Hamileliğimi gizlemek istemem anormal bir şey mi?

Hepinize günooo arkadaşlar ben bir aylık hamileyim şuan bzde yeni öğrendik cünkü bnde adet düzensizliği vardı neyse dün eşime söyledim kendi aileme söylemedim dün eltim çaya gelmişti bayadır görüşmüuorduk onda sordu ona da yok dedim cünkü onunda çocuğu yok bilsin istemedim şimdide eşim tutturmuş aileme de söyleyelim hayır dedim onlara söyleme onlar 4 5 aylık olana kadar bilmesinler zaten uzaktayz görmez etmezler ne var bunda eşim bana trip atıyor yanliş mıyım onlar bilmesinler sonra söylerz zaten

Bencede söyleme. Herkes tetikte nazar değdirmek için bekliyodur.

Benim eşimin büyükannesi yüzüme bakıp anlamıştı 0 şaka :-D ben söylemiştim hemen ama kimseye söylemeyin biz bilelim yeter demiştim ama ağızlarında bakla ıslanmadı. Zaten çok riskli ni hamilelik geçirdim. Şimdiki aklım olsa 3 4 ay olana kadar kimseye söylemezdim. Ama 4.aydan sonra göbeğin çıkmaya başlıyor zaten. Eşin de heveslendirip için paylaşmak istiyor belli ki nazardan korkuyorum bu aylar riskli aylar vs dersin dikkat et gözün aydın

İşyerime söylememiştim yüzüme bakıp sen gebe olabilirsin gözlerin şöyle böyle oldu falan dediler. İki ay saklarım kayıp riski azalınca söylerim diyordum, 7 haftalıklen kusa kusa içim çıktı gebelik boyu öyle geçti. Sen 5 ay saklayacakmışsın bence bebek doğup yaşına girince söyle yürümeye de başlar hem. Dizilerde öyle yapıyorlar yırtdışına eğitime gitti diye gönderip koca bebekle geliyorlar.

İşyerime söylememiştim yüzüme bakıp sen gebe olabilirsin gözlerin şöyle böyle oldu falan dediler. İki ay saklarım kayıp riski azalınca söylerim diyordum, 7 haftalıklen kusa kusa içim çıktı gebelik boyu öyle geçti. Sen 5 ay saklayacakmışsın bence bebek doğup yaşına girince söyle yürümeye de başlar hem. Dizilerde öyle yapıyorlar yırtdışına eğitime gitti diye gönderip koca bebekle geliyorlar.
Ay o gözden nasıl anlıyorlar yaa, daha ben bile bilmiyorken kuzenim gözlerime bakıp sen hamile gibi bakıyorsun demişti 😂😂😂

X