Hamile olduğumu söylemeli miyim?

Sorunda bu zaten ben ondan başkasıyla birlikte olmadım ama o bana güvenmiyormuş
Ne desin 'e hadi madem evlenelim' mi? Bilerek yaptıysa bile kabullenmeyecek. Onu ikna etmeye çalışarak zaman kaybetme. Bu ülkede kürtaj olmak kolay bir iş değil, süresi de kısıtlı. Tek başına büyütmeyeceksen çaresine bak.

Birliktelikten bir hafta sonra kanamam oldu diyor
Ne diye test yapmış ki o zaman
Regl oldum diye düşünmesi lazımdı
Bazı insanlar üstüne görebiliyorlar yani adet olabiliyorlar bende senin gibi düşünürdüm taaaki duyduğumda anladım olanlar var

Kendisini tanıyorum bu konulara merakı var🥲
Gülmeyelim mi ya tebessüm etmeyelim mi soru sorarken😒🥹
Bazı yerlerde gülmek olur ama böyle ciddi bir konuda asla böyle birşey olmaz diyip rencide edilmez karşı taraf hanımefendi..o yaşamamış olabilir bilmiyorda olabilir ama başkaları yaşadı yaşıyor diye hemen asla olamaz denmez..ve evet ilişkimden 1 hafta sonra başladı benim belirtilerim istifra etmelerim baş dönmelerim bunuda kendini bedenini iyi tanıyan insanlar doktorumun demesiyle nadir insanlar anlarlarmış bende anladım

Ciddi ciddi sordum gebelik topiğime göz atabilirsiniz dilerseniz. Her neyse teşekkürler yine de.
O zaman yazayım eğer gerçekten ciddi ciddi sorduysanız
İlişkimden bir hafta sonra
Bulantı istifra etme
Baş dönmesi
Göz kararması
Aşermek(evet daha tam belli bile değildi zeytinyağlı kuru patlıcan dolması canım çekmişti)
Rimel sürerken kirpiklerim çapraz çapraz olması
Göğüs uçlarımın koyulaşması(çok erken ama koyulaşmıştı)
Ve benim çok ayaklarım ağırdı
Arabaya benzin almaya gittiğimizde benzinlikle istifra etmem koku hassasiyetim çok olmuştu

Bulantı istifra etme
Baş dönmesi
Göz kararması
Aşermek(evet daha tam belli bile değildi zeytinyağlı kuru patlıcan dolması canım çekmişti)
Arabaya benzin almaya gittiğimizde benzinlikle istifra etmem koku hassasiyetim çok olmuştu

Bak dedim sana gece gece günahını aldın kızın😪

Bulantı istifra etme
Baş dönmesi
Göz kararması
Teşekkür ederim. Bu belirtilerin sadece ikisi var bende umutlanmayım yine de.

X