hamile oldugumu dün öğrendim ama mutsuzum

• Konu Sahibi marina00
canım sıkma canını karnın büyüdükçe bebeğe eşyalar almaya başladıkça o da başlar heyecanına kapılmaya şimdi görünürde hiç değişiklik yok ya belki ondan bişey hissedemedi yada hiç beklemiyodu şaşkınlıktan öyle bi laf çıktı ağzından.bence konuş bunu onunla çünkü bu evrede sana destek olması lazım beraber olucaksınız hep.neden böyle isteksiz göründüğünü bunun senin hevesini kırdığını söyle.konuşmadan sadece tahminler yürüterek ancak kuruntu yaparsın konuş rahatla bence

• Konu Sahibi marina00
Hepinize Cok Tesekkür Ederim Iyiki Varsiniz Bana Destek Oldunuz Sizi Simdiden Cok Seviyorum

• Konu Sahibi marina00
Canım hayırlı olsun tebriklerrr
allah analı babalı büyütsün canım
hiçbirşeyi takma kafana belki eşin şaşırmıştım bak görüceksin ultrason muaynelerine gidince eşin ne kadar mutlu olucak

• Konu Sahibi marina00
rica ederiz canım biz ne için burdayız birbirimize destek olmak için:)))sıkma canını düzelir hepsi

• Konu Sahibi marina00
bencede tadını çıkar canım hamileliğin ben iki sendır istiyorum ama olmuyor..allah herkese o duyguyu yaşatsın .umarım bir gün bende haöile olurum. çok .st.yorum ama bazı şeyler bizim istemimizle olmuyor.hiç bir şeyi kafana takma . eşinde zamanla alışır.sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

• Konu Sahibi marina00
Allah Sanada Bir Bebek Verir Insallah Kucagina Alinca Butun Herseyi Unutursun

• Konu Sahibi marina00

canım tebrik ederi.sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın inşallah.bu arada aynı tepkiyi benim eşimde verdi.ben de kusenlerim toplaştık bir aksam test yapıcam diye kız erkek evim dolu.test yaptım sonuç pozitif herkes hopluyor zıplıyor eşimde hiç tepki yok :çok üzgünüm: ne kadar canım sıkıldı.aradan 2 gün falan geçti eşim kutlama yapmaya kalktı sokaklarda bağırıyor baba oluyorum ben babaaaa.eşime o günkü halini sordugumda ise sok oldugundan tepki veremediğini söylemişti.bence seninki de ondandır.sıkma canını böyle küçük şeylere senin güçlü bir anne olman lazım artık a.s.

• Konu Sahibi marina00
Marina öncelikle gözün aydın olsun, çok sevindim senin için! Eşinin tepkisini de hemen kötü yorumlama, pekçok nedeni olabilir, babalık hakkaten başka bişe galiba, onlarda jeton çoook sonra hatta bebek doğup da 6 aylık olana kadar düşmüyomuş genelde:) belki de iyi bi baba olamamaktan ya da alacağı sorumluluklardan korkmuş ve geçici bi alışma dönemine girmiştir.. bence tatlı tatlı konuşabilirsin de onunla nedenini ve hatta belki de iyi hissetmesini sağlarsın. unutmayalım bayanlar, onlar da biraz ilgiyi hakediyo, babalık rolüne alışmaları ve dışlanmış hissetmemeleri için..

• Konu Sahibi marina00
canım tebrik ederim. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. hamilelik çok güzel bir duygu. insan kendini çok özel hissediyor ve herkesin de öyle hissettirmesini bekliyor özelliklede eşinin tabi. böyle olmadığı zamanda hayal kırıklığına uğruyor insan. ben 2 ay önce düşük yaptım. çok istemiştim bu bebeği ve aylarca olması için uğraşmıştım ama kısmet değilmiş çok üzüldüm ve yıkıldım adeta, günlerce atamadım üzerimden ama eşim benim kadar tepki göstermedi ve gayet soğukkanlı karşıladı. belkide beni daha fazla üzmemek için karşımda güçlü görünmeye çalıştı. ama maalesef erkeklerin çoğu böyle kadınlar kadar hassas ve duygusal olamıyorlar. kadınlar kadar duygu ve düşüncelerini dışa vuramıyorlar. zamanla alışır ve senden daha fazla düşünür seni ve bebeği merak etme ve stres yapma kendine hiçbirşeyi ki bebeğinde etkilenmesin canım.

• Konu Sahibi marina00
hayırlısı olsun.bencede eşin şok olmuştur.ya da canı bişeye sıkkındır takma kafanı ama onunlada konuşmayı ihmal etme bence her şey gönlünce olsun hayırlısı olsun.

• Konu Sahibi marina00
Canim yaaa tebrikler Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin..Erkekler boyle benim esimde pek tepki vermemisti saskinliktan baska..Biz hastanede ogrendik hamile oldugumu ama yani oyle sevinc cigliklari falan bekleme erkeklerden...Hamilelikte bile seni anlayamaz emin ol...Yukarida bir arkadas "Annelik içten gelir, Babalik sonradan ogrenilir " yazmis..Ne kadar dogru yazmis...Benim esim ben içimde hareketlerini hiisedip heyecanlanirken bile ilgisizdi diyebilirim..Ama dogumda yanimdaydi ve ilk onun kucagina verdiler isteee o zamannnn yuzu bile degisti inan...Cok farkli bir insan oldu...Simdi cocuklarina cok duskun...Gercekler sonradna ogreniyorlar babaligi...
Sen bence takma bunlari kafana seni en iyi bayanlar anlar hamilelik gecirenler anlar o heyecanini korkunu vs vs....Sen esini birak zamanla oda degisir sen bile sasarsin..Sen hamileliginin keyfini cikar bebisine iyi bakmaya calis yeter..tekrar tebrikler...

• Konu Sahibi marina00
marina biz 2,5 yıl bebek için uğraştık bir türlü olmuyordu ocakta hamile kaldığımı öğrendim ve inanırmısın bizde pek sevinmedik daha doğrusu ne yapıcamızı şaşırdık eşimin tepkisi iyi demek oldu ve bende öyle çığlık falan atmam gerekirken sadece tebessüm ettim ve biz şoka girmiştik eşim şimdi deli oluyor kızımız için 22 haftalık karnımda hareketlerini hissetdikce çıldırıyor sakın üzülme benim eşimde ilk başlarda hiç tepki vermedi hamilelik insanı farklı yapıyor ben bile 2,5 yıl uğraştıktan sonra tepkime halen daha inanamıyorum

• Konu Sahibi marina00
öncelikle tebrik ederim.allah tamamına erdirsin.ben çok sitiyordum bebek.ama eşim istememesine rağmen korunmuyordu.2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim.ilk önce evde test yaptım çıktı.inanmdı pek.hiç bişey söylemedi.yoktur öyle bişey dedi.öğlen dr.a gittim.dr.hamilesin deyince eşimi aradım.bak doğruymuş işte.hamileyim baba olcaksın dedim.ilk önce oley dedi.ama bi daha tepki yoktu.ama ne zaman ultrasona girdim ve orada gördü.o zaman değişmeye başladı.ve her muayenede büyüdüğünü gördükçe daha da seviniyor.ama galiba oğluşum onun ilk tepkisinden etkilendi herhalde çünkü o kadar hareketli olmasına rağmen babasına hiç tepki vermiyor. :))

tadını çıkar hamileliğinin canım.ve bebişine iyi bak.

• Konu Sahibi marina00
ya erkekleri anlamak zordur benim eşim pek istemiyodu korkuyodu desem daha doğru nasıl bakacaz yapmayalım böyle çok rahatız falan diyip duruyodu ki benim ısrarlarımla hamile kaldım ilk duyduğuda çok sevindi tüm sülalesini arayıp haber verdi ama sonra içine kapanmaya başladı ben bebek hakkında konuştukça o susuyodu baktım adam bunalıma giriyo bi gün bana ben baba olmaya hazır değilim demesin mi korkuyomuş ya iyi baba olamazsam hep ağlarsa nasıl susturacaz falan dedi ben konuyu kapattım sanki hamile falan değilmişm gibi davrandım bisüre sonra kendi istedi ben de ultrasona gelcem dedi ve o andaki güzlerinde gördüğüm mutluluğu anlatamam 2 gün konuştu sonra şimdilerde hareketlerini falan hissetmeye başladım o kadar mutlu oluyo ki hayal kumaya başladı bebeğimizi alıp omuzunda uyutacakmı kokluycamış falan neyse onların bu duruma alışmaları gerek biz doğamız gereği hemen sahipleni bağlanıyoz ama bence biraz zaman ver eşine size mutluluklar dilerim

• Konu Sahibi marina00
Tesekkür Ederim Allah Bebegini Biran önce Saglikla Kucagina Almayi Nasip Etsin Insallah Tabi Benimkinide

• Konu Sahibi marina00
canım Allah tamamına erdirsin eşine gelince zamanla alışır baba olmanın sorumluluğu biniyor üstüne böle tepki verebilir istemeden,ama karnın büyüdükçe bide tekmelerini hissetmeye başlayınca senden çok daha sabırsız olucak inan bana babalık görevini yerine getirmek için

• Konu Sahibi marina00
bu olayın arkasında başka olay var mı yok mu bilemem tabi ama ne olursa olsun hiç bi şekilde ben bu tavrı affedemem klava: ne demek yaa.. sonuçta o bebeği tek başına yapmadın..
bence erkekleri bu kadar da alttan almayın yani tolare edilecek şeyler var ama bu konu onlardan biri değil bence..

• Konu Sahibi marina00
tebrikler canım ... allahım kucagınada almayı nasip eder inşallah.. eşin konuusnda üüzlme belki başka problemleri vardır yada şaşkınlıktan böle yapmıştır zamnala oda buna sevinicektir eminim ..

• Konu Sahibi marina00
tebrık ederım canım bence konus esınle neden oyle davrandıgını ogren neyse uzme kendını kendıne ıyı bak bayyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…