hamileliğe hazır değildim ama hamileyim

E

esmamehmet

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi esmamehmet
merhaba doktor hanım ben23 yaşında 6 yıllık evli bir bayanım 6 yıldan beri gerek eşim olsun gerekse ben çocuk düşünmüyorduk ancak son dönemlerde kendimi gelecek yıl hamile kalmaya hazırlarken bir anda hazırlıksız bir şekilde hamile kaldım ilk zamanlar önümüzdeki sena olacağına bu yıl olsun diye düşündüm ama ben anneliğe hazır hissetmiyorum kendimi ve bu beni mutsuz ediyor sanki dünyanın sonu gelmiş gibi birdaha eski hayatımdan bir eser kalmamış gibi hissediyorum buda çocuğa karşı soğukluk getiriyor sevemiyorum eşim ise daha çok manevi boyutunu düşünerek çocuğu istiyor zaten yaşı 30 oldu bende hiç istemiyorum aldırmak istedim ama eşim razı olmadı şimdi bebek 3 aylık oldu ve benim doğumum gün geçtikçe yaklaşıyor ve ben doğum dahil herşeyden çok korkuyorum bana yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

• Konu Sahibi esmamehmet
Bir gebelik depresyonu geçiriyorsunuzdur. Bu konuda gebeliğiniz ve doğum sonrasında da düzenli devam edeceğiniz terapi görmelisiniz. Lütfen yakınınızda bulunan bir psikologa başvurun ve ihmal etmeyin.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…