Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben burda randevu bile bulamiyorumm
Ne zamandan beri istiyon canim
Bu ay tam 1 yil oldu. İstanbul’da kolay canim cok hastane oldugu icin. Bir de benim is yerinden dolayi ozel saglik sigortam var o yuzden yoksa bende surekli gidemem. Ama ovulasyon testi de baya yardimci tarihi belirlemede keske kac tane yumurta oldugunu da gosteren bir test olsa☺️

Bu ay tam 1 yil oldu. İstanbul’da kolay canim cok hastane oldugu icin. Bir de benim is yerinden dolayi ozel saglik sigortam var o yuzden yoksa bende surekli gidemem. Ama ovulasyon testi de baya yardimci tarihi belirlemede keske kac tane yumurta oldugunu da gosteren bir test olsa☺
Ayyy keske canim
Doktora sormadinmi gebelik istiyorum falan
Klomen yumurtlar icin iyi ilac
Adetin 3 gunu basladim 5 gun ictim hamile kaldim ama dusuk oldu

Ayyy keske canim
Doktora sormadinmi gebelik istiyorum falan
Klomen yumurtlar icin iyi ilac
Adetin 3 gunu basladim 5 gun ictim hamile kaldim ama dusuk oldu
Biliyor canim son 5 aydir surekli ayni doktora gidiyorum. Ben de bir ay klomen bir ay femara kullandim ama olmadi. Benim aslinda hic bisey kullanmasam da yumurtam oluyor ve catliyor hic sikinti yok. Yine de takviyeler aliyorum bir umut

Selam kızlar yumurtlama için ilac kullanırken bu kürden yapsak sıkıntı olur mu ki 🤔
Bi de benim bugun ikinci günümdü sabah akşam yaziyor akşamdan başlasam olur mu ki ya da yarın geç mi olur üçüncü gün başlasam

Biliyor canim son 5 aydir surekli ayni doktora gidiyorum. Ben de bir ay klomen bir ay femara kullandim ama olmadi. Benim aslinda hic bisey kullanmasam da yumurtam oluyor ve catliyor hic sikinti yok. Yine de takviyeler aliyorum bir umut
Ben klimen kullandim ama catlama ignesi kullanmadim
Bendede bi sikinti yok

X