Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben tarçınin bebek oluşumunda yan etkisi oldugunu duymuştum o yüzden kullanamdim

Bende tatli kasigiyla kullaniyorum yemek kasigiyla fazla olur sanki bazi yerlerde de sadece sabah ac karna bi tatli kasigi diyo aksamlari yokmus ama ben aksamda yiyom yatmadan gece
Bende sabah akşam birer tatlı kaşığı yedim

Canım kürklüm sen ismini mi değiştirdin

Ah ne güzel keşke düzenli adetim olsa da ben de yapsam, 2 aydır adet olamıyorum bile. Yapan herkese şifa olsun kızlar , Bebiş haberlerinizi alalım inşallah

Kızlar herkese merhaba ben bu kürü hep okuyorum burda ama hiç denemedim bat 4 ekim ve adet olcağıma eminim 4 ekim itibariyle başlamayı düşünüyorum inşallah bunu kullanıp hamile kalanı çok duydum merak ediyorum bakalım olcak mı

Ayy inşallah ya Kimisinin adetinde düzensizlik yaratıyormuş hiç öyle bişeyler duydun mu
Valla bebeğim o kadar çok kür duydum ki burda evet adet düzensizliği yapan vardı ama bu muydu başkası mı bilmiyorum kuzum

Valla bebeğim o kadar çok kür duydum ki burda evet adet düzensizliği yapan vardı ama bu muydu başkası mı bilmiyorum kuzum
Haklısınn ben incir kürü denemiştim zeytinyağında bir gün bekleyen inciri 10 gün boyunca yiyorsun erken yumurtlama oldu ama gebelik oluşmadı maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…