Hamile olabilir miyim?

annelik ki ayaklarının altına cennetin serildiği manevi değeri çok yğksek olan bir durumdur...

kişiler evlenir,kadın hamile olur, yavrusunu gerçekten sever ve ona hep Allahın bir emaneti gibi bakarsa gerçekten anne olur..

kişiler evlenir, kadın ne eşini ne de çocuğunu gerçekten sevmez, çocuğunu yetiştirmek için hiç bişey yapmaz ki işte o zaman annecik olur

kişiler evlenmeden ilişkiye girer, kadın hamile kalır ama yaptığından pişman olur, sevgilisi de harbiden adamdır.. evlenirler ikisi de insan olur...çok da mutlu olabilirler sonra..

kişiler evlenmeden ilişkiye girer, kadın hamile kalır, biz korunuyorduk der, herşeyi bildiğini iddia eder, sevgilime güveniyorum der, gelir buraya onlarca konu açar sonra, terkedildim onun için herşeyi yaptım şöyle böyle der ağlar sızlar..bu bebekten kurtulmayım der sonra da... işte bunlar da insancık olur..ya da insanlıktan nasibini almamış vücutlardır onlar..

konu shibi; hangi grupta olduğuna sen karar ver..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…