Hamilelik belirtileri

Hayır kasik ağrısı değilde ben adet sancısı gibi ağrı çektim halada var onun ağrısı belime vuruyo

Hayır kasik ağrısı değilde ben adet sancısı gibi ağrı çektim halada var onun ağrısı belime vuruyo
Benim ovitrelle vurulalı 13. Günüm. Sağ kasığım çok ağrıyor alttan bir şey geliyor gibi hissediyorum ama hiçbir şey yok. Kist olmasından korkuyorum

Benim ovitrelle vurulalı 13. Günüm. Sağ kasığım çok ağrıyor alttan bir şey geliyor gibi hissediyorum ama hiçbir şey yok. Kist olmasından korkuyorum
Merhaba benım ovittelle çatlatma iğnesi vuruldum7. Günüm bugün 5. Günde test yaptım dayanamayıp hafif çizgi vardı şimdi bugun bidaha yaptım yok, siz hamile misiniz şuan ,

Kızlar merhaba adetim 11 gün geçiyo 4.günü test taptım negatif 6.günü kan verdim çıkmadı bekleyelim dedi doktor artık kafam allak bullak çok kötüde soğuk aldım kemiklerim heryerin dökülüyo bel ağrım vardı onu unuttum akıntımda geliyo kokusuz test yapıyım mı doktora gitmeden önce

Merhaba kızlar yeni üyeyim aranıza yeni katıldım ☺ Adetime 4 gün var 1 haftaya yakındır şiddetli bir şekilde göğüslerim ağrıyo sızlıyo sol kasık ağrım mide bulantılarım var ara ara ateş basıyo bazen de üşüyorum ve su gibi akıntım oluyor bel ağrılarım falan ve aşırı halsizim göz kararması falan oluyor nadiren ve uyku çöküyo aniden hamilelik olabilir mi?

Son düzenleme:
Belirtiler var test yapın isterseniz

Başıma böyle bişey geldi iki çizgi var fakat diğer çizgi yanlış taraf da başınıza böyle bişey geldi mi

Eklentiler

• 17067714589713552720116680357909.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…