Hamile olduun ka aydan sonra belli olur?....

DUYGUSUZduygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.247
4
slmm arkadaslar... az önce test yaptirdim pozitif cikti ama kac aylik yada kac günlük oldugunu bilmiyorum! cünkü en son nezaman adet oldugumun tarihini bilmiyorum. bi insan hamile olunca sizce ne kadarlik hamiledir.yada nekadar ay sonra hamilelik testinde belli olur. ay cok heyecan yaptim mazur görün kizlar. ama ben korunuyodum egerki 1 aylik felansa o aralar ben dogum kontrol hapi kullaniyordum. acaba bebegime zarar verebilir mi?
yaklasik 18 gün önce PARACETAMOL diye bi hap icmistim. acaba bi zarar verir mi? ay cok kafam karisik... bugünde doktorlar kapali ya kafayi yiycem. yarini nasil getircem bilmiom valla,,,

canım 15 günlükten sonra o testlerde çıkıyor normalde ama yinede idrar testine göre kimse ay yaada gün söyleyemez en kısa zamanda kan testi yaptırman lazım canım.doktorlar kapalı demişsin korkma inşallah birşey olmaz çünkü hamilelik bilinmeden alınan ilaçlar bebeğe zarar vermiyor diyorlar.bir arkadaşım hamile olduğunu bilmeden hem mide hemde grip tedavisi gördü ama bebeği çok iyi durumda

canım 15 günlükten sonra o testlerde çıkıyor normalde ama yinede idrar testine göre kimse ay yaada gün söyleyemez en kısa zamanda kan testi yaptırman lazım canım.doktorlar kapalı demişsin korkma inşallah birşey olmaz çünkü hamilelik bilinmeden alınan ilaçlar bebeğe zarar vermiyor diyorlar.bir arkadaşım hamile olduğunu bilmeden hem mide hemde grip tedavisi gördü ama bebeği çok iyi durumda

cok tesekkürler canim :Saruboceq:

X