Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Kızlar bazıları hamileykende adet sancısı çekiyor ben gayet adet sancısı çektim adetimin olması gereken ilk 4 gun resmen sancıdan tulukla yattım bugun yarın adet olcam diyodum ama olmadıııımm :KK76: ve suan hala ara ara adet sancısı gibi bişi oluyo. 4 hafta 2 gunlüğüm. Koyu sarı açık kahve gibi bi akıntım oluyor. Bugun doktora gidicem bakalım :dua:

Ay cnm ya bugün de belimin ortasi kirilio gibi çok agrio kendimi kastigim içinde kasigim agrio die dusunuorm ama bilemiorm ay test yapınca da çıkmayı ca uzuluorm :KK43: daha adetimin bittiği 1 hafta anca oldu yenisine çok var acaba yapsam mi test
aldim ben sonucu canim negatif. sen naptin

bence yap canim ben gittim bugun yaptrdim yarin alicam sonucu bana da degilim gibi geliyo ama esim yaptiralim icimiz rahatlasin dedi adetim anormal oldu diye bakalim artik bnce yap bi acaba diyip durmaktansa kafan rahatlar yoksa calismaya devam :KK66:

Ay cnm benm hadi hayırlısı inşallah olumlu sonuç alirsin

kizlar merhaba tekrar. benim adetim oldu 3 mayista bitti iki uc gundur de su gibi bi akintim var normal akintilar gibi degil sadece wcye gidince geliyo ne olabilir bi fikriniz var mi

bat 11 mayıs.Yani 2 gün var. Şaşmaz günü. Psikolojik olabilir diye kendimi hiç dinlemiyor, belirtilere kulak vermiyorum.Ancak dün kahverengi çamur gibi bir akıntım geldi, ilk defa böyle bir şey yaşadım, bugün de yine damla damla kahverengi bir akıntı. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünmeye başladım.Sardı bi heyecan :)

bat 11 mayıs.Yani 2 gün var. Şaşmaz günü. Psikolojik olabilir diye kendimi hiç dinlemiyor, belirtilere kulak vermiyorum.Ancak dün kahverengi çamur gibi bir akıntım geldi, ilk defa böyle bir şey yaşadım, bugün de yine damla damla kahverengi bir akıntı. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünmeye başladım.Sardı bi heyecan :)
heycanini bozmak istemem ama benim adetimde hic sasmazdi gecenay 7 gun gecti bnde cok sevindim umitlendim sonra sekizinci gun hafif kahverengi geldi bnde senin gibi dusunmek istedim yerlesme kanamasidir belki diye ama arkasinda adetim geldi

heycanini bozmak istemem ama benim adetimde hic sasmazdi gecenay 7 gun gecti bnde cok sevindim umitlendim sonra sekizinci gun hafif kahverengi geldi bnde senin gibi dusunmek istedim yerlesme kanamasidir belki diye ama arkasinda adetim geldi
Zaten hiç ümidim yok benimde.Dün böyle bir şey görünce çamaşırımda aha da yerleşme kanaması bu dedim, bildiğime fln değil buran okudum aklımda kalmış :) Hayırlısı olsun o zaman bakalım.

evet tabi hayirlisi olsun. insan psikolojik olarak herseyi bebege yoruyo olmayincada uzuluyo
tabi ki korunmayı bıraktın sonra ben bütün hamilelik belirtilerini yaşadım, o testte negatifi görene kadar ciddi ciddi yaşadım.Zaten bütün belirtileri önceden yaşamış biri olarak, hamileliğimde sıfır belirti bekliyorum :)

tabi ki korunmayı bıraktın sonra ben bütün hamilelik belirtilerini yaşadım, o testte negatifi görene kadar ciddi ciddi yaşadım.Zaten bütün belirtileri önceden yaşamış biri olarak, hamileliğimde sıfır belirti bekliyorum :)
Hayırlı sonuçlar alırsın inş canım :) benimde adet günüm yarın ama göğüslerimde yeşil damarlar belirmeye başladı ama hassaslık falan bişey yok ve akıntım var bakalım beklemelerdeyim :) Rabbim herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inş :) esralhan bizlere de dua et :) Allah kucağına kazasız belasız almayı nasip etsin inş :)

Hayırlı sonuçlar alırsın inş canım :) benimde adet günüm yarın ama göğüslerimde yeşil damarlar belirmeye başladı ama hassaslık falan bişey yok ve akıntım var bakalım beklemelerdeyim :) Rabbim herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inş :) esralhan bizlere de dua et :) Allah kucağına kazasız belasız almayı nasip etsin inş :)
İnşallah canım, hepimiz için hayırlısı.Benim de adet günüm yarın.Ağrılar oluyor özellikle sol kasık batmalar ama bilemiyorum ne olacak.Vücut ısım çok yükseldi anlamsız bir şekilde.

X