Hamilelik belirtisi mi yoksa adet mi

cimbomlu38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
43
5
21
Kızlar merhaba adetime 10 gün kala tüm belirtilerim kendini gösterdi ve şuan hala dewam ediyor ve sarı akıntı geliyor bel ağrısından yürüyemeyecek hale geldim sizce hamile miyim yoksa adet mi (adetime 1 hafta var)

şu sıralar rahme yerleşme günleri, 10 gün önceden başlar mı bilmiyorum. benimde 1 haftam var bekliyorum salı günü test yapıcam

Ölüyorum ölüyorum ağrıdan. Kasıklarım patlayacak gibi. Yorgunluk,halsizlik,vücut ağrısı. Uyku modu hepsi var. Adetime 2 hafta var. Sanırım üsuttum. Hamile olabilirsiniz yerleşirken olabiliyor.

Daha erken ama eğer böyle hissediyorsan belki geç döllenme ile olmuştur benim geç döllenme oldu adet gördüm bir hafta sonra tesadüfen gebe olduğumu ogrendim

Yumurtlamanın üzerinden en az 10 gün dolunca bir daha yap bakalım
Aslında doldu yani 15 eylül yumurtlama günümdü yani bugüne kadar 14 15 gün oldu. Aceba evham mı yapıyorum ama benim aklımo karıştıran sarı akıntımın olması normal beyazdı akıntı artık sarı gelmeye başladı enfeksiyon desem herhangi bi yanma şikayetim felan da yok

15 eylül yumurtlama günün olsaydı 14.günden sonra âdet olman gerekirdi. Kitlerle mi takip ediyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…