Hamilelik belirtileri

3 gündür kasıklarıma ağrı giriyo adet olacakmış gibi ağrılarım oluyo ama adetime daha 3 gün var akıntım var süt gibi sulu akıntım oluyo göğüs ucu ağrım var sanki icinde yara varmış gibi agriyo yumurtlamanın üstünden 14 gün geçti sizce test yapsam bugün cikarmi bide bunlar hamilelik belirtilerimi
Canım regl ve hamilelik belirtileri birbirine o kadar benziyor ki ayırt etmek bazen çok zor ama saydıkların hamilelikte de oluyor. Bence bir test alıp dene regl 3 gün varsa silikte olsa çıkar bence

Gittikçe meraklanıyorum sabahın yedisinde kusarak uyandım ama artık bilmiyorum dün akşam 6 da uyuyup gece yarısı uyanmam falan kendimi ilk defa böyle görüyorum 🤭 sonucunu yazarsın haber et 🌸
Arkadaşımın testleri negatif çıktı kanda çıktı mesela pozitifi ama 14 gün falan geçti artık regl üzerinden.. bende bugün o kadar yorgunum hissediyorum ki kendimi full yattım şimdi kalkıyorum 30 günde regl oluyorum normalde daha olmadım 19nda doktora gittiğimde yumurtan çatlamak üzere dedi (2. Yumurtalamaydı bence) yumurtlamaya göre 14 gün geçiyor yarın adet olmam gerekiyor bakalım nolucak

Arkadaşımın testleri negatif çıktı kanda çıktı mesela pozitifi ama 14 gün falan geçti artık regl üzerinden.. bende bugün o kadar yorgunum hissediyorum ki kendimi full yattım şimdi kalkıyorum
Evet bazen idrarda geç çıkıyo önce kana geçiyormuş zaten eğer gecikirse bende 1 hafta kadar bekliycem o zaman daha net sonuç alınıyormuş. Dınlen yorma kendini şuan ne olduğumuz belirsiz bende bir şey yapmıyorum kaç gündür 🤭

Evet bazen idrarda geç çıkıyo önce kana geçiyormuş zaten eğer gecikirse bende 1 hafta kadar bekliycem o zaman daha net sonuç alınıyormuş. Dınlen yorma kendini şuan ne olduğumuz belirsiz bende bir şey yapmıyorum kaç gündür 🤭
Yine haberleşelim canım 😍 senin belirtilerin neler peki bel ağrın var mı beni o çok vuruyor bi de aşırı susuyorum😳 sık tuvalete çıkma var bi de akıntım sulu ya da beyazımsı

Yine haberleşelim canım 😍 senin belirtilerin neler peki bel ağrın var mı beni o çok vuruyor bi de aşırı susuyorum😳 sık tuvalete çıkma var bi de akıntım sulu ya da beyazımsı
Bel ağrım sol kasık ağrım göğüs sızlaması ağrısı mide bulantısı uyku halsizlik ve sanırım şuan yerleşme gibi bişey oluyo sanırım anlamadım 1 2 saatir oluyo peçeteye geliyo sadece çözemedim

Bel ağrım sol kasık ağrım göğüs sızlaması ağrısı mide bulantısı uyku halsizlik ve sanırım şuan yerleşme gibi bişey oluyo sanırım anlamadım 1 2 saatir oluyo peçeteye geliyo sadece çözemedim
Peki senin bat a kaç gün var canım ? Benim çamaşırıma geliyor silincede geliyor kasıklarımda batma yok pek geçmiş günlerde oldu ama bel ağrımı çözemedim hiç 😳

Peki senin bat a kaç gün var canım ? Benim çamaşırıma geliyor silincede geliyor kasıklarımda batma yok pek geçmiş günlerde oldu ama bel ağrımı çözemedim hiç 😳
4 şubat olmam lazım yani yarın benim sadece silince geliyor çamaşırıma gelen bir şey yok pet de taktım yine bişey gelmemiş merakla bekliyorum benim sol kasığıma batma oluyor 🤦‍♀️ bel ağrısı regl zamanı da oluyo hamilelikde de oluyo ama inşallah hayırlısı olur belini falan zorlama dikkat etmek de fayda var senin bat ne zaman canım

4 şubat olmam lazım yani yarın benim sadece silince geliyor çamaşırıma gelen bir şey yok pet de taktım yine bişey gelmemiş merakla bekliyorum benim sol kasığıma batma oluyor 🤦‍♀️ bel ağrısı regl zamanı da oluyo hamilelikde de oluyo ama inşallah hayırlısı olur belini falan zorlama dikkat etmek de fayda var senin bat ne zaman canım
Benimde yarın canım. Benim regl olunca oluyo olmadan olmaz ama bilmiyorum tabi ben birde kürtaj oldum 3 ay önce baya ağrılarım oluyodu regl olduğumda karnımda ama sadece ne oldu ne bitti anlayamıyorum ama hayırlısı olsun hakkımızda 😘

X