Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Canm ya bugün adet kanaması gibi bir akıntım oldu ama kan diilde koyu bişe kahve gibi sanki karnimda ağrı yok sadece o akinti gelirken vajinmada ağrı hissettim suan bişe yoj acaba hasta mi olcam
Canm ya bugün adet kanaması gibi bir akıntım oldu ama kan diilde koyu bişe kahve gibi sanki karnimda ağrı yok sadece o akinti gelirken vajinmada ağrı hissettim suan bişe yoj acaba hasta mi olcam
sıkma canını bende beklemıordum reglı ama oldum cuma gunu hıc ne olacagı bellı olmuor ya

Benimde sarı akıntım gogus ucu hassasiyetim gogus dolgunlugum var ve adetim 3 gun gecti ama sabah idrar testinde baktim tek cizgi :/ Ya gebe degilim yada 5 liralık test gostermedi

bnde aimdi saglik ocaginda yaptrdim idrar testi cikmadi zaten cikmaz bu kadar erken dedi bnimde 4 gun gecikti bi hafta daha bkliyelim kan testi yapalim dedi

Benimde sarı akıntım gogus ucu hassasiyetim gogus dolgunlugum var ve adetim 3 gun gecti ama sabah idrar testinde baktim tek cizgi :/ Ya gebe degilim yada 5 liralık test gostermedi
Canim bende 6gūn geçtikten sonra kan testi verdim ve bende hiç belirti yoktu.6.gūn hafif hafif adet olacakmişim gibi agriyodu.ve kandada dūşūk çıktı yani geç döllenmeymiş.sendede öyle olabilir.kan versen hemen çıkar

Yani bugün cok hafif adet agrisi cektim ve az once cok acik sütlü khve rengi akintim geldim ama baya kivamli ve baya dolu dolu bilmiyorum adet olabalirim beklemeye deva edecegim olmazsam h.sonuna test yaparim artik

inşallah cnm ya bu ay gercekten hissedıyorum var gıbı ama sabırsızlanıyorum ne zsman test yapsam cıkar acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…