.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

serap'cım canım.. benim çıkmam gerekiyo artık,eşim geliyo yemek hazırlamam lazım..

çok zor olduğunu biliyorum senin için,gerçekten az çok anlıyorum seni ama lütfen sakin olmaya çalış tamam mı?kendi kendine devamlı tekrarla "hayırlısı olsun" diye..Allah'a dua et..
derler ki,Allah gerçekleştirmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş..

inşallah sağlıklı bi bebiş vardır karnında,inşallah yükselir yarın değerin..

kendini iyi hisseder misin bilmiyorum ama ben yanındayım,unutma olur mu.. burdaki herkes derdine ortak ayrıca detayları mutlaka yaz öğrendikçe..

şimdilik hoşçakal...

canım çok saol desteğin için. ben de özele gittim zaten. bu bahsettiğim doktor kolon hatanesinde. bide çok methettiler, internetten falan araştırdım da gittim ben. işte bu da benim kısmetim heralde. ayrıntıları yazarım mutlaka.

Günaydın hepinizee :) Serap'ın durumu çok ilginç olmuş okudum az önce. Umarım vardır bebişi ve daha fazla üzülmez artık. Benim durumumda bir değişiklik yok. Hala regl olmadım. Uf kızlar çok sıkıldım yaa. Gidip bir daha mı kan versem. İstemiyorum da artık. Korkuyorum negatif çıkacak diye. oooof of

kızlar akşam ilginç bi tesptitte bulundum ben. ptesi evde test yapmıştım ve negatif çıkınca ilaca başlamıştım ya. İşte o testin aynısından evde bi tane daha vardı. üzerinde 20 bhcgyi saptayabileceği yazıyor. Akşam yaptım testi 2. çizgi çıktı, demekki değerim yükselmiş. ptesi idrar negatif, salı kanda 17,6 ve çarşamba idrarda da pozitif. Mucize gibi, umut verdi bana :))
Bu sabah korkuyla gittim tuvalate düştü mü diye ama çamaşırım tertemiz, mutlu mutlu işe geldim. Bakalım öğlen kan vericem yarın değerim ne olmuş görürüz..

bi söz vardı çok severim ...
nefes alıyorsan umut var demektir...
o hesap inş yavrucuk seninledir,tabi sağlıkla...

ama kan bugün verceksen sonucu neden yarın alıyosun ki? hastanede yaptırmıyomusun sen,sağlık ocağında mı yaptırıyosun?

canım burdaki devlet hastanesi öğleden sonra verilen kan sonuçları ertesi sabah verio. Doktor da yarın öğlen 3buçuktan sonra gel dedi. o yüzden yani

canım burdaki devlet hastanesi öğleden sonra verilen kan sonuçları ertesi sabah verio. Doktor da yarın öğlen 3buçuktan sonra gel dedi. o yüzden yani

hımmm devlet hastanesi olduğu için öyle demek ki... özel hastanede saat kaçta yaparsan yap,1 saat sonra veriliyo çünkü o yüzden sordum...
demek 1 gün daha beklemen gerekicek... hadi bakalım...

hımmm devlet hastanesi olduğu için öyle demek ki... özel hastanede saat kaçta yaparsan yap,1 saat sonra veriliyo çünkü o yüzden sordum...
demek 1 gün daha beklemen gerekicek... hadi bakalım...

canım ben silivride yaşıyorum. burada 3 tane özel hastane var, sonraki en yakın hastane büyük çekmecede. bu üç özelden biri zaten kolon hastanesi ve oraya tekrar gitmeyi hiç mi hiç düşünmüyorum. diğer ikisini aradım onlar da önce muayene istiyor, direk tahlil olmuyormuş. ben de yeni doktora tek gitmek istemiyorum cumartesi eşimle birlikte gidicez. Kanı da bekletmek istemediğim için kaldık yine devlet hastanesine. Hem salı da orda verdim. umarım uğurlu gelir de bugün değerim artmış olur.

anladım cnm,tamam... inşallah

inşallah hayırlı haberlerini alırız canım... bekliyoruz haberini :)

kızlar selam. öncelikle kan falan veremedim belirteyim. bu devlet hastaneleri gerçekten bi acayip. doktora gittim, tanıyamadı tabi rahatsızlığımı falan sordu :S e günde binbeşyüz kişiye bakınca böyle oluyo. dedim işte iki gün önce kan verdim dün de yarın gel demiştiniz diye. Yok dedi 2 gün içinde olmaz ptesi geliceksin! Ölür müsün öldürür müsün?
Neyse dedim kendi kendime serap sakin ol diye. Ya dedim hazır gelmişken vereyim o zman, yok 2 günde belli olmaz devletin imkanları sınırlı cart curt konuştu. e dedim vereyim parasını, yok işte senin parana da yazık pazartesi belli olur 2 günde hiç bişey anlayamayız.
ya sabır dedim çıktım eve geldim. benim işim cumartesiye kaldı anlıcağnız. eşimle birlikte başka bi doktora gidicektik cumartesi, kanı da o zmn veririm madem.
beklemedeyim kızlar. umarım kanamam olmaz...
hepinize destekleriniz için teşekkür ederimmm..

hadi yaaa.. aay seninde şansına mıdır nedir arkadaşım yahu,İst'da çile çekiyosun.. küçük yerlerde,imkanı kısıtlı yerlerde çok gördüm de İst'da böyle bişey çok garip..
ayrıca yine yanlış bilgi verilmiş..2 günde artıyo değer (yani bende öyle olmuştu en azından) 2 kat artmıştı..özele gitsen olmaz mı,başka bi semte falan..eşinle beraber..
ya da kesin c.tesiyi beklicek misin?

ya canım ben de şaşırmış durumdayım. bi de cahilim zaten bu konularda kim ne dese inanıorum. burdaki iki özel hastaneyede sordum muayene olmadan kan almıolarmış, önce doktorun görmesi lazımmış, gerekli görürse kanı o istermiş. dediğim gibi tek başıma doktora da gitmek istemiyorum. ctesiyi beklicem mecbur.

hastane prensibimidir nedir bu..ya da para koparmak mı amaç acaba?muayene parası? :44:

çünkü ben burda gidip kendi isteğimle yaptırırsam 50 tl,doktor isteğiyle yaptırırsam 35 tl ödüyorum özel hastanede..ve gecede gitsem,gündüzde gitsem 1 saat sonra veriyolar sonucu..
ayrıca sağlık ocağıda yapıyo ertesi güne veriyo sonucu burda..

neyse karıştırma kafanı madem artık..bekle c.tesiyi napalım!

canım sen özel sigorta yaptırdın mı? ben gebelik düşünüyoruz diye özel sigorta ile görüştüm. ama hamile kalmadan 2 sene önce başlaması gerekiyo hastane masraflarını karşılaması için dediler ve vazgeçtim

ben bankada çalışıyordum cnm,ilk hamilelikte bankadan özel sigortam vardı..
sonra çıktım ama şimdide eşim üzerinden özel sigortam var..
yani ayrıyetten yaptırmadım ben,detaylarını hiç bilmiyorum açıkçası..

Kızlar selam :) 11 günlük gecikmeden sonra bu akşam nihayet adet gördüm. Sabah da sabırsızlıkla gidip kan vermiştim boşa gitti paralar yahuu :) 2 aydır adetlerim çok gecikiyor belki de hamile kalmama az kalmıştır:) eskiler öyle diyor. rahim bebek ararmış güya ü:) bu arada serapcım senin durumunu merakla takip ediyorum ama canım çok şanssızsın sen yaa ne biçim doktorlara denk geliyorsun. Ama sakın üzülme canım bence sen gayette hamişsin bak testin de pozitif çıkmış. hem idrar testleri 20 ml hcg tespit eder yazıyo ama bence 100 ün üzerine çıktığı zaman net sonuç veriyo yani pozitifse baya yükselmiştir. Hiç sıkılma sağlıkla gelsin bebişin inşallah :)

insallah canım benim bu son adet olur..9 ay boyunca bidada olmazsın adet ve melegıne kavusursun..insallah eskılerın dediği gibidr ama görünmnde fayda var dr a..serap harbıdn ne sanssız cıktın doktr knsunda..evet cnm hamılesın gec döllenme olmstr belkı deger ondan küöüktr güzel haberle gel ınsallah

ayy canım hiç sorma nedir bu doktorlardan çektiğim hep mi bana denk gelio :44: bu sabah da kanamam olmadığını görünce uçtum havalara. inşallah tutunur bebişim bana ve inş dediğin gibi yükselmiştir değerim. bir gün daha sabredicem artık.
sen de bebeğine kavuşursun inşallah kısa zamanda. hem eskilerin de bi bildiği vardır

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…