Hamile olabilir miyim?

arkadaşlar kulübe girdim baktım burda çok bayan var hemen size sormak istiyom uyku tutmuyo korkudan ben dün bir yakınımın evinde kaldım ve sabah evden onlarla birlikte çıktım onlar uzun yola gittiler ben sabah çıkmadan evlerinde ütü yaptım ama fişi çektimmi hatırlamıyom korkudan ödüm patlıyo onlara bişey demedim bakma ihtimalleri yok bugün yarın gündüz dönerler ama kötü haber tez duyulur diye teselli ediyom kendimi evleri de uzak gidip bakamam da gerçi hadi gitsem anahtar yok vesvesemi yapıyom bilemiyom ama korku içindeyim kendilerine bişey söylemedim ve bütün bunlar aklıma daha 1 saat önce geldi vesvese içindeyim ütüleri tefal yeni türden bişeydi kendini kapattımı ki offf çok fena sizce yersiz mi korkuyom ki fikrinizi söyleyin bi lütfen saçma belki ama napıym:KK17:

evet haklısınız ne diyeyim korunalım dedik prezervatif yırtıldı bide tam hamile kalınacak şekilde yapmıstık ya of . 5 gündede kmse belli olmaz diyor. aklım gitti benim yaa adette olmus olabilirim ama inanın hatırlamıyorumm okadar korkuyorumkiii...

allahaşkına güzel kızım benim.kızım diyorum 35 yaşındayım bebeğimiz olsun diye eşimle atmadığımız takla kalmadı biz en iyisi doktorları dinleyeceğimize seni dinleyelim be güzelim sen bayağı biliyosun. anlat bana bende şu klüpteki 1000 kadar hamile kalmak için uğraşan milyon para döken sadece para olsa gözyaşınıda beraber döken hanımlara anlatalım.hay rabbim sana sığınırım senden dilerim bize merhamet et

allahaşkına güzel kızım benim.kızım diyorum 35 yaşındayım bebeğimiz olsun diye eşimle atmadığımız takla kalmadı biz en iyisi doktorları dinleyeceğimize seni dinleyelim be güzelim sen bayağı biliyosun. anlat bana bende şu klüpteki 1000 kadar hamile kalmak için uğraşan milyon para döken sadece para olsa gözyaşınıda beraber döken hanımlara anlatalım.hay rabbim sana sığınırım senden dilerim bize merhamet et

amin canım yaaaaaa:KK43:vallahi böyle konuları okuyunca yüreğim cız ediyor yine mi günahsız bir bebek kürtaj olunup yok olacak diye aman yaaaaaa:KK14:lütfen genç kızlarımız dikkat edelim o sabi çocuklara yazık....:KK20:

allahaşkına güzel kızım benim.kızım diyorum 35 yaşındayım bebeğimiz olsun diye eşimle atmadığımız takla kalmadı biz en iyisi doktorları dinleyeceğimize seni dinleyelim be güzelim sen bayağı biliyosun. Anlat bana bende şu klüpteki 1000 kadar hamile kalmak için uğraşan milyon para döken sadece para olsa gözyaşınıda beraber döken hanımlara anlatalım.hay rabbim sana sığınırım senden dilerim bize merhamet et

aminnnnnnnnnnnnn

kan testi yaptırmam için 18 yasımı doldurup 19 yasında olmam gerekmiyo hastanelerde. ben 18 yasındayım umarm değildirimm..

bravooooooo sananaaa

:KK9::KK9::KK9::KK9:

bende yaşını başı belli bazı şeylerini kazanmış biri bekliyorum konuyu okurken yaptın yapacağını acil yardımı burada mı arıyorsun..

bu ne ya

NOT : kusura bakmayın eminim bazıları tepkimi haksız bulacak ama tepki vermeden de duramadım.

arkadaşlar kulübe girdim baktım burda çok bayan var hemen size sormak istiyom uyku tutmuyo korkudan ben dün bir yakınımın evinde kaldım ve sabah evden onlarla birlikte çıktım onlar uzun yola gittiler ben sabah çıkmadan evlerinde ütü yaptım ama fişi çektimmi hatırlamıyom korkudan ödüm patlıyo onlara bişey demedim bakma ihtimalleri yok bugün yarın gündüz dönerler ama kötü haber tez duyulur diye teselli ediyom kendimi evleri de uzak gidip bakamam da gerçi hadi gitsem anahtar yok vesvesemi yapıyom bilemiyom ama korku içindeyim kendilerine bişey söylemedim ve bütün bunlar aklıma daha 1 saat önce geldi vesvese içindeyim ütüleri tefal yeni türden bişeydi kendini kapattımı ki offf çok fena sizce yersiz mi korkuyom ki fikrinizi söyleyin bi lütfen saçma belki ama napıym:KK17:

Canım kendi kendini kapatmasa bile termostatlıdır o, sabaha kadar ısınır soğur periyodik olarak. Ha bir şeyin üzerine bıraktıysan endişelenmekte haklısın o zaman.:18:

herkese iiii uykular e tabi nasıl uyuyacam bilmiym kalanlarda kafayı yemeden kapasn diyorum (öptüm by gömdüm say)

Allahim, nereye dogru gidiyoruz... 18 yasindasin be kardesim, ne acelen vardiki hemen iliskiye girdiniz, pesinden kosturanmi vardi??? InsAllah hamile degilsindir, yazik o cana...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

18 yasın da prezervatif nedır bılıyorsun hamıle kalma pozısyonunu da bılıyorsun ,

hamile olup olmadıgını bılecek kadar da zekısındır sen .

senın engın bılgılerın bızı aşar tatlım .senın bızım yardımımıza ıhtıyacın yok .

eger hamıleysen de ; Allah analı babalı buyutsun

ne dıyebılırız kı baska .

yeni ütülerin çoüu otomatik kapanıyor canını sıkma hele tefal ise kesin kapanmıiştır:KK34:

bu konu bana çok komik geldi hatta gerçek olduğuna bile inanmıyorum ... ama okuduğum kadarıyla sen buradaki bayanlardan daha bilgilisin sorununu kendin çözücek kadar da bilgiye sahipsindir...ama yazdıkların doğruysa ilerde başını çoookkkkk taşlara vurursunn

yaşın 18 mi:26:bu gençlere ne oluyor neyin acelesi bu:KK19:üzülüyorum gençlermize ne yaptıklarının hayatlarıyla nasıl oynadıklarının farkında değiller yazık:KK50:

bu yaşta bu kadar şey biliyorsun....
sonuçlarının neler olduğunuda biliyorsundur..

İnşallah değilsindir.
O kadar üzülüyorum ki ben bu konulara.
Daha 18,ilişkiye girmiş ve korkuyor hamile miyim diye.
Ya yapma ya korkma,korkuyorsan yapma,yapıyorsan korkma.

X