Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

canım normal diyolar vücut ısısının yükselmesi

quiter test yapp tekrar, ama kaliteli hassas bişey olsun şöle predictor fortel falan, ben burda2-3 tl lik testlerden başka bişey bulamadım, hoş bulamadığım iyi olmuş, 3 tane test yapmışım, 50 tl ye malolurdu bana

canım öyle mi diyosun, işlerden bi fırsat bulursam ya da çıkışta alayım eczaneden de evde yapayım tekrar bari
bu arada doktorumu aradım hamilesindir durumun müsaitti gel bakalım dedi ama umutlanmak da istemiyorum
testte baya çıktı ikinci çizgi

quiter allah tez zamanda sana bebek nasip etsin, içimi çok rahatlatıyorsun,sağol arkadaşım

canım benım hadi bkalaım hayırlısı olsun inşallahh adına çok sevindim

Son düzenleme:
kizlarcep telf nundan internete girdigim icin bazi mesajlarimi iki uc kez gondermisim yanlislikla kusura bakmayin simdi onlari silmeye calisacam

ya kızlar biri bana cevap versin ya merakla bekliyorum

hamilelik belirtileri kisiden kisiye cok degisiyor,yani hamile olabilirsin, oyuzden yapman gereken sey beklemek.

canım inş. hamilesindir..isteyen herkes inş. hamiledir. benden 4 gün geçti hala bişey yok ve hala test yapmadım kendimi ümitlendirmemek için ya da hayal kırıklığına uğramamak için bilemiyorum. :89:

canim benim de aynen olmustu oyuzden cok sevinemiyordum yarin sabah tekrar dene :) hadi guzel haberlerini bekliyoruz

kızlarrrrrrrrrrrrrrr
2 gün geçti reglim yok
testlerde de ikinci çizgi silik
sanırım hamileyim

kızlarrrrrrrrrrrrrrr
2 gün geçti reglim yok
testlerde de ikinci çizgi silik
sanırım hamileyim

tebriklerr, gözünaydın

kan testine git hemen.. haberdar et bizi de durumdan.. benimde geçti iki gün ama silik milik bişey yoktu 24 ündeki testte, her an da adet olucam gibi ağrım var, artık bekliyorum, bebek yoksa olsam da yeni sezona girsek

pazartesi gidicem canım kan testine
benim de hep adet olcakmışım gibi geçti bu hafta
hiç ihtimal vermiyodum aslında
süpriz yaptı bana

senin de öyle olabilir canım ama idrar testinde çok derinden ikinci çizgi gözüktü benim hep
bekle bakalım haber verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…