Hamile olabilirmiyim ?

Ben 9+4 haftalık hamıleyım .
Yanı hespalarsan hamıkeysen sende aynı haftakarda olmalısın .
Ama benım karnım böyle değil
Karnım hiç yok akşamaltı şişkinlik oluyor sadece . Birde eğer hamile olsaydın testin
Böyle koyu olurdu .
Bak bu benım testim regl günü yapmıştım..
Acil doktora gitmen lazım karnında acayip bir şişlik va r

Tekrar test almaya gidiyorum simdi, yazarım buraya. O teste guvenemedim o çapraz çizgilere falan..

Hamileyiimmmm

Hamilede olsan normal bir şişlik değil hemen doktora görünmelisin başka bir durum olmasın istenilen bir bebek miydi?

bence hamilesin kizlar gebeligin baskarina. asri gaz olurr siskinlik olur bu kist degil. ustune gormedir. buyuk bir ihtimalle hamilesin dusuk tehliken olabilir

O zaman hayırlısı :)son kanamaları parçalı olmuş mutlaka doktora gitmeli belki kimyasal gebelikti vs

Ben de ilk konuyu okuyunca sevgilisiyle ilişki yaşadığını, hamile olmak istemediğini düşündüm. Yanlış anladım sanırım.

Ben pek bise anlamadım ama resimlerden gördüğüm kadarıyla bu karın hamilelikten dolayı oluşan şişkinlik ve gaz göbeği yani benimki böyle olmuştu ama nasıl bu kadar rahatsınız onu da anlayamadım çok ilginç bu arada ilginç olan kısım karninizin bu kadar büyümesine rağmen sadece bir kere test yapmanız ve kan vermemeniz

Anlamadık ki. Eski sürümde iyiydi banlananların profillerine bakabiliyordun şimdi hata veriyor. Neden banlandığını anlamıyoruz

Ayy nolmuş kııııız neden banlanmış halk bir cevap bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…