Hamile Olmadan Rüyasını Gören Var Mı ?

kızlar ben 5. tüp bebek tedavimde ilk hamileliğimi yaşıyorum...daha önceki 4 denememde hiç rüyasını falan görmemiştim ama ben tedaviye başlayacağım hafta rüyamda sözde pilav yapıyorum...tencereye arpa şehriye yerine buğday döküyorum..sonra pirinçleri yıkıyorum ve tencereye boşaltıyorum ama yine buğday olarak dökülüyor..yani tencereye iki kez buğday döküyorum...bu rüyamdan 1 hafta sonra falan tedavideyken eşim görüyor bu sefer..balık tutmaya gitmişiz...benim tuttuğum oltaya balık gelmiş..eşim çekmiş oltayı iki balık birden tutmuşum...ve sonunda şükürler olsun bu tedavim sonuç verdi ve şuan ikizlerime hamileyim...

yemin ederim okurken tüylerim diken d,ken oldu ya rabbim analı babalı sağlıkla büyüme büyütmeyi nasip eder vatana millata ailesine hayırlı evlatlar olurlar inşallah

bende ara ara bebek rüyaları görüyorum ama önceki gece gördüğüm çok etkiledi kızım olmuş güya [kız çocuk istiyoruz hep elşimle ondan mı bilmem] kucağımda emziriyorum ama sütüm öyle çok ki musluktan akıyo sanki bi anda çocuk boğulur gişbi oluyo ve onu kusturuyorum sonra gülüyo hiç bişey olmamış gibi bi bakıyorum konuşuyo babam nerede filan diye soruyo öylece uyandım ve adetim 2 gün geçiyo ama gebelik olacağını sanmıyorum herşeyin hayırlısı rabbimin takdiri tabiki

yemin ederim okurken tüylerim diken d,ken oldu ya rabbim analı babalı sağlıkla büyüme büyütmeyi nasip eder vatana millata ailesine hayırlı evlatlar olurlar inşallah

sağol canım benim..rabbim sizinde gönlünüze göre hayırlısını versin inşallahhh

Hamile olduğumu öğrenmeden 2 gün önce cumhurbaşkanını ve başbakanı gördüm sohbet ettik iksinlede. sabah kalktığımda allah allah dedim ne alaka. bir sonraki gece hayatımdaki önemli isimlerden yonca evcimik kucağıma bebek veriyordu. uyandığım gibi eczaneye gittim gebelik testi aldım. hamileyim.

Allahim insallah hepinizin dualarini kabul eder tez zamanda bende 6 sene bekledim ne dokturlara gittim olmadi sonunda geçen ay Rabbim hiç doktura gitmeden verdi cok sukur sabir lazim ve umudunu hiç kaybetmemek lazim bu mutlulugu herkez tatsin insallah cok guzel bisey ve insallah Rabbim tamamina erdirir hayirlisiyla...

Rüyamda yaşlı bir kadın gördüm.anlamında tam olarak ümit keatiği anda gebe kalmaya işarettir yazıyor.6 ay önce kürtaj oldum.5 aydır da korunmuyoruz.Bat 17 ağustos.hayırlısı olsun..

Eveet gordum hamileligimden bir ay once.karnim agriyordu ve doktor ultrasonla karnima bakiyor ve dediki annesi kalp atislarimi seni rahatsiz etti. Birde annem gordu bebek kiyafetleri geliyormus bana.

Ben de rüyamda eşimle yeniden evlendiğimi gördüm. Bir de rüyamda beni rehin aldılar. Bırakın ben hamileyim dedim bıraktılar. Bunları gördüğüm hafta hamileymişim meğerse. Bir hafta sonra öğrendim zaten sürpriz oldu. Allah herkese nasip eder inşallah

Bende yazmak istedim ben ilk bebeğim de rüyamda pencereden yatak odama giren bir kuş gördüm kuşun altından başka bir kuş çıktı Bende rüyamda aaaa kuş hamileymiş dedim dönüp dışarı baktığımda pencere de bir kuş daha vardı uyanınca acaba hamile miyim diye düşündüm ve o ay hamile kalmıştım pencere de ki kuş ta belki bekleyen bir haberdir diye yorum yaptım hayra yordum bekar 35 yaşında abim vardı inşallah evlenir dedim ve o da iki ay sonra nişanlandı düğünlerinde bebeğim yeni doğmuştu rüyayı hayra yormak sünnet şerre yormak haramdır kızlar güzel rüyalar görmenizi dilerim

Ben hamile olduğumu öğrenmeden önce,rüyamda elime bir fotoğraf verdiler eşimin kucağında bir erkek çocuğu ve ben üçümüz sarmaş dolaş, ertesi gün eşime anlattım. Aradan bir ay geçti hamile olduğumu öğrendim, cinsiyeti de erkek. Rabbim bir şekilde gösteriyor şükür olsun. İnşallah kucagimiza alacağımız gün de gelir

ben rüyamda 4-t tane köpek yavrusu görmüştüm hespsi siyah birtanesinde beyaz lekeler vardı. esimde yanımdaydı birtanesini alalım mı dedim alamadan uyandım.
evet bebegim olacaktı ama düşük oldu. ruyamda ki gibi alacakken uyandım...

Hayır olsun hepsi evet yumurta herhalde bebek demek çünkü öyle görüp hamile olan çok var.
Altın bilezik erkek bebek demek.
Bende hep test yaptığımı görüyorum ama psikolojik bilinçaltı :)

Canim basligini goruce dayanamadim yazmak istedm bende hamile oldugumu ruyamda gordm sabah bi test yaptm pozitf inanamadiko anki mitluluk tum omre deger rabbim herkse nasip etsn

Benim adetim son zamanlarda gecikiyodu korunmayı bıraktığımızdan beri. Ama bu sefer köydeydim yine negatif çıkar diye bilerek yapmadım test birde inanılmaz ağrım oluyodu adet olcam diye bekliyodum. Neyse bi gece yatmadan dua ettim allahım hamileysem beyaz bişe göster rüyamda diye. Sonra uyudum rüya içinde rüya gördüm kendime diyorumki rüyamda ben bu rüyayı gördüm bu rüyada beyaz çarşaf vardı ben demekki hamileyim diye. 3 4 gün sonra test yaptım pozitif çıktı allah isteyen herkese nasip etsin. Çok kafanıza takmayın. Birde oveluasyon testleri var yumurtlama gününüzü belirliyo 25 30 tl ücreti var. Onu deneyin derim.

Ben de çocuk çok istiyordum hatta tedaviye başlamiştmmm rüyamda 4 gebelik testini ard arda yapip dizmiştim hepsi de pozitif sonra eczaneden gidip test aldmm ve baktmm pozitif..

Vallahi ben hamile kaldım ama Bnm dişimda herkes rüya görmüş :) kime hamile olduğumu söylesek rüya gördüm diyor kaynanam annem babam kaynım ablam görümcemin kızı eltim hepsi görmüş

Size benim rüyalarımı anlatayım
Biz bebeğe karar verdikten sonra ikinci ay hamile olduğumu öğrendim..
Ama nasıl öğrendim

İlk ay plansız programsız, ikinci ay ovulasyon testi ile nokta atışı
Ama bu süreçte aklım hep gebelikte. Okuyorum izliyorum vs vs..
Rüya görünce de bilinçaltımı fazla doldurdum diye düşünmüştüm haliyle.
Ama öyle değilmiş

İlk rüyamda, gebelik testi yapıyorum ve pozitif çıkıyor. Tam eşime koşucam haber vericem hop uyanıyorum.. Ahh be rüyaymış diye üzülürken olsun ben yine de bi test yapayım diyorum.. Test yapıyorum, yine pozitif. Koşup eşime haber veriyorum, deliriyo, seviniyo.. Ama, hoop yine uyanıyorum..

Rüya içinde rüya görmüştüm o gece, çok deli bişey

Bi hafta sonra sanırım yine bir rüya.. Rüyamda tuvalete gidip regl olduğumu görmüş ve çok üzülmüştüm. Bu ay da hamile kalmamışım vs diye.. Uyandım, regl falan yoktu ama bebek de yoktu..

Bir kaç gün sonrasında rüyamda doğum yaptım. Erkek bebek doğurmuştum emzireyim diye veriyorlar bana ama seviyorum oynuyorum vs.. Öyle de uyandım..

İşte bu rüyadan uyandığımda sabah saat 5'ti ve ben ya hamileysem diyerek kalkıp test yaptım..
Sonuç pozitif çıkmıştı..

Ne süprizler planlamış ben sadece uykusunun en derin yerinde kocamın üstüne atlayıp baaak baaak hamileyim benn demiştim

ben henüz deneme aşamasındayım ama rüyamda görüyorum bu aralar, belki malum olur :)

ilk rüyamda kendimi ayna karşısında göbeğimi incelerken görüyorum, eşim ve kv de beni izleyip hamileyken kilo verdi, güzelleşti falan diye konuşuyorlar. çok mutlu görmüştüm kendimi.

dün gece de rüyamda kalem gördüm birinin elinde, çok güzelmiş diyip alıyorum, yazdıkça o kadar güzel bir koku yayılıyor ki tarifi yok. erkek bebek diyor anlamında ama bakalım

1 sene önce görmüştüm bebeğim olduğunu şimdi yeni hamileyim ama hamile kalmadan 1 ay önce beni gören arkadaşlarım olmuştut rüyaları doğru çıktı etrafındaki insanlarada çok malum oluyo böyle şeyler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…