Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

ben hiç belirti yaşamadım, daha doğrusu yaşadıklarıma da hep psikolojik bunlar deyip yok saydım. Canım inşallah hayırlı haberini alırız, pazartesiye kadar bende bekleyeceğim seninle :)
Çok teşekkür ederim canım :) inşallah :) burdakilerin desteği çok iyi oluyor insan iyi hissediyor :) ben de bu ay yok saydım hepsini senin gibi ve hap da kullandığım için bakalım belki o değiştirmiştir günü diyorum

ben hiç belirti yaşamadım, daha doğrusu yaşadıklarıma da hep psikolojik bunlar deyip yok saydım. Canım inşallah hayırlı haberini alırız, pazartesiye kadar bende bekleyeceğim seninle :)
Galiba pazartesiye kadar dayanamıycam yarın yapmayı düşünüyorum tedti yapsam mı?

Arkadaşlar lütfen yardımci olun!! Bebek istiyorum 2.ayim . Adetime 3 gun kaldı. 3 gün önce iliski sırasinda pembe leke geldi iki gün sürdü(sariya döndü). Şu anda lekem yok. Acaba tahriş mi oldu .leke niçin gelmistir.insallah gebeliktir

Arkadaşlar lütfen yardımci olun!! Bebek istiyorum 2.ayim . Adetime 3 gun kaldı. 3 gün önce iliski sırasinda pembe leke geldi iki gün sürdü(sariya döndü). Şu anda lekem yok. Acaba tahriş mi oldu .leke niçin gelmistir.insallah gebeliktir
Canım hassas bir bölge olduğu için ilişki sonrasında bu tarz küçük kanamalar olabiliyor (ara sıra)
İnşaallah hamileliktir de onunla alakalıdır yerleşme kanaması olabilir mesela :-) :halay:
Ama yine de sen gününün geçmesini bekle tatlım :-)
Geçmiş olsun :KK49:

Insallah canim sanırım bu ay cok istrdim ve psikolojimi bozdum :110: nolur nolurr bebek olsun :KK43:
Daha ikinci ayında psikolojim bozuldu deme bence :) ben 6 aydır deniyorum ama burda okuduklarimi görünce üzülüyorum bile diyemiyorum :KK43: Allah herkesin gönlündeki tez zamanda verir inşallah. .Amin..

Ben her turlu konuyu kafaya takan bir insanim. Allahim bu mucadelemizde bize sabir versin ve bir an once gondersin ins bebisleri:) hic belirtim yok zatem adete 3 gun kaldi

Canlarım dayanamadım test yaptımve sonuç bu çok açık ama ikinci çizgi var sevinmeli miyim?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 223
X