Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

batıma 2 gün kaldı çok merak ediyorum..göğüs hassasiyetim yoğunlaştı.acaba psikolojikmi görücez..
2 gün önce silik pozitifi görmüştüm bu sabah da yaptım test bozuk çıktı..hayırlısı..

nette araştırdım uzmanlar idrar testi hakkında,eğer adetinizden önce test yapıyorsanız 4 5 saatlik beklettiğiniz idrar olsun..eğer adet tarihiniz 1 hafta 10 gün geçtiyse herhangi bi saatte test yapabilirsiniz diyor..benim bozuk çıkan testimi 2 3 saatlik olan idrarım etkilemiş olabilirmi acaba..

kizlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeniden test yaptim veeeeeeeeeeeeeeee hamileyimmmmmm Hadi sizlerin de guzel haberlerinizi bekliyorum.Drum haftaya randevu verdi gelismelerden haberdar ederim

çok sevindim cnm ALLAHIM kucana almayıda nasip eder darısı tüm isteyenlerin başına

canım biraz sabret regl günün geçtikten sonra yap testi varsa bebiş muhakkak çıkar, hadi inş güzel haberini alırız

canım vallaha haklı çıktın hamileyim

quiter seni de tebrik ederim senin adına çok sevindim..allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin..

çok sağol canım benim, aminnn..
hepimiz alalım kucaklarımıza bebişlerimizi inşallah..
hepimiz alıcaz zaten er ya da geç pozitif düşünelik pozitif olsun kızlar

quiter tebrikler, dikkat et kendine, ve bebişe :) benim bu sezon bitti, dün gece adet oldm, sonraki bat 23 temmuz.

selam kızlar nasılsınız? bende geldim.
birşey soracagım fikri olan var mı?
30 mayıs da regl oldum bu hafta tekrar olmam gerekiyor bekliyorum.. ama 2 3 gündür sabahları öğlene kadar ki zaman diliminde inanılmazz bir miğde bulantısı yaşıyorum günde 4 5 öğün yemek yiyorum doyamıyorum bir türlü. başım da bulanık hani böyle dönüyor gibi de dönmüyor gibi dengesizlik var.ve içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.bi tuhafım. . acaba hamile olabilirmiyim ki. bu zaman zarfında cıkmaz sanıyorum alsam bi idrar testi.. testi yaparım ama negatifse üzülürüm ondan testte yapmıyorum ama bu hafta nasıl beklicem adetimin gelmesini..kalbim falan carpıyor.. içimdeki ses devamlı bu ay oldu işte diyor susturamıyorum.. hamile değilsem de üşüttüm sanırım bilmiyorum kafam çok karışık..

test yap için rahatlar en azından inşallah hakkında hayırlısı olsun ama ikinci çizgiyi görmezsen moral bozma adetin gecikirse tekrarlarsın:97:

benimde adetim 31 mayıstı batdaşız..aynı heyecanı yaşıyoruzz..ben 3 gün önce test yaptım silik bi pozitiflik çıktı..sende bi dene ben olsam dayanamazdım galiba..

aminn inşallar Rabbim vereceksede sağlıklı sıhhatli imanlı hayırlı evlatlar versin.. saati var mı? hani sabah ilk idrarla yapılması gerekir gibi bir durum? yoksa istediğim saatte yapabilirmiyim?
test yap için rahatlar en azından inşallah hakkında hayırlısı olsun ama ikinci çizgiyi görmezsen moral bozma adetin gecikirse tekrarlarsın:97:

batdaş bi wc gidiyim test yapayım ama hamile olsam bile 1 1.5 haftalık anca olur testte cıkacagını sanmıyorum ama neyse deneyim de geleyim..
benimde adetim 31 mayıstı batdaşız..aynı heyecanı yaşıyoruzz..ben 3 gün önce test yaptım silik bi pozitiflik çıktı..sende bi dene ben olsam dayanamazdım galiba..

canım bence sen de hamilesin, silik pozitif anlamına geliyor bende de hep silik çıkmıştı

canım haber ver bize, çoook derinlerden bile olsa umut var demektir.. hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…