.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

valla dediğim gibi kızlar gecikme değil erkene gelme yaşıyorum 3 gün oldu biteli şuan ayaklarımı topladım yukarı koltukta kasıklarım patlayacak gibi zonkluyor. p.tesi test yapacağım tamam karar verdim inşallah hamileyimdir

bu arada yardımlarınız için teşekkürler bende yaptım hemen

inş canım inş
kafayı yiyecez bu hamilelik yüzünden zati

güle güle kullan
tşkler canım

bu arada yardımlarınız için teşekkürler bende yaptım hemen
bir taşta iki kuş ttmm

bencede test yaptr kan testi daha garantı acılden gırıs yap.adetım gecıktı beta hcg ıstyrum de onlar hemen yapar ve sonuc 1 saat ıcınde elınde olur.

Bebebgin tutuna bilmesi icin dr bana bu ay progesteron hap verdi, bilen veya kullanan varmi?
Insallah faydasini görürüm, fakat bende acayip bas dönmesi yapiyor... Hadi hayirlisi

bencede test yaptr kan testi daha garantı acılden gırıs yap.adetım gecıktı beta hcg ıstyrum de onlar hemen yapar ve sonuc 1 saat ıcınde elınde olur.

benim bulunduğum yerde acilden gebelik testi yapılması yasak artık yarın test alıp yapacağım midem ağzımda geziyorum 2 gündür ayrıca sol kasık ağrım baya arttı ama ben hala üşüttüm kesin modunda dolanıyorum

Bebebgin tutuna bilmesi icin dr bana bu ay progesteron hap verdi, bilen veya kullanan varmi?
Insallah faydasini görürüm, fakat bende acayip bas dönmesi yapiyor... Hadi hayirlisi
ılk defa duydum ama bende progestan hapı var.düşük önleyici olarak ıcıodum bebegım varken .hangı gun baslamnı söledi

alla alla neden yasak ki cnm.ben hakkaride oldugum halde burda bile var :)))

alla alla neden yasak ki cnm.ben hakkaride oldugum halde burda bile var :)))

devlette yasak neden bilmiyorum sanırım özel hastaneyle anlaşmalılar özele gidenlerden komisyon alıyorlar sorun değil ya özelede giderim ama ben üşüttüm diye düşünüyorum sonuç pozitif çıkarsa sevinç çığlıkları atmak daha eğlenceli olur

2 ay üst üste düşük yaptım.
dr sebebini söylemedi.
sonra gelsin tedaviye demiş ama ben gitmedim üzüntümden
acaba bebeğimi kan pıhtılaşmasından mı kaybettim
gebelik öncesi testler yapmıştım.
sonuçlar bunlar:
APTT 25, normal değerler 25-35 arası
FİBRİNOJEN 155 normal değerler 212-488 arası
Protrombin Zamanı INR 1.1 normal değerler 0.88-1‎.‎2‎ arası
Protrombin Zamanı PTr 13 normal değerler 10-14‎.‎5‎
protein C 86.6 70 - 140
Protein s 66.3 64.4-128‎.‎8‎
nti Thrombin 3 Aktivitesi 89.2 84.6-120
Faktör VIII 52.8 50-150‎
Faktör II 111,3 50-150‎
Faktör IX 86.3 65-150‎
von Willebrant Faktör Antijeni 90.8 61.3-157‎.‎8‎
HGB 11.9 12.2-18‎.‎1‎
HCT 35.6 37.7-53‎.‎7‎
MCV 73.9 80.0-97‎.‎0‎
MCH 24.6 27.0-31‎.‎2‎
MCHC 33.3 31.8-37‎.‎4‎
RDW 19.4 11.6-16‎.‎8‎

benim arkadasımda 2 defa düşük yaptı. her seferinde normal seyreden hamileliği son anda düşükle sonuçlandı. işin garibi onuna doktoru bir problem olmadığını sadece kansızlık sorunu olduğunu söylemiş. 6 ay sonra arkadaş tekrar hamile kaldı ve bu sefer ikizlere hamileydi. Rabbim aldığı iki meleği de geri verdi. şuan 2 yaşındalar ve çok sağlıklılar.

bol bol dua et asla isyan etme ve üzülme. vardır herşeyde bir hayır de sen rabbime sığın o büyüktür verir dualarının karşılığını

nasıl yani cnm senin geçen ayda mı düşüğün oldu..benim sürekli yazdıgım bı topık var bunu kopyalayıp oraya yapıstr tecrubelıler anlarlar ve yorumlarlar.

inş bir sorun yoktur ya.
bende de küçüklüğümden beri kansızlık vardır zaten
hep değerlerim düşük çıkar durur..

nasıl yani cnm senin geçen ayda mı düşüğün oldu..benim sürekli yazdıgım bı topık var bunu kopyalayıp oraya yapıstr tecrubelıler anlarlar ve yorumlarlar.
evet canım ya geçen ayda okudu isen çok fenalaşıp hastaneye gitmiştim.
drlar şüphelenmişlerdi aama anlayamamışlardı.
bu ayy yine aynı belirtileri yaşayınca geçen ayda düşük yapmışsın dediler

anladım cnm tekrarlayan düşük için progestan verıolar dıye bılıorum bebegın rahıme tutunmasını kolaylastrıo..bence hemen doktora gıdıp kontrollerınebasla.özelde yaptr cunku devlet 3tane olmadan yapmıo.yada bulundgun yerde üni.arastrma hastanesi varsa onlarda yapar.kan pıhtılasma testini mutlaka yapmanı öneririm.ama anladıgım kadarıyla saydgın testlerın ıcınde olabılır.pıhtlasma testınde koagülasyon yazar.umarım cıddı bı problem yoktur.

canım zaten üsttek testlerin çoğu koagülasyon testlerii.
üniversite hastanesinde yaptırdım bunları..
fibrinojenin yüksek çıkması riskliymiş dedi başka topikteki biri

canım zaten üsttek testlerin çoğu koagülasyon testlerii.
üniversite hastanesinde yaptırdım bunları..
fibrinojenin yüksek çıkması riskliymiş dedi başka topikteki biri
evet cnm sımdı senın ıcın onu arastrdım google fibrinojrn yazınca kk den bı topık cıkıo orda bunun düşüklüğü kan pıhtılasması oldugunu gösterır yazmıslr.sana doktor bısey sölemedi mi.yada ecopirin yada aspirin tarzı ılaclara baslamadı mı kan pıhtılasmsı olan bı kişide hamılelıkte hergun kalça kol ya da göbekten kan sulandırıcı iğne vurulur.

yoo canım ben bu testleri hamile kalmadan önce yapmıştım
dra gösterememiştim başka bir şehire gittik diye.
öylee kaldı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…