Hamile olabilir miyim?

evet haklısınız ne diyeyim korunalım dedik prezervatif yırtıldı bide tam hamile kalınacak şekilde yapmıstık ya of . 5 gündede kmse belli olmaz diyor. aklım gitti benim yaa adette olmus olabilirim ama inanın hatırlamıyorumm okadar korkuyorumkiii...
dalga mı geçiyorsun???

Acil bakalım;
Verilenler: Dilan 18 yaşında genç bir kızdır. Nisan sonu regl olması gerekiyordur ama olmamıştır . 5 gün önce ilişkiye girdiği için hamile olduğunu düşünmektedir.
İstenilenler: Acaba hamile midir?
Çözüm: Son zamanlarda bu tür konuların revaçta olduğunu göz ardı ederek değilsin yavrucum, devam.
Büyüyünce kafanı vuracak temiz bir taş bulabilmen ümidiyle...

evet haklısınız ne diyeyim korunalım dedik prezervatif yırtıldı bide tam hamile kalınacak şekilde yapmıstık ya of . 5 gündede kmse belli olmaz diyor. aklım gitti benim yaa adette olmus olabilirim ama inanın hatırlamıyorumm okadar korkuyorumkiii...
Neyseee, ben gidiyorum bu konudan :)

bi anlık cahillik diyip gecicez herkezin kendi dusuncesi nedesek suclu oluruz

ya tm cahillik yani allah göstertmesn kimin başına gelir bilinmez de çok üzülüyorum:KK14: doğru söylemekle suçlu olunacaksak suçlu olalım yani hiç mi tv de izlemiyorlar yazık ama ayyyyyyyyyy düşündükçe kafa gidiyo allahm yarabbim

ya tm cahillik yani allah göstertmesn kimin başına gelir bilinmez de çok üzülüyorum:KK14: doğru söylemekle suçlu olunacaksak suçlu olalım yani hiç mi tv de izlemiyorlar yazık ama ayyyyyyyyyy düşündükçe kafa gidiyo allahm yarabbim

ne diyim gun gectıkce bu konu basıtleşiyor ilerledikce hayat bakalım neler görucezz

konu sahibi, regl denen şey ayda bir yaşanır ki senin gecikmen en çok 7 gün şu durumda, hani nisan sonu demene istinaden yazıyorum bunu. nasıl oluyor da regl olup olmadığını hatırlamıyorsun? bir şey atayım ortaya, konu patlasın gitsin de havamızı bulalım demişe benziyorsun.

KOnu sahibi: şuan büyük ihtimalle hamile değilsin. çünkü adete yakın bir zamanda ilişkiye girmişsin bu hamilelik olasılığını azaltır. birde öneri; tekrar başına böyle birşey gelirse eczaneye git ertesi gün hapı iste. bu hamile kalmanı engeller, Yaşın küçük hayatın seni ilgilendirir ama lütfen dikkatli ol !

kan testi yaptırmam için 18 yasımı doldurup 19 yasında olmam gerekmiyo hastanelerde. ben 18 yasındayım umarm değildirimm..

maşallah sana ve bravo.daha 18 yaşındasın hamile kalma pozisyonunu biliyosun prezervatif kullanmayı bile biliyosun ama hamilemiyim diede gelip bize soruyosun.sen bence bunuda bilirsin.ya ben anlamıyom bu yaşta acelen neydi senin.çok kızıyorum çoookk.sisin gibiler yüzünden onlarca sabi bebek aldırılıyor neden sadece zevk yaşamak istedikleri için.inşallah ama inşallah hamile değilsindir.çünkü beraber olurken korkmadığın aileden hamile olduğunu öğrendiğinde korkacan ve olan o bebeğe olucak.etrafımda tam 4 kişi var senelerdir tedavi görüpte hamile kalamayan.rabbim arayıpta bulamayanlara nasip etsin.sizin gibi ergenlere bu şekilde nasip etmesin inşallah:KK47::KK47::KK47::KK47:

maşallah sana ve bravo.daha 18 yaşındasın hamile kalma pozisyonunu biliyosun prezervatif kullanmayı bile biliyosun ama hamilemiyim diede gelip bize soruyosun.sen bence bunuda bilirsin.ya ben anlamıyom bu yaşta acelen neydi senin.çok kızıyorum çoookk.sisin gibiler yüzünden onlarca sabi bebek aldırılıyor neden sadece zevk yaşamak istedikleri için.inşallah ama inşallah hamile değilsindir.çünkü beraber olurken korkmadığın aileden hamile olduğunu öğrendiğinde korkacan ve olan o bebeğe olucak.etrafımda tam 4 kişi var senelerdir tedavi görüpte hamile kalamayan.rabbim arayıpta bulamayanlara nasip etsin.sizin gibi ergenlere bu şekilde nasip etmesin inşallah:KK47::KK47::KK47::KK47:

çok doğru söyledin aynen katılıyoruuuuuuuuuuuuuuuum.neden uzun yazdı dicen belki çok sinirliym sinirimi tuşlardan çıkarıyorum

Takılmayacak gibi değil ki, hamile kalma pozisyonunu bilen birinin hamile miyim diye sorması, üstüne alay eder gibi olmuş olabilirim hatırlamıyorum demesi...
Güler misin, ağlar mısın

valla tatlım ben sadece sinir olurum eğer alay ediyorsada hiç hoş değil resmen psikolojim bozuldu ya

adet gününe 5 gün kala hamile kalınmaz. adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine yakın özellik gösterir. en kolayı bi idrar testi alıp denemeniz. ama psikolojil olduğunu düşünüyorum.zira bu korkuyla o belirtileri verirsiniz. ayriyeten bu tür mevsim dönüşü aylarda buna benzer gecikmeler olur.

şekerim merak etme hamile kalmak öyle kolay birşey değil eşimle korunurken bile geriçekilme yöntemini kullanırken bile hamile kalmadım hatta 2 yıldır korunmamama rağmen kalamadım şuanda çocuk için yatıyorum anladın sen ah ahhhhhh öyle kolay olsa ben ve benim gibiler hamile olurduk.....:KK14:ayrıca neden ilişkiye girilirken herşey bilinir ama yapılmaz sonrada aaaa acaba hamile miyim denir anlamış değilim o işi yapmayı bilen adam gibi korunmayıda bilmeli inanınkı ben ve benim gibilere üzülüyorum sadece rabbim yardımcımız olsun ne diyeyimki:KK47:

Moda olan kelimeyi ben kullanmak istiyorum ilk....

Bence FAKE ! :KK52: :KK52: :KK52:

X