Hamile olabilir miyim?

Merhaba, ana baslikla ilgili bir sorum olacak. 'Regl takvimi uygulaması'na göre yumurtlama günü civarlarında eşimle korunmasız ilişkiye girdik. Adet günüme 3 4 gün kala 2 3 gün boyunca kahve telvesi gibi kahverengi akıntı geldi. Adetim her ay düzenli gelir ve bu ay da salı gelmesi gerekiyordu, yani bugün 4. Gününde olmam gerekiyordu normalde ama hala gelmedi. Göğüslerimde hafif sislk ve hassasiyet var. Dün test yaptım negatif çıktı. Testi erken mi yaptım yoksa hamile değil miyim? Benzer durum yaşayan var mı?

Kaset test 5 lira ya şaka mısınız siz çatır çatır sevişmeyi biliyorsunuz da bir test almıyorsunuz.
Ayıp yahu. Bir ay gecikmissiniz çocuk askere gidecek neredeyse
Şu kaset testleri bi ben alamadım 5 liraya bi sene once son aldığımda yedibuçuk taleydi.

Hamile olsanız net çıkardı. Regl gecikmesi muhtemelen. Bu ay benim de öyle geldi. Bayağı da gecikti. En sonunda söküldü.

Bilmiyorum ki birkaç ay önce şüphelendigim için aldığımda 5 liraydı. Her sey gibi o da zamlandi belli ki yedi buçuk olsun yine ucuz
Hayır ped kullanmiyo mu ? Ped olmuş ne kadar bana diyo param yok alamıyorum test ,herhalde benim yollamami istedi garibim

Hamile olsaniz cikardi diye düşünüyorum. Kahve telvesi gibi akinti ilk kez duyuyorum.
+takvim dogru günü tespit edemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…