Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu kürü şuan bıraktım dün hormon testi yaptım prolaktin 32 lh 9.98 çıkmış doktorum sorun yok dedi ama çok canım sıkıldı sanki sürekli bir şeyle sınanıyorum

Kizlar ben de kuru yapmayi bıraktım.. iki gündür bulantı kusmayla uğraşıyorum aklıma geldikçe iggg midem kalkiyo 😣 illa adetken mi yapmak lazım acaba

Kizlar ben de kuru yapmayi bıraktım.. iki gündür bulantı kusmayla uğraşıyorum aklıma geldikçe iggg midem kalkiyo 😣 illa adetken mi yapmak lazım acaba
Tadı çok kötü gerçekten benim içinde. Valla canım adetken başlanıyor diye biliyorum. Ama normal zamanda da bi etkisi yada yan etkisi varsa inan bilgim yok

Tadı çok kötü gerçekten benim içinde. Valla canım adetken başlanıyor diye biliyorum. Ama normal zamanda da bi etkisi yada yan etkisi varsa inan bilgim yok
Ben ilk yediğimde tadı güzeldi onda sıkıntı yok birkaç gundur midemi usutmusum o yüzden yiyemedim ..neyse aman vardır bunda da bi hayir

X