.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

selamlar herkese
onyediocak ben hiç test falan kullanmadım
ttmm bu arada oruç değilin artık
dün alim olan bir ablamı arayıp doktorun müsaade ettiğini kendiminde rahatsız olmadığımı dinen tutup tutmamam konusunda kararsız kaldığımı söyledim
o da:ilk ayların bebek için önemli ollduğunu tutmamam gerektiğini hatta annenin ilk aylardaki gerek fizyolojik gerek psikolojik durumunun doğmuş bebeğin hareketlerine etki ettiğini söyledi
özellikle ilk aylarda hiç strese girme ve hiç iş vs de yapma ayağını uzat dinlen bol bol dedi
içim rahatladı açıkçası tutamazsam fidyesini vereceğim inşallah
bu arada bugün ramazanın ilk cuması dualar müşterek rabbiim kabul buyursun inşaallah

Cnim bende benzeri seyleri söyledm halbuki.bebegn icin su cok önemli.allah bebeklerimzi saglikli bi sekilde kucagmza almyi nasip etsin..zaman gectikce heycn artio.seyrime ve minik harektlri arada oluo.insan çk mtlu oluo.allah sagligmzi mtlulgmzu daim etsin yawrularmzla.

kızlar 41 Meryem süresi okuycam bebiş için
bana yardım eden var mı..
bende sana okurum diyen özelime yazarsa sevinirim..
ona göre sayıyı bilmem gerekiyo

çalışmaların sonuç vermiş, darısı başımızaaaaa....

Rabiim yavrunu hayırla kucağına almayı nasıp etsin isteyen herkesede bu mübarek günlerde gönlünün muradını versin insallah.

Bir sorum olacak canım hamileliğinden önce akıntıda değişiklik yoğunluk yada başka bişey oldumu?

yeni gelenler var hamilerlerimizde de artış var :) muntazarcım tebrik ederim sağlıkla sıhhatle bebeğine kavuşmayı Allah nasip etsin. Bu mübarek günlerde Rabbim çocuk isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah.İsteyen herkes için dua ediyorum. Benim 2 haftadır bulantılarım var ama çıkarma yok çok şükür. çubuk kraker leblebi falan yiyerek geçiştirmeye çalışıyorum. Bol bol su içmeye çalışıyorum. Normalde tatlı çok severim ama bu bebiş beni tatlıdan soğuttu. Tuzlu ve ekşi şeyler yemek istiyorum. Limonun suyunu sıkıp içiyorum bazen :) Et,tavuk ve yumurtadan tiksinme geldi. kokular çok keskin geliyor.Gelişmeler böyle bende:) soru soran arkadaşlar olmuş adet günüm geldiğinde benim adet sancısı gibi sancılarım vardı hatta günüm geçtikten sonrada bir hafta kadar sürdü. ayrıca akıntıda artış vardı beyaz-şeffaf akıntı vardı normalde adet yaklaştığında kuruluk oluyordu bende. Ama kişiden kişiye değişebiliyormuş belirtilere pek takılmayın derim :)

aaay naber kızzz? görüşemedik bayadır

tombik kuş sağolasın amin inşallah
bende şuan aşırı bir halsiizlik ve devamlı uyuma isteği var dayanamadım işten izin aldım yoksa resmen ayakta uyuyorum

tombik kuş sağolasın amin inşallah
bende şuan aşırı bir halsiizlik ve devamlı uyuma isteği var dayanamadım işten izin aldım yoksa resmen ayakta uyuyorum

oluyor canım çok normal. vücuduna ihtiyacı olan şeyleri ver. uykun varsa uyu. herkes şöyle diyor: şimdi uyuyabildiğin kadar uyu bebek doğunca uyuyamayacaksın :)

slm kızlar benimde adetime 4 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum normalde adetime 1 hafta kala bacak ağrılarım tutardı ama o ağrılar şuan yok temmuz ayında ayaklarım donuyo resmen ve yün çorapla dolaşıyorum dün akşam spora gittim bi mide bulantım oldu sporu tamamlayamadan eve döndüm kasıklarımda ağrı oluyo önceki ağrılara benzemiyo hiç neyse bakalım hayırlısı olur inşallah 6 aydır bekliyoruz Allahtan ümit kesilmez :)

benımde adetime 7 gün kaldı.. sonucu merakla bekliyorumm..ALLAHIM insallah nasip eder isteyen herkese..

canlar bugün gittim dr a..
21,47 çıkmıştı kan sonucu
değerin normal dedi..
anlattım ateş ölçtüğümü..
bugün döllenmenin 8 günü,ovulasyonunda 13.günü dedim..
kadın şok oldu
maşşallah herşeyi biliyon dedi
değerin noırmal önemli olan ikiye katlanması dedi..
yarın yine test yap bakalım ikiye katlanmış mı dedi..
progestan,coraspin ve folbiol verdi..
yalnız ben sahuru açtığım gibi attım ilaçlarımı..
son 5 dk dır çift görüyorum
sersem oldumm..
ellerim ayaklarım boşalıyo
var mı benim gibi olan:18::18:
yarın yine test yapcam dua edin ikiye üçe katlansın
eşimde takmış keseyi kalp atışını görmeden inanmam diyo hamiş olduğuna
pcye bakıyorum gözlerim kayıyo ya
üşüyorum habire
değerin normal artarsa bayrama az kala yada bayram sonrası gel görünür dedi herşey
daha ben gitmeden drum bakmış kan sonucuna girdiğim gibi gel gel hamişsin dedi
vajinusmusu yendin ilk ayda hamiş kaldın dedi
inşallah devamıda gelir anneler bana çok dua edin lütfen

ay ne güzel ya darısı başıma inşallah ve tüm isteyenlere :) benimde adetime 2 gün var bugün dayanamadım test aldım 2.çizgi silik çıktı ama çokta ümitlenmek istemiyorum çünkü adet olacakmışım gibi bacaklarım ağrımaya başladı Allahım nolur kırmızılar gelmesinn ((

bugün test sonucu 17 ye düşmüş
yine kimyasal gebelik demek

Kizlar nasilsiniz ?
Giren yok buralara ?

Filozof üzme canini insallah hayirlisiyla gelecek bir gün, stress yapma.
ttm herseyin iyi gitmesine sevindim kiz olmasinada, allah anneli babali büyütsün insallah.

Ben cuma günü test yapacagim heyecanla o günü bekliyorum, hayirlisi belki bize bayram hediyesi gelir.

inşallah banada, banada.. en sağlıklısından şütfeeeeeen Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…