hamile oldugumu dün öğrendim ama mutsuzum

M

marina00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi marina00
dün aksam idrar testi yaptım ve sonuç pozitifti eşime heyecanla müjdeyi vermek istedim ama o hiçbir tepki vermedi sadece iyi hemen annene müjdeyi ver dedi oysa ben neler hayal etmiştim yardım edin ne yapmalıyımsenağlama

• Konu Sahibi marina00
canım öncelikle tebrik ederim bende dün öğrendim hamile olduum... eşin bence şaşkınlıktan ne dediini bilmiyor olabilir. ben ilk kayınvalideme söylediimde dili tutuldu hiç bişey söyleyemedi..kendini üzme sakın zamanla bu düşünceye alışır düzelir inşallah.

• Konu Sahibi marina00
canım tebrik edrim çok güzel bi haber bu a.s.eşin konusunda senin adına inan çok üzüldüm.özel olmassa belki problemlerinzin üstüne gelmiştir bebek haberi?planlamamışmıydıdınz?
ama her ne olursa olsun eşin destek olmalıydı.anlayamadım vallahi( çok öpüyorum canım

• Konu Sahibi marina00
planlıyoduk hatta bir önceki ay olmadı diye ben cok üzüldüm oda biraz üzüldü sanki madem cocuk istemiyo neden korunmuyo o zaman benimle birlikte olurkem cok mutsuzum cok

• Konu Sahibi marina00
cok tebrik ederim seninki kac haftalık

• Konu Sahibi marina00
canım belki oda şaşkınlıktan nasıl davranacağını bilememiştir mutlaka sevinmiştir.ilerki günlerde göreceksin.kendini üzme.

• Konu Sahibi marina00
canım tebrik ederim allah hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminn üzülme canım eşin bence şokta ne olduğunu anlayamadı anlasın nasıl sevinecek gör hadi hamileliğinin tadını çıkar gerisini boşver

• Konu Sahibi marina00
tesekkür ederim cok iyisiniz ya destek oluyosunuz bana

• Konu Sahibi marina00
Bir soz duymustum:" Annelik icten gelir , babalik sonradan ogrenilir "
Babalar cocuk dogmadan anlayamiyorlar yasadiklari mucizeyi. En azindan bazilari. Su anin tadini cikar, pek cok insanin isteyip de alamadigi bi haber almissin, kimse umrunda olmasin bence...Tebrikler!

• Konu Sahibi marina00
Tesekkür Ederim Allah Olmayan Herkeze Nasip Etsin Insallah

• Konu Sahibi marina00
oncelikle hayirli ugurlu olsun
tebrikler !!!!
belki esin o anin sasklinlila anlamamistir
ilk onceki denemede olmadi diye uzulup simdi belki inananamistir
ama eminimki gun gectikce bebegin icinde buyudukce sevinecektir
insallah

• Konu Sahibi marina00
Tesekkür Ederim Insallah öyle Olur Ben Cok Mutsuzum Cünkü Bebegim Bu Stresten Etkilensin Istemiyorum

• Konu Sahibi marina00
tadını çıkar hamileliğin boşver kocanı o senin de bir parçannn sana sıksıkı tutunmuştur şimdiiii sen üzülünce oda etkilenir tadını çıkar boşverrr..

• Konu Sahibi marina00
marina cım hiç sıkma kendini bendede hemen hemen aynısı olduilk şokla anlamıyorlar bende o yüzden bir kaç hafta alışamadım mutlu olmuştu benim eşim ama sanki göstermelik gibi geldi bana mutlulugu ama zaman ilerledikçe oda alışıyor ve inanılmaz derecede üstüne düşmeye başlıyor hiç sıkma canını kolay bişey degil bahsettigimiz baba olacaklar biz içten olarak zaten hazırız ama onlar şoka giriyor.ne olur üzme kendini, bebeginide üzme bein istemiyorlar mı diye düşündürme minicik canlıya, dünyanın en güzel mutlugunu yaşıyoruz tadını çıkart.

• Konu Sahibi marina00
erkeklerin geneli böyle haberlere tepki vermez gibi gelir insana
ama daha sonra çok değiştiğini farkedeceksin
benim eşimde çok tepki vermedi öyle sadece ben ağladım die aağladı ama şimdi karnımı öpmeden
işe gitmiyor arada sewiyor ve mutluluğu gözlerinden okunuyor
ama git annene müjdeyi ver demesi biraz garibime gitti benim
bu arada bebeğin hayırlı olsun canım benim

• Konu Sahibi marina00
öncelikle tebrikler arkadaşım bu çok güzel bir haber,deniz1634 arkadaşımıza katılıyorum,eşin şaşkınlıktan böyle davranmıştır,yoksa kim istemez evladı olsun,aklına kötü şeyler getirme,herkez aynı tepkiyi vericek diye birşey yok,eşinin bir huyunu daha öğrenmişsin bak negüzel,demekki çok sevinince şoka giriyor,iyi tarafından bakmak lazım .a.s.

• Konu Sahibi marina00
benim eşimde hiç sevinmemişti tüm hamileliğimi burnumdan getirdi doğurdum çok az mutlu oldu şimdi oğlum 1 yaşını geçti araları çok iyi yani herşey zamanla ama ben birdaha anne olmamaya karar verdim.. böyle bir hamilelik ve lohusalık dönemini kimse haketmez. ben napmıştımki suçum neydii.. ay yine aklıma geldi cinlerim tepeme çıktıııı....

• Konu Sahibi marina00
canım o kadar mutlu bi haber almışsınki tebrik ederim bunun bozulmasına izin verme eşin de çok mutlu olmuştur ama şaşkınlığına ver canım iyi şeyler düşün emi...

• Konu Sahibi marina00
bence büyütmeye gerek yok. bu an bizim için cok özel bir an,eşlerimiz de filmlerde gördüğümüz gibi havalara sıçrasın,çığlıklar atsın,tatlı sözler söylesin diye bekliyoruz. ama olmuyor galiba. benim eşim de hiç tepki vermedi,ama sevindiğini biliyorum. sen en iyisi boşver. zamanla beraber yaşarsınız keyfinizi inş.
Hem hamile kalamayan o kadar cok arkadasımız var ki,sen en iyisi mi bunu dert etme derim ben.. sevgiler,tebrikler a.s.

• Konu Sahibi marina00
benim de eşim ilk duyduğunda hamile misin? ... hmmm... falan şeklinde bi tepki verdi. zaten ben de kızmıştım verdiği tepkiye ama ne bilsin ki tepki vermesini? neyle karşılaşıcağını bilmiyo ki? hiç yaşamadığı bişeyi yaşayacağını öğreniyo.. aslında senin de bu tepkiyi vermen gerekir ilk anında, eğer ilk hamileliğinse. ben çünkü istediğim halde, şaşırdım, üzüldüm, sevindim, ama çok sakin karşıladım.
insanı daha bi düşünceli hale getiriyo bu haber. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…