Hamile olabilirmiyim ?

Allah allah ben kist vs herhangi bir şeyde hiç duymadım hamile gibi karnım şiştiğini.. amin..
Ben karamsar cevap vermek istemem de; sizin kadar değil ama arkadaşımın da karnı şişmişti ve uzun süren lekelenmeleri oluyordu, 2 tane herbiri portakal kadar kist çıkardılar. En iyisi ne olduğunu öğrenmek. İnşallah kötü bi şey yoktur, iyi haberlerinizi alırız.
DÜZELTME: Hamile olduğunuzu yazdığınız mesajı okumadan cevap vermişim.

Bu şişkinlik vs. Falan değil bariz dalga geciyor gibi geldi bana.
Bende 13+6 günlüğüm karnım o kadar şişmiyor.

Sanki hamile canı sıkılmış gelmiş burda milletle kafa buluyor gibi .

Hamile degilsin ama hasta olabilirsin. Doktora gitmelisin keza su anlattiklarin normal degil.

Karnına bakılırsa 6 aylık hamile gibisin yani 3 ayda bu kadar çıkmaz karnında ur vs bişeyde olabilir kistin olabilir seni tek aydınlatacak kişi dr

dalga geciyorsa gercekten iyi yapiyor ama dogruda olabilir yaptgi diger yorumlara baktim camasir suyuylada test yapmis:KK66:
Birisi de yazmış ki profilde bekar yazıyor birde eş cümlesi falan hiç geçmediği icin kafa karıştırıyor.
Ama 3 aylik hamile olsa o kadar sismez karnı ancak cogul gebelik olacak ki şişsin o kadar diye düşünüyorum.

Birisi de yazmış ki profilde bekar yazıyor birde eş cümlesi falan hiç geçmediği icin kafa karıştırıyor.
Ama 3 aylik hamile olsa o kadar sismez karnı ancak cogul gebelik olacak ki şişsin o kadar diye düşünüyorum.
kuzu haklisin cunku 3. cocuk getrdim hep 6. aydan sonra sisti ama bunda cok farkli oldu 2 aylikken bile cok sisti simdi 5 ayligin sanki 3 uz tasiyorum yapiyla alakasi. hani bekarsa bile hamile olmaktan bu kadar korkmuyor . simdiki gencler cok akilli gidip hap falan kullaniyor korumasiz iliskiye giriyorsun. ve sonrasina sukur diyorsun ilgic istenilen bir gebelik gayette keyfi yerinde :KK66:

kuzu haklisin cunku 3. cocuk getrdim hep 6. aydan sonra sisti ama bunda cok farkli oldu 2 aylikken bile cok sisti simdi 5 ayligin sanki 3 uz tasiyorum yapiyla alakasi. hani bekarsa bile hamile olmaktan bu kadar korkmuyor . simdiki gencler cok akilli gidip hap falan kullaniyor korumasiz iliskiye giriyorsun. ve sonrasina sukur diyorsun ilgic istenilen bir gebelik gayette keyfi yerinde :KK66:
Benimde 2.ayda şişti karnım ama bu kadar degildi su an 3ayligim yine sisiyor bu kadar değil yani. 5-6 aylik gibi duruyor resmen ama bilemiyorum.
Yok ya hic akıl falan yok genclerde hergun buraya konu açıp duruyorlar 3 ay gecti 3 kere adet gordum, bütün testler negatif hamileyim diye ki konu sahibide onlar gibi soru soruyo.
Ve buna benzer bircok sacma şeyler soruyorlar.
ALLAH akıl fikir versin hepsine insallah.

Benimde 2.ayda şişti karnım ama bu kadar degildi su an 3ayligim yine sisiyor bu kadar değil yani. 5-6 aylik gibi duruyor resmen ama bilemiyorum.
Yok ya hic akıl falan yok genclerde hergun buraya konu açıp duruyorlar 3 ay gecti 3 kere adet gordum, bütün testler negatif hamileyim diye ki konu sahibide onlar gibi soru soruyo.
Ve buna benzer bircok sacma şeyler soruyorlar.
ALLAH akıl fikir versin hepsine insallah.
o kiz safdi ya onu aydinlattim sonra. daha asla oyle bise yapmayacagim dedi inss yapmazda

Bu şişkinlik vs. Falan değil bariz dalga geciyor gibi geldi bana.
Bende 13+6 günlüğüm karnım o kadar şişmiyor.

Sanki hamile canı sıkılmış gelmiş burda milletle kafa buluyor gibi .
Aa deme öyle :KK66:
9+4 haftalık hamileyim akşamları gel benı gör 9 aylık mo dersin .
Gaz dan dolayı çoğu hamilede ilk aykarda böyle şişkinlik oluyor maalesef .

X