Hamile Olmadan Rüyasını Gören Var Mı ?

Nesemcim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2009
778
30
34

Arkadaşlar merak ediyorum hamile olmadan rüyasında görüpte çıkan var mı acaba ?
Benim eşim altın çok güzel bi bileklik almış bana takıyomuş görmüş, sonra ben eczaneden
hamilelik testi istiyodum 2tane adam bana 2 tane olmaz 1 tane al dedi, sonra 5 tane yumurta
gördüm 2 tanesinden civciv çıktı, sonra eşimle yeniden evleniyomuşum gelinlik giyiyodum,
son olarakta kan testi yaptırıyodum pozitif çıkıyodu 2 haftadır bunları gördüm hep siz neler gördünüz

bende hamile kalamk isteyenlerdenim sürekli görüyorum dün değil önceki gün altın kolye taktım kız çocuk doğurmaya yorumlanırmış sürekli oğlum oldğunu onu emzirdiğimi göryrm resmen onu hissetmiştim zaten ilk de böyle karar vermiştim rüyamda görmüştüm erkek bebeğimin oldğunu ama 1 seneyi geçti korunmuyoruz malsefeff olmadı hala şimdiyse eşimn yllık znini sabrszlıkla beklyrm ki doktr gidelim die bundğm yer ilçe imaknm yok o yüzdn izne gidince artk baktrcam kendimede onada ............. her ay beklemek çok

ben de özellikle son iki aydir cok görüyorum hamile oldugumu ya da bebegim oldugunu felan ama henüz bir sey yok.. insallah hayrolur da gerceklesir diyorum.. belki de cok istemektendir benim gördügüm rüyalar, ama hamile oldugunu görüp de o ay hamile kalan da var tanidigim peki sen de istiyor musun bebek sahibi olmak???

ohooo ben ne rüyalar görüyorum. yorumuna bakıyorum bebek, hamilelik ama henüz tık yok.1 yıldır hamile kalamadım

ohooo ben ne rüyalar görüyorum. yorumuna bakıyorum bebek, hamilelik ama henüz tık yok.1 yıldır hamile kalamadım

ayni durumu ben de yasiyorum tam bir yildir bekliyorum emel sayinin rüyalar gercek olsa sarkisini mi söylesekn hep bir agizdan napsak

Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah canım benim

ben 2 aylık bebeğimi kaybettim canım kalbi durdu
diye ondan sonra daha bi çok istemeye başladım
Rabbimin izniyle tez zamanda gene hamile kalıcam inşallah
Allahım kimseyi evlatsızlıkla sınamasın

amiiiinnnnn canim amin, allah kimseyi bu konuyla sinamasin.. ben de bebegimi kaybettim ve su anda bir senedir bekliyorum ama olmuyor iste.. rüyalarimda cok görür oldum, ama haberci rüya degil de sanirim cok düsünmekten görüyorum o rüyalari ben.. insallah en kisa zamanda hamile kaliriz ve bir daha böyle bi zorluk yasamayiz allahim bebeklerimizi bize bagislar.. bu kadar zor oldugunu hic bilmezdim, allah düsman basina bile vermesin

Amin canım benim Rabbim çok büyük belki
bida böyle acı yaşamamamız için Rabbim en doğru
zamanda verecektir bebişlerimizi bize

Ben idrar testi yapmadan önce iki yaşında oğlum olduğunu görmüştüm çok etkiledi beni.3-4gün sonra hamile olduğumu öğrendim

öncelıkle gecmıs olsun konu sahıbı arkadasım.. bende evlat acısı yasamıs biri olarak seni çok iyi anlıyorum Rabbim tekrarını yasatmasın ınsallah.. eger dusmeseydı bebegım şimdi kollarımda ve 4aylık olacaktı cok acıı ama ne yapalım hakkımda hayırlısı buymus demekki

bende ara ara rüyalar goruyorum hepte ıkız erkek bebek goruyorum ancak benım gebe kalmama daha var, bu sonbahar yada 2013 gibi saglık sorunlarım yuzunden korunmak zorundayız..

birde gebelıgımde henüz cinsiyetını ogrenmemıstım ozaman ruyalarımda acaba cınsıyetı neki diye yatardım herseferınde yıne ıkız bebek gorurdum.. sanırım ben bu ıkızlıge kafayı taktım ondan hep ruyalarımda goruyorum

gören varsa merak bende merak ettim bak şimdi

Teşekkür ederim arkadaşım bazılarını okuyorum
başka sitelerde altın görmüşte hamile kaldığını öğrenmiş falan
bebek görmüş gebeliğini öğrenmiş biz çok kafayı yoruyoruz sanırım
Rabbim yardımcımız olsun canım:2:

ben ruyamda bı kızım oldugnu gördum aslında ruyada degıldı eşimle belli gunlerde deniyorduk zaten öyle bıe denedmen sonra anlık dalmısım gözümün önune bı kız cocug geldi kızımmış benım hala gözümün önümde kendime gelince eşimede dedim bizim kızımız olacak daha reglıme vardı sonradan öğrendim hamıleyım üstelik kız ama kucağma alamadım malesef
bırde hamile bı arkadaşıma sormustum belirtilerini demişti ki ruyamda süreklı bişeyler yiyordum çok şaşırmıstım ama dogru bende ruyamda bıseyler yıyordum meyveler görmüştüm ruyalarda da belirti olabiliyor

kızlar bende rüyamda görenlerdenim hamile olduğumda ve çok iilginçti.önce herkes okurken hayırlara yorsun inş.benimki çok ilginçti.doktoruma gitmiştim rüyamda muayne edecekken beni tam yerde 3 damla kan gördüm bu nedir diye düşünürken 1 damla kan böyle nasıl diyeyim bir kanatlı sineğe dönüştü rüyamda bile şaşırdım bu duruma sonrada o sinek bir güzel kuşa dönüştükü doktoruma soruyorum bu ne diyorum böyle sen hiç meraklanma 3 saate kadar sana can olucak bu diyordu.aradan çok uzun geçmeden hatta 2 gün bile olmamışır hamile olduğumu öğrendim.şuan 6 buçuk haftalığa doğru ilerliyorum umarım c..tesi günü kalp atışlarını duyarımda can olmuştur içimde.çok garip bir rüyamdı açıkcası

ben de hamileliğimi rüyalarımdan tahmin ettim. o kadar belirgin ve senaryo gibi rüyalar görüyordumki her sabah kalktığımda " Allah Allah yine değişik bir rüya gördüm." diyorum. çok etkiledi beni ve hamile olduğumu düşünmeye başlamıştım.

5 gece üst üste en son hamile olan arkadaşımdan hamileliğinin sonlarına yaklaşmış arkadaşlarımı teker teker gördüm. en son da yumurta gördüm bi koli ve ertesi gün hamile olduğumu öğrendim.

diğer erken belirtilerin hepsi psikolojik olarak her ay gerçekleşiyordu ama o ay apayrıydı rüyalar benim için... :)

Bende rüyamda yumurta gördüm canım 2 tanesinden
civciv çıkıyordu inşallah bende hamişimdir
Allah sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin
inşallah canım

bende bu ay altın kolye taktığımı gördüm ondan sonrada kelebek gördüm ama onu elimde sıktım ısrdı beni sonra can çekyşiyrdu yerde sevyrdm ikiside erkek bebebe işretmiş okuduğm tabirlerde adetim bugn olması gerekyrdu tık yok ayaklarım ağryr geçen aylrda önceden akıntı gelrdi bu ay oda yok herşey den ümitlenmekten sıkıldım 1,5 senedir inş bu ay hamileyimdir yaaaaaaaaaaaaaa inş altın kolye baana bebek haberidir çok istiyorumm sabrszlanyrmm ama daha çok erken şdrar testnde çıkmaz die yapamyrm yoksa hiçbişey bei tutamzda :):): pazartesiye kadar beklm ozamana kadar olmaz inş adet olmak istemyrmmmmmm bu ayda altın kolye umudum iyi miii ::=::):):):)

kızlar bende rüyamda gördüm ve dün hamile olduğumu öğrendim.rüyamda göğsümün ucunu sıkıyordum ve süt geliyodu.ertesi gün hamile olduğumu öğrendim.bugünde kanda baktırdım ve 2217 çıktı :)

geçen hafta kardeşim rüyasında görmüş beni hemen aradı iyi misin hamile falan olabilir misin diye cuma günü test yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim Allahın hikmeti işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…