Hamile Olmadan Rüyasını Gören Var Mı ?

8 aydır uğraşıyoruz ilk defa bu ay rüyamda test yapıyorum pozitif çıkıyor diye gördüm bekliyorum şimdi bakalım bat 14 eylül

Rüyamda yaşlı bir kadın gördüm.anlamında tam olarak ümit keatiği anda gebe kalmaya işarettir yazıyor.6 ay önce kürtaj oldum.5 aydır da korunmuyoruz.Bat 17 ağustos.hayırlısı olsun..
Bunu yazdıktan 1 hafta sonra bebeğimin benimle olduğunu öğrendim.
Hayırlısıyla kucağıma almak da nasip olur inşallah.

bende gordum test yapmadan dedımkı esıme bence hamıleyım. balkondan sarısın oglan cocugu gelıyor yatak odasına dıyorkı ben sızın ıkınıız oyle cok sevıyorum kı dıyor.GULDU GITTI. SONRA TEST YAPTIM CIKTI HAMILEYIM.
SONRA YINE GORDUM ANNE HADI ANNEANNEME GIDELIM FALAN DIYRODU :) IKI RUYA GORDUM HISSETTIM

Ben de bebegimi gordum ruyamda dogurmusum falan. Hamile oldgmu biomiyordum 1hftya ogrendim ve butun ruyalrimin manasi evlatti.

Bende rüyamda küpeli çiçeği gördüm anlamında evliyse hamile olacağına ya da mutlu huzurlu günlere işaret eder diyordu ben huzurlu günlere yormustum ama biraz zaman sonra hamile olduğumu öğrendim

Ben rüyamda gördüm haziran ayının başında. Rüyamda bi kızım vardı yeni dogurmusum emziriyordum benim bebekligime çok benziyordu adını soruyordu herkes ama soylemiyordum uzun süre öyle emzirdim çok güzel bir duyguydu. Haziranın 20sinde adet oldum. O ay ve temmuz ayı sürekli gebelik testi gördüm ama hep 3 çizgiydi en az 3 defa gebelik testini o şekilde gördüm. Adetimden 3 gün geçti düşük yaptıktan sonra duzensizlesti diye çok umursamadim bu gecikmeyi. Annemgili yemeğe davet etmiştim bi ara bayılacak gibi oldum ablamı çağırdım diğer ablamda gelmişti sürekli kesin hamilesin deyip durdu. Elimde de ovulasyon testi vardı bi yerde okumuştum gebeliği gösteriyor diye çift çizgi çıktı ertesi sabah hemen gebelik testi yaptım pozitif :) şu an 28 haftalık hamileyim kızım olacak ultrason fotoğraflarında rüyamda gördüğüm bebeğe benziyor :)

Bende hep ayni rüyayı görüyorum adet yaklasinca hamile oldugumu veya baskasinin hamile oldugunu
Ama hep negatif oldu benim icin surekli baskalarindan aliyorum hayirli haber bende tik yok

Ben de hamileliğimi öğrenmeden 1 hafta öncesinde rüyamda bebiş görmüştüm cok güzel ve mutlu bir bebekti. Hatta emzirmiştim hem de ne emzirmek sonrasında hamile oldugumu ögrenince çok sasirmis ve mutlu olmuştum çnk istememizle sahip olmamız bir olmuştu ona da ayrıca şaşırmiştim ...
Allah isteyen herkese nasip etsin kızımla 17.haftamizi bitirmekteyiz her şey çok güzel gidiyor şimdi isim telaşındayız eşimle

Arkadaslar bende ruyamda bebisjmi gordum. 1bck ay once daha onceler de hic goremedifim gibi hayalini bile kuramazdim. Hemen bi terslik olur. Ozsman ruyamda bebisimi goruyorum. Emdiriyorum agliyor seviyorum esim geliyor kucagina veriyorum ama saskinligindan baka kaliyor. Oglumuz diyorm isim verelim . 1 ay etkisinde kaliuorum resmen kayinvalidem bikackez gormus anlatiyordu bana. Hamile kaldim.suan erkek bebegimizi bekliyoruz. Rabbbim herkese nasip etsin. Evlatsiz birakmasin kimseyi amin

Ayyy evet ben de eşimde rüyamızda bebekler görüyorduk. Test yaptırdık sonra. meğerse o ara içinde bir bebek büyüyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…