Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

yok yerleşme falan değilmiş regl li oldum ya çok üzüldüm reglim gecikince ümitlenmiştim
Hayırlı zaman değilmiş demekki şimdi canım ama şöyle bişey varstres yapmayın diyolar ya hakikaten yapma eşinle çocuk olsun diye değil istediğin için ilişkiye gir ve kafana takma ben bu ay olmaz nasıl olsa diye düşünmüştüm hatta eşimli gün aşırı ilişkiye girme kararı almışrık ama onu da yapamadık ben yorgun oldum o torgun oldu ama sonuçta nasipte varmış beniş oldu çok şükür çok takma kafaya Rabbim hayırlı zamanda nasip eder inş

Arkadaslar lütfen bişey sorcam benim gibi olan varmı yada duydunuz mu ne olur paylaşın. Bu ay catlatma ignesi kullandim ve içimde bu ay çok güçlü bir his hamilesin diyor hep 5 kez evde test yaptım hep ikinci çizgi çıktı silik olsada . Oysa pazartesi günü iğnenin yapıldığının 12. Günü kan testi yaptırdım 3.10 çıktı sonuç doktor yeni olabilir 2 gün bekle değer yükselirse hamilesin dedi bugün tekrar verdim kan ve değer 1.89 olmuş .artması gereken değer düşmüş adet günüm yarın ama hiç adet olacakmışim gibi hissetmiyorum ya da öyle olmasına inandırıyorum kendimi. Yani sizce tüm bunlara rağmen yine de hamile olabilir miyim ? kan en doğru yöntem ama evdeki gebelik testlerinin 5 de bozuk olabilir mi de çıktı ya ne olur bişey söyleyin çok ağladım ama içimde bir yerde yine umut var
Canım benim sakın ağlama Rabb'imin vardır elbet bir bildiği hayr gördüğü sabret..
Bak ben ilk evliliğimden 2 çocuk sahibi oldum 2.oğlum için sadece bir şans vererk bir kez birlikte oldum bu dünyada yiyecek nasibi varmış geldi dünyaya benim dünyam herşeyim mutluluğum oldu..
Boşandık..
Yıllar sonra yeniden Rabbim evliliği nasib etti bu eşimin çocuğu yok ve şimdi aylardır deniyoruz yok Rabbim biliyor hayrını şerrini Ona teslim ol ağlama vardır bi hayrı elbet ☺️

Canım benim sakın ağlama Rabb'imin vardır elbet bir bildiği hayr gördüğü sabret..
Bak ben ilk evliliğimden 2 çocuk sahibi oldum 2.oğlum için sadece bir şans vererk bir kez birlikte oldum bu dünyada yiyecek nasibi varmış geldi dünyaya benim dünyam herşeyim mutluluğum oldu..
Boşandık..
Yıllar sonra yeniden Rabbim evliliği nasib etti bu eşimin çocuğu yok ve şimdi aylardır deniyoruz yok Rabbim biliyor hayrını şerrini Ona teslim ol ağlama vardır bi hayrı elbet ☺️
evdeki testi sabah ilk çişinle yap öle daha doğru sonuç veriyor canım inşallah hamilesindir rabbim hayırlı evlatlar versin

bacım inşallah bebiş vardır ama çok takma kafana stres yapma öyle daha zor oluyor
bak ben üç aylık hamileydim kayıp ettim şimdi dşük yapalı 2 ay oluyor bende çok istiyorum bir yavrum olmasını ama yine kayıp yaşarsam çok kötü olurum o yüzden acele etmiyorum 2 aydır adet günüm değişiyor bende çok takıyorum ondan olsa gerek ve anladımki kafaya takmayacakmışız yoksa daha kötü oluyor pisikolojimiz allak bullak oluyor ben takmamaya karar verdim sende öyle yap canım inşallah bizde anne baba oluruz hayırlısıyla

Hayırlı zaman değilmiş demekki şimdi canım ama şöyle bişey varstres yapmayın diyolar ya hakikaten yapma eşinle çocuk olsun diye değil istediğin için ilişkiye gir ve kafana takma ben bu ay olmaz nasıl olsa diye düşünmüştüm hatta eşimli gün aşırı ilişkiye girme kararı almışrık ama onu da yapamadık ben yorgun oldum o torgun oldu ama sonuçta nasipte varmış beniş oldu çok şükür çok takma kafaya Rabbim hayırlı zamanda nasip eder inş
doğru söylüyosun canım bebiş istiyoruz diye bütün odaklanma ona pisikolojim bozuldu artık ya bide yeni kayıp yasadım için hemen olsun diye cabalıyoruz ondanda cok takıyorum neyse ya allah hayırlı ilimli irfanlı imanlı kuranlı evlatlar nasip etsin hepimize

yok heycan yapmiyorm hic cunku gecen ay 8 gun gecti adetim ama geldi yani bisey cikmadi ve goguslerimde tık yoktu. o yuzden umitlenmiyorm nasip. insallah seninde olur tekrar canim benim uzulum
sağol canım inan çok zor kayıp yasamak hamilelim 3 ay sürdü 7 haftalıkken kanamam oldu 1 hafta sora durdu daha sonra tekrar başladı ve kanamaya hiç bir müdahele etmedi ilk gittiğim hastane daha sonra hastane değiştirdim progestegan verdiler ama geç kalınmıştı 1 hafta sonra kanamam dahada artı sonra düşükle sonuçlandı 10 haftalık erkek ti yavrum yani diycem tek bir doktora ve hastaneye bağlı kalmamak gerekiyormuş bölesi durumlarda bu ders oldu bana

sağol canım inan çok zor kayıp yasamak hamilelim 3 ay sürdü 7 haftalıkken kanamam oldu 1 hafta sora durdu daha sonra tekrar başladı ve kanamaya hiç bir müdahele etmedi ilk gittiğim hastane daha sonra hastane değiştirdim progestegan verdiler ama geç kalınmıştı 1 hafta sonra kanamam dahada artı sonra düşükle sonuçlandı 10 haftalık erkek ti yavrum yani diycem tek bir doktora ve hastaneye bağlı kalmamak gerekiyormuş bölesi durumlarda bu ders oldu bana
evet canim haklisin allah gelicek olan bebisine saglik omur versin insallah kisa zamanda guzel haber alirsin

X