Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

İnşallah canım, hepimiz için hayırlısı.Benim de adet günüm yarın.Ağrılar oluyor özellikle sol kasık batmalar ama bilemiyorum ne olacak.Vücut ısım çok yükseldi anlamsız bir şekilde.
Benim de sol kasıkta batmalar var ama ben baya üşüyorum ısı artışı yok yarın olsun hayrolsun canım

Benim de sol kasıkta batmalar var ama ben baya üşüyorum ısı artışı yok yarın olsun hayrolsun canım
bat 11 mayıs. test yaptım çok silik olmamakla beraber ikinci çizgiyi gördüm.Yani sanıyorum allahım kafayı yicem.Kan testi yaptırayım hemen bilemedim şimdi.panik oldum.

bat 11 mayıs. test yaptım çok silik olmamakla beraber ikinci çizgiyi gördüm.Yani sanıyorum allahım kafayı yicem.Kan testi yaptırayım hemen bilemedim şimdi.panik oldum.
bugün bekle canım gelmezse yarın gidersin kan testi yaptırmaya testin fotosunu yükleyebilir misin buraya?

bugün bekle canım gelmezse yarın gidersin kan testi yaptırmaya testin fotosunu yükleyebilir misin buraya?
canım idrar testim buydu, resimde daha silik çıkmış normalde daha da belirgin. Beta hcg testi de 171,78 çıktı

Eklentiler

• ^5A5A632BF44D7B8D6991B18464FBDC0F9861A08897E0AD862F^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg
    ^5A5A632BF44D7B8D6991B18464FBDC0F9861A08897E0AD862F^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 193
İdrar testini ne zamn yaptiniz? Hayirli olsun bu arada
Teşekkür ediyorum öncelikle.ben adet olmam gereken günün sabahının köründe yaptım.Gecikme beklemedim çünkü 3 gün öncesinde yerleşme kanaması olduğunu düşündüğüm kahve rengi değişik bir akıntı yaşamıştım.

Benim belirtim de çok yok artık hafif mide bulantısını belirti saymıyorum her ay oluyor çünkü psikolojik galiba bitek göğsümdeki yeşil damarlardan bi ihtimal diyorum bakalım beklemekten başka yol yok sanırım
ben hiç belirti yaşamadım, daha doğrusu yaşadıklarıma da hep psikolojik bunlar deyip yok saydım. Canım inşallah hayırlı haberini alırız, pazartesiye kadar bende bekleyeceğim seninle :)

X