Hamile olabilir miyim?

Benimde 16 gün gecikti adetim. Şiddetli mide bulantıları, kasık, bel ağrıları halsizlik her şey vardı. Normalde böyle olmam ama mevsime bağladım. 2 gün önce oldum.
Egzersiz yaptım o cok iyi geldi. Ama çocuk varsa hiç önermem egzersiz düşebilir.
Ama bence siz bir an önce test yapın. Siz neden yapmadınız diye soracak olursanız son 2 aydır seksi devredışı bıraktım.
Süreç gecmeden değerlerinize baktırın.

Ben herkese övüyom valla. Sen niye beni dinlemedin? :KK11: Ay neyse biz topigimize gidelim. :rolleyes:
Merve ,Kızın zaten açtığı konuyu mahvettik 😂😂 sayemde 🤪 2 aydır primaciyim yav dandik bezi günde 10 kere degisiyosun primadan 3 tane kullan yetiyo s.cmıyosa 5 e dek stokladim sahasını büyüyünce paşam kalmadı artıkın B BitterCikilata valla çok memnunum .

Merve ,Kızın zaten açtığı konuyu mahvettik 😂😂 sayemde 🤪 2 aydır primaciyim yav dandik bezi günde 10 kere degisiyosun primadan 3 tane kullan yetiyo s.cmıyosa 5 e dek stokladim sahasını büyüyünce paşam kalmadı artıkın B BitterCikilata valla çok memnunum .
Uygulamayı kullanıyon mu

S.çıyo benimki aşkısı ballısı. İşiyo nebçim pişik olmuyo diye nasıl bırakayım totosunda. Belki bu da pişik yapmıyodur ama denemedim bile. 😬 Günde 6 7 almaya devam. Sonuçta biz işemesek bile sürekli günlük ped değişiyoz yenilenme ihtiyacından. Bebeye de yazık ne gerek var çiş dursun popoda. Bez tarafından emilmis de olsa çiş var sonuçta. Hem benimki çok kucakta. Emilen çiş bastırırken geri çıkıyodur.

S.çıyo benimki aşkısı ballısı. İşiyo nebçim pişik olmuyo diye nasıl bırakayım totosunda. Belki bu da pişik yapmıyodur ama denemedim bile. 😬 Günde 6 7 almaya devam. Sonuçta biz işemesek bile sürekli günlük ped değişiyoz yenilenme ihtiyacından. Bebeye de yazık ne gerek var çiş dursun popoda. Bez tarafından emilmis de olsa çiş var sonuçta. Hem benimki çok kucakta. Emilen çiş bastırırken geri çıkıyodur.
Kız bırakmıyorum asla 2 , 3 saatte bir bakıyorum eğer doluluk orani çoksa cikariyorum tabi hatta geçen bizim bebegimize ne alda Primanin külot bezini yerdim ,hiç güzel değil bir daha kulot bez almam hiç beğenmedim kış için uygun değil ama yaz ayları kullanılabilir 😂 neyse biz gidek senin mekâna:KK28::KK60:

Hamile olsaniz cikardi diye düşünüyorum. Kahve telvesi gibi akinti ilk kez duyuyorum.
+takvim dogru günü tespit edemez.
Sadece yoğun kahverengi bir akıntı, herhangi bir kanama olmadı. Bazı dr yazılarında yerleşme kanaması olabileceğini okudum, açık pembe ya da kahve olabiliyor yazıyordu

X