Hamile olduğumu söylemeli miyim?

Eski sevgilimden hamile kaldım.Daha doğrusu 3 kez test yaptım ve pozitifti.Kendisiyle artık görüşmüyoruz ve birbirmizin hayatı artık bambaşka.Sabah böyle böyle bir durum olabilir diye mesaj atmıştım fakat ben korundum benden sonra yaptıysan bilemem tarzı konuştu.Çok ağırıma gitti ama bu konuyu onunla konuşmalı mıyım tekrar test yaptım ve pozitifti korunmaya rağmen.
Konuşmama bile gerek yok birdaha ben korundum. Benden sonrasını bilemem ne demek?buna rağmen hala yazacak değilsin inşallah. Ailen karşı çıkmazsa istiyosan doğur derim. Rabbim hayır yollarından iyi insanları karşılaştırsın. Hamileliğinizi tebrik ederim. ❣️

Kızlar biz 1.5 ay önce birlikte olduk ve benim ondan bir hafta sonra kanamam bulantılarım başladı test yaptım pozitifti böyle öğrendim.
İlişkiden 1 hafta sonra ne doktor ne laboratuvar ne de dünya sağlık örgütü gelse gebeliği tespit edemez... Hamilelik kesin varsa bir önceki ilişkinizden olabilir belki. Ya da hamilelik yoktur siz bir yerde bi hata yapıyorsunuz 😂

Eski sevgilimden hamile kaldım.Daha doğrusu 3 kez test yaptım ve pozitifti.Kendisiyle artık görüşmüyoruz ve birbirmizin hayatı artık bambaşka.Sabah böyle böyle bir durum olabilir diye mesaj atmıştım fakat ben korundum benden sonra yaptıysan bilemem tarzı konuştu.Çok ağırıma gitti ama bu konuyu onunla konuşmalı mıyım tekrar test yaptım ve pozitifti korunmaya rağmen.
Neyin peşindesin aldırtman en mantıklısı, yoksa bu adamın muhsem genlerini aktarmayı mı istiyorsun?

Kızlar biz 1.5 ay önce birlikte olduk ve benim ondan bir hafta sonra kanamam bulantılarım başladı test yaptım pozitifti böyle öğrendim.
1 haftada mi pozitif oldu🥴 son ilişkiden değil önceki ilişkiden olmuştur. Muhtemelen prezervatif yırtılması olmuştur ya da ilişkinin başında değil sona doğru takmistir.

1 haftada pozitif olması imkansız mı yav ben 10 günde 288 ile öğrendim muhtemelen 7.günde de pozitifti 🥹

Neysem, şu an iletişime geçseniz de yapacak bi şey yok. Adam benden değil benden sonra kimle yattıysan ondandır demiş bile kelimelere dökmese de. Bi yerde iletişime geçeceksiniz illaki çünkü babası neticede ama zamanı şimdi değil bence

Tek başınıza mi bakacaksiniz ?

Kızlar biliyorum çok kez sizden fikir aldım ve dediklerinizi uyguladım ama etrafımda beni dinleyecek tek bi dostum yok son kez size danışmak istiyorum.
Benim uzun süren ilişkim vardı 1 yıldır ayrıyız 1 ay önce görüştük fakat belirsiz git gel yapan birisi olduğu için bende bunu istemediğim için istemiyorum dedim zaten o sıra kızları ekleyip ekleyip çıkarıyordu yeter dedim bitirdim konusmayı.Yaklaşık 1 ay geçti ben bu süreçte burun ameliyatı oldum yüzüm değişti kendimi koydum profilime.İnstagrama koydum çünkü whatsappta ben engelleyince oda engellemiş bir ara.Ben fotoğraf koyduktan sonra tesadüfmü bilmiyorum hesabı zaten açık,sürekli açık giyinen kızları takip etmeye başladı zaten öncedende ediyordu gene etmeye başladı.Bende çok zoruma gitti tüm istekleri kabul ettim baya bir takipçim oldu iyimi yaptım tabi bilmiyorum.Ben ne yapacağımı bilmiyorum yani yeni bir hesap açıp yeni düzen mi kurmalıyım engellemeli miyim engellersem profilime bakıyor hala dicek orasıda var.Kızlar bana bir yol gösterir misiniz gerçekten sizin tavsiyenize ihtiyacım var..

Eski konulara baktım da eski sevgiliyi geri döndürme çabası mı bu?

Bana orspu muamelesi yapan biri dönse ne olur?

Dürüst değilsin konu sahibi önce kendine sonra bize dürüst ol.

Zır zır herifin dönmesini bekliyorsun yazmışsın hamileyim diye bi ihtimal döner diye.

Herif de yapıştırmış cevabı slut shaming yapmış üsteleme aldır diye.

Lütfen ama lütfen sürekli kız ekleyen bir abazayı baba yapıp çocuğunun hakkına girme

Ben konunun amacını anlamadım. Ayrılmışsınız bitmiş, adama bir daha niye hamileyim diye haber veriyorsunuz ki?
Aaa tamam barışalım evlenelim çocuk büyütelim dese güzel bir evlilik mi yaşayacağınızı sanıyorsunuz ayrıldığınız adamla?
Büyük ihtimalle adam barışmak için yalan söylediğinizi düşünüyor. (Hatta ben de öyle yaptığınızı düşünüyorum.)
Bu yüzden de adam ben korundum, başkasındandır diyor rahatlıkla.
Kusura bakmayın ama bu laf için zemini siz hazırlamışsınız.

Aldır bekar anne olamayacaksan
Adam dna testi yapılmadan kabul edeceğe pek benzemiyor
Bu nasıl bir korunmadır ayrıca nasıl ikna edeceksin adamı🤷🏻‍♀️

Konuşmama bile gerek yok birdaha ben korundum. Benden sonrasını bilemem ne demek?buna rağmen hala yazacak değilsin inşallah. Ailen karşı çıkmazsa istiyosan doğur derim. Rabbim hayır yollarından iyi insanları karşılaştırsın. Hamileliğinizi tebrik ederim. ❣️
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim ☺️

Dürüst değilsin konu sahibi önce kendine sonra bize dürüst ol.

Zır zır herifin dönmesini bekliyorsun yazmışsın hamileyim diye bi ihtimal döner diye.

Herif de yapıştırmış cevabı slut shaming yapmış üsteleme aldır diye.

Lütfen ama lütfen sürekli kız ekleyen bir abazayı baba yapıp çocuğunun hakkına girme
Ben zaten hep size hak verdim bu öyle birşey değil bu konunun primini kasacak değilim.O çocuk gerçekten karaktersiz ama böyle bir konuda kimse yanımda yokki?

Ben konunun amacını anlamadım. Ayrılmışsınız bitmiş, adama bir daha niye hamileyim diye haber veriyorsunuz ki?
Aaa tamam barışalım evlenelim çocuk büyütelim dese güzel bir evlilik mi yaşayacağınızı sanıyorsunuz ayrıldığınız adamla?
Büyük ihtimalle adam barışmak için yalan söylediğinizi düşünüyor. (Hatta ben de öyle yaptığınızı düşünüyorum.)
Bu yüzden de adam ben korundum, başkasındandır diyor rahatlıkla.
Kusura bakmayın ama bu laf için zemini siz hazırlamışsınız.
Hiç kimse bu lafı haketmez.

Ben zaten hep size hak verdim bu öyle birşey değil bu konunun primini kasacak değilim.O çocuk gerçekten karaktersiz ama böyle bir konuda kimse yanımda yokki?
Planınız nedir, bekar anne olmayı seçecekseniz adamdan çocuğun haklarını zamanla talep edersiniz, diğer türlü olursa zaten bidaha konuşmanıza gerek yok

Tamam kimsesizsen çocuğunla çok zor bi hayatın olur, hayatını daha fazla zorlaştırma hemen randevu al aldır.

Hayatına sıfırdan başla.

Bu şerefsizi de unut.

Ne baba olur ne eş sana bundan.

X