Hamile olduğumu söylemeli miyim?

Bu kızı tanıyan üyeler yine yalan söylediğini anlamıştır. Eski sevgilisi geri dönsün diye hamileyim yalanı atıyor sanki ortaya çıkmayacak hamile olmadığı. Daha birkaç hafta önce burun estetiği ameliyatı olmuş mesajlarında var. Sizce cidden hamile olabilir mi?

Benim için yalanlarının zirvesi burdaki üyelere gelip annesinin öldüğü yalanını atmasıdır. Bunun şakası bile olmaz ama bu kız bu yalanı bile söyledi. Her şey beklenir.

Bu kızı tanıyan üyeler yine yalan söylediğini anlamıştır. Eski sevgilisi geri dönsün diye hamileyim yalanı atıyor sanki ortaya çıkmayacak hamile olmadığı. Daha birkaç hafta önce burun estetiği ameliyatı olmuş mesajlarında var. Sizce cidden hamile olabilir mi?

Benim için yalanlarının zirvesi burdaki üyelere gelip annesinin öldüğü yalanını atmasıdır. Bunun şakası bile olmaz ama bu kız bu yalanı bile söyledi. Her şey beklenir.
Yine benden önce davranmışsın dostum.

Üyelikleri birleştirilmiş.

Resmen sürekli yalan söylüyor üye yahu. Bir de fake diyenlere kızmış 🥀—— boynu bükük gül armağan ediyorum 🥺

Yine benden önce davranmışsın dostum.

Üyelikleri birleştirilmiş.

Resmen sürekli yalan söylüyor üye yahu. Bir de fake diyenlere kızmış 🥀—— boynu bükük gül armağan ediyorum 🥺
Yalanını ilk ben farketmisim o konuda.
Annesinin öldüğünü yalan söyleyen her konuda yalan söyler. Yani hamilelik de yalan.

Yani cok basit bir seyden bahseder gibi yazmissiniz fakat ciddi bir durum degil mi sizin icin? Hayatlarimiz su an bambaşka diyorsunuz daha yeni ayrilmis olmalisiniz max ne kadar degisebilir ki söylememeyi düşündünüz? Eger baska şüphelendiğiniz biri yoksa ve dogurmayi dusunuyorsaniz adam akıllı konusmalısınız bu adam babalık testi de ister bence

X