Hamile olduğumu söylemeli miyim?

Ben bu konu netleştiğinde ne yapacağım peki gerçekten varsa? Bana böyle muamele yapan bi insana gururumu yeterince ezdirdim daha yazamam korkuyorum
Aldırmak ya da doğurmak sizin kararınız.
Yazmayın da zaten. Bu adam sizi sevmiyor, asla mutlu bir yuvanın hayalini kurmayın. Hamilesiniz diye koştur koştur evlenmeyecek sizinle.
Ama önceliğiniz hamile olduğunuzdan emin olmak olmalı bence. Bir buçuk aydır üç tane test yapana kadar neden doktora gitmediniz yolunuzu çizmek için?

Ben bu konu netleştiğinde ne yapacağım peki gerçekten varsa? Bana böyle muamele yapan bi insana gururumu yeterince ezdirdim daha yazamam korkuyorum
Calisiyor musun?
Bebek varsa dogurup tek basina bakabilecek misin?

Yanitlarin evet ise, hamilelik kontrollerin sırasında doktoruna danisiyorsun, baba bebegi kabul etmiyor kacinci haftada dna testi yapabiliriz diye, sanirim 11.haftada basliyordu bu surec (fetal dna ornegi alinirken yapiliyordu diye hatirliyorum)

O hafta eski erkek arkadasini ararsin, kontrole senle gelir dna ornegi alınır, dna pozitif ciktiginda gerisini kendi dusunur.

Ama isin ozu sevistigi eski sevgilisi degil herhangi bir kadina or*** muamelesi yapan bir erkek o test pozitif olsa dahi baba yapilmayi haketmiyordur.

Ben olsam gebeligimi netlestirir ardindan da tez vakitte aldiririm ve sifirdan devam ederim hayatima.

Eski sevgilimden hamile kaldım.Daha doğrusu 3 kez test yaptım ve pozitifti.Kendisiyle artık görüşmüyoruz ve birbirmizin hayatı artık bambaşka.Sabah böyle böyle bir durum olabilir diye mesaj atmıştım fakat ben korundum benden sonra yaptıysan bilemem tarzı konuştu.Çok ağırıma gitti ama bu konuyu onunla konuşmalı mıyım tekrar test yaptım ve pozitifti korunmaya rağmen.
Ne ara başka başkanhayatlara geçtiniz aradan üç yıl gecmiş gibi. Adam kendinden emin kabul etmeyecek belli. Doguracaksanız babalık davası açarsınız..başka türlü inanmaz zaten dediğine bakılınca

Kızlar kusura bakmayın ağlıyordum mesajlara bakmadım :KK70: Uzunca düşündüm aslında uzun bir mesaj yazıp onu engellicektim çocuk varsada doğurmayacağım diyerek.Ama sonra o orspu muamelesi yapması aklıma geldikçe canım yandı yazmak istemedim ben onla iliski yaşadım başkasıyla değil

Hamile olsam bile gerçekten yanımda olmasını isterdim kızlar çünkü 1 saattir ağlıyorum sanırım sonucu söylememe gerek yok engelleyeceğim
Denedim diyorsunuz yani. Bence böyle küçük oyunlara hiç bulaşmayın. Kalitenizle kenara çekilin. Ağlamayı da durdurun, b.kum gibi bir adam çünkü karşınızdaki.

Siz ayrılmamış mıydınız? Sonra bir buluşup beraber olduk ama yürümedi demiştiniz. Adamla sevgili değildiniz artık. Adam sizi sevmiyor, istemiyor çocuğu da istemeyecek belli. Ancak babalık davası açıp kazanırsanız 3,5 kuruş yollar size çocuk için o kadar. Siz tek başınıza büyütebilecek misiniz? İyi düşünün çocuklara yazık oluyor böyle durumlarda çünkü

1,5 ay önce açtığınız konuda 24 yaşında olduğunuzu, çalışmadığınızı, aşırı baskıcı ailenizin kız arkadaşlarınızla bile görüşmenize izin vermediğini yazmışsınız. Şimdi ise erkek arkadaşımla en son 1,5 ay önce seviştik diyorsunuz. Troll olabilir misiniz acaba? Gerçekse de “baskıcı” aileden dert yanarken hamile kalmak iyi cesaret.

Sadece biseyi merak ettim hamilelik testini bile ailenden saklamak icin avm de yaptigini soyluyosun...farz edelim ki hamilesin avm de dogurup buyutmek gibi bir niyetin mi var? Zirq testi bile yapamadigin bir ailenin karsisina cikip evet hamileyim babasi kabul etmedi bi bakiverin diyemeyecegini dusunuyorum.Konu gercekse uzuldum boyle bir aileye sahipsen 8 prez. Taktirip 3 ertesi gun alip 4 dogum kontrol ignesi falan vurdurman lazimdi🤦🏻‍♀️

Hamile olsam bile gerçekten yanımda olmasını isterdim kızlar çünkü 1 saattir ağlıyorum sanırım sonucu söylememe gerek yok engelleyeceğim
ya sen gerçekten hamile değilsin adamın dikkatini çekmek için yapıyorsun bunu değil mi? Ben öyle hissediyorum pek çok kişi öyle hissediyor çünkü bekar bir kadının hamile olması oldukça stresli bir şey, ailen ve çevren desteklese bile stresli tek başına doğum yapabilir miyim kaygısı ve ya aldırabilir miyim üzülür müyüm gibi kaygıların hiç geçmedi konuda, tek sorun bu adamın sana olan tavrı gibi
Dikkat çekmek için ona bunu söylediysen yaptığın çok ayıp ve yanlış haberin olsun, yok gerçekse durum daha vahim önce bebeğinle ne yapacağını düşün adam zaten istemiyor

Hayatım kürtaj olsan iyi olabilir senin için, mantıklı düşün. Adamı boşver, yok onu dedi bunu dedi... Okumuyor musun burada, kaç senelik kocalar, çocuklarının annelerine neler yapıyor, neler konuşuyor? Ne dediğini filan boşver, söyledi ve o orada kaldi, bitti gitti, zaman geçmeden doktora git mutlaka

Konu sahibi buraya testinin fotoğrafını atar mısın?ayrıca nasıl oluyor da ilişkiye girdiğin insan ben korundum benden sonra kiminle yattıysan gibi konuşabiliyor sana?sen ne dedin?eğer bu şahıstan başkasıyla birliktelik olmadıysa bunu bir şekilde ispatlamalısın ona ama sonunda da şutlamalısın..çünkü sana güvenmiyor böyle tip erkekler korkak olurlar

X