Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bal tarçın ve çörek otu kürü için gereken malzemeler 🤗
  • 12 tatlı kaşığı kadar taze, öğütülmüş çörek otu
  • 10 çay kaşığı kadar toz tarçın
  • 10 yemek kaşığı saf bal
(Ben normal çiçek balı kullanacağım )

💜 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otunu, 10 çay kaşığı toz tarçını ve 10 yemek kaşığı hakiki balı karıştırıyor ve macun kıvamına getiriyoruz. Macun kıvamına getirdiğimiz karışımı cam kavanozda ve serin bir yerde muhafaza ediyoruz. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. günü kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca bu karışımı kullanmalıdırlar. Bu karışım her gün sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılmalıdır.

Burada bi çok arkadaşım tarafından şahit oldum bu kürün mucizesine. İnşallah bizlere de nasip olsun bu ay.
Ben yarın başlayacağım :halay::halay:

@Eneaciz S SiriusBlackK @Lostinparadise biz şans dileyin Kızlarrr:KK200::dua:
Ben tarçınin bebek oluşumunda yan etkisi oldugunu duymuştum o yüzden kullanamdim

Bende tatli kasigiyla kullaniyorum yemek kasigiyla fazla olur sanki bazi yerlerde de sadece sabah ac karna bi tatli kasigi diyo aksamlari yokmus ama ben aksamda yiyom yatmadan gece
Kızlar bazı yerdr günlük bi yemek kaşığı sabah akşam dior bazi yerde bi tatli kaşığı sabah akşam dio acaba toplamda bi yemek kaşığı olduğu icin mi oyle yazıyorlar sabah aksam yemek kaşığı olsa yetmez sanki zaten 10 kaşık bal var dimi beni bi aydinlatin size zahmet ben ölçüleri birebir yaptım bulabildiğim em hakiki baldan 10 yemek kaşığı , 10 cay kaşığı tarçın, 10 tatlı kasigi öğütülmüş çörek otu attim karistirdm cam kavanozda sabah akşam bi tatli kaşığı yiyorum sifa olur insAllah
Bende sabah akşam birer tatlı kaşığı yedim

Bal tarçın ve çörek otu kürü için gereken malzemeler 🤗
  • 12 tatlı kaşığı kadar taze, öğütülmüş çörek otu
  • 10 çay kaşığı kadar toz tarçın
  • 10 yemek kaşığı saf bal
(Ben normal çiçek balı kullanacağım )

💜 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otunu, 10 çay kaşığı toz tarçını ve 10 yemek kaşığı hakiki balı karıştırıyor ve macun kıvamına getiriyoruz. Macun kıvamına getirdiğimiz karışımı cam kavanozda ve serin bir yerde muhafaza ediyoruz. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. günü kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca bu karışımı kullanmalıdırlar. Bu karışım her gün sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılmalıdır.

Burada bi çok arkadaşım tarafından şahit oldum bu kürün mucizesine. İnşallah bizlere de nasip olsun bu ay.
Ben yarın başlayacağım :halay::halay:

@Eneaciz S SiriusBlackK @Lostinparadise biz şans dileyin Kızlarrr:KK200::dua:
Canım kürklüm sen ismini mi değiştirdin

Kızlar herkese merhaba ben bu kürü hep okuyorum burda ama hiç denemedim bat 4 ekim ve adet olcağıma eminim 4 ekim itibariyle başlamayı düşünüyorum inşallah😍 bunu kullanıp hamile kalanı çok duydum merak ediyorum bakalım olcak mı🤲🏻

Valla bebeğim o kadar çok kür duydum ki burda evet adet düzensizliği yapan vardı ama bu muydu başkası mı bilmiyorum kuzum
Haklısınn ben incir kürü denemiştim zeytinyağında bir gün bekleyen inciri 10 gün boyunca yiyorsun erken yumurtlama oldu ama gebelik oluşmadı maalesef

X