller derken kist var mı diye mesela gibi yani görünüyorum oyle ne var ne yok diye :) ultrasona sokuyo temiz diyo bakıyo okadar :) tabi geniş çaplı bi test falan olmadı hiç. Ya nebileyim çok heyecanlıyım ama adet olursam da uzulmıcem hiç ovulasyon testi alayım diyorum önce . Doktora bu planlama için gitmeyi şu aşamada neden istemıyorum biliyo musun, çünkü giden arkadaşlarım anlatıyo strese sokuyolarmış, ben doğal surece bırakıyım diyorum enazından bı 5 -6 ay . Ve ayrıca benim bi arkadaşımın da eşi toplantı için kayseriye gitmesi gerekti ,doktorun yumurtlama için verdiği tarihte kız aldı bileti gitti çalışma yaptılar :) sonra geri döndü istanbula :) ve hamile şimdi 5 aylık :)) darısı başınıza Allahım dualarımızı kabul etsin valla nası ediyorum bu duayı içten bilemezsin en yakın zaman da bebeklerimiz olsun inşallah

bende meryem suresını aksam okudum ama arapca bılmıom ama netten okudum arapca okunusunu o olur mu acaba yaa

olur tatlım kuran okumasını bilmiyosan türkcesini de okuyabilirsin aslında birbirimiz içinde okuyalım dua olmazmı kulun kula olan duası kabul olurmuş

amın tatlım yaa onun gitme imkanı olmus bnm öyle bı ımkan 0 dogum gunu için gitcektım ama o iş olmazdı askerleri var etrafında ayy düşünsenee hahah güldürdün kız beni..anladım cnm ozaman sen zaten üzülme cunku daha 5 gunlukmus yavrum yaa.ınsallah allah kısa zamanda nasip eder dua ederken herzaman hayırlısını ıste cnm.bnm 9 haftalıkken kalbi durdu bebek düşünmeyen biz şimdi delisi olduk o kalp atıs sesı dunyalara bedel.ama sansımda yok bnm yaa ovu.test kullndım ıkısınde de esım görevde ne nöbetcıydı hayırlısı dıorum artık. :)) madem rutın kntrllerını oluon ulturasondan yumurtalılarına bakıodur doktorcok sukur ıyıymıs dediğin gibi bekle..

herkese merhabalar topiğinize yeni katıldım ben de hamile kalmak istiyorum bu ay denedik ...bakalım beklemek çok zor ...belirtilerin çoğu var burda yazanların ama psikolojik mi bilmiyorum çünkü adet belirtilerine de benziyor..5 şubat ta adet olmam lazım ama ben dayanamayıp bugün test yaptım ama sonuç negatif((çok üzüldüm .....adet günümün geçmesini bekleyeceğim artık ..
allah tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin inş:))

Merhaba arkadaslar, ben daha yeni sayilirim bebis calismalarinda. 4,5 senelik evliyim yaklasik 7 ay once biraktim dogum kontrol ilaclarini ama son iki aydir siki calisiyoruz diyebilirim . Yani ovulasyon hesaplama testler fln. Gun asiri duzenli olarak iliskiye giriyoruz. Yok uygun pozisyon yastik falan filan derken 2 aydir basarisiziz. Dun ovulasyon testi yaptim tekrar ve ikinci cizgi biraz silikti , bugun tekrarladigimda hic yoktu. Bu bekleyis endise bir turlu bas edemiyorum. Baska denediginiz onerileriniz var mi ?

Allahim tum istiyenlere anne olmayi nasip etsin..

olur canım bana uyar 41 meryem suresını duydun mu.

yok ama 707 ya varis i okudum faydasını gördüm ve bol bol ayetel kürsi okudum bide yasin okurken mubin gecen yerde mubin suresini okudum bu dualardan başlayalım

Son düzenleme:
hosgeldın cnm aramıza.canım cok erken yapmıssın kanda hemen cıkabılıo ama ıdrarda adet gecıkmesı sart bazı ıstısnalarda cıkıo erken döllenmeyle alakalı bı durum galıba.hamılelık belırtılerıyle adet belırtılerı cok benzıo gecen ay tümünü yasadım ama adet oldum ınsallah sen olmazsın ve bebeğin senledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…