Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

ben hamileyim şimdi bi baktım aynada kirpiklerimi pek muntazam görünüyorlar
gerçi çok uzun değiller karışcak kadar ama hurafe bence canım ya

cnm ben kimseye msj yollayamıyorum sitede yeni olduğum için sana cevap yazmak istedim ama olmadı nasıl yapalım bilmiyorum

canım burdan yaz cevabını istersen??

kuzum şimdi doktorlada konuştum troidle ilgili sıkıntının olmayacağını söyledi fakat ilaçlarını kesinlikle kullaman gerekiyormuş kullanmazsa sıkıntı olur dedi kafasını o şekilde doldurmasın dedi birde kese ile alakalı kesenin büyük olması önemli değil bebeğin boyutuna bakılması gerekli dedi yani sen verilen ilaçları düzenli kullanıyorsun artı troid herkeste olan ve senin vucudunun salgıladığı bir hormon oldugu için endişelenmene gerek yok beyin gelişimini etkileyen bir proplem değil sen bunları kafana takma sadece dikkatli ve düzenli beslen ilaçlarını aksatma dediğim gibi ilaç aksarsa sorun olur inş sağlıklı bir şekilde bebişini kucagına alırsın.kendine çok cici davran bebişinide öpüyorum şimdiden sen bebeğine adepte ol kafanı şu olur bu olurlarla doldurma tmammı öpüyorum

çoook teşekkür ederim canım beni çok rahatlattın tabi ilaçları kullanacağım düzenli atlar mıyım hiç
çok çok sağol tekrardan

çoook teşekkür ederim canım beni çok rahatlattın tabi ilaçları kullanacağım düzenli atlar mıyım hiç
çok çok sağol tekrardan
ben teşekkür ederim cnm ne demek kendine çok iyi bak her ağızdan çıkana kulak verme yeter ben sürekli açarım msj atabilirsin kendine iyi bak

Test yaptım dun sonuc NEGATİF Bakalım kısmet. Hala beklemedeyım Rabbım hayırlısını nasıp etsın.

Kızlar yaa karnım cok sert bunun hamılelıkle ılgısı olabılır mı ? Ben hala ıhtımal veremıyorum karın agrılarım nedenıyle ama sormak ıstedım

Kızlar yaa karnım cok sert bunun hamılelıkle ılgısı olabılır mı ? Ben hala ıhtımal veremıyorum karın agrılarım nedenıyle ama sormak ıstedım

cnm her karın ağrısı hamilelik değildir bendede var ama 1 hafta kaldı adet olmama inşşş olmamda bebişim olur sizlerinde tabiiii rabbim hapimize nasip etsin

ppooffff yineee kırmııızıııııııııııııııııııııılllaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrr

ben kırmızılarada razıyım ama oda yok testte negatif ben anlamadım salı doktordayım
adet oluyorum diye üzülme her ay gelen kırmızılar bir ay daha şansın var diyor sana
ya bneim gibi adette olmasa doktora git söktürücü kullan yumurtalamaya yardımcı ilaçlar kullan
kızıma gonophemeyle hamile kalmıştım 3 aydır adet görmediğimi bilirim
ben kırmızıları sitiyoruuuuuum:95:

Haklısın canım. Rabbım saglık versın hepımıze. Hakkımızda herseyın hayırlısı olsun.

kızlar benim adet günüme 4 gün var.. bu 2. ayımız.. geçen aya göre daha düzenli ilişki yaşadık.dün aynen adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı.. önceden de ağrırdı adet öncesinde ama hiç bu kadar uzun sürmezdi hatta bacaklarıma vurdu ama dayanılmaz bi ağrı değildi hafifti ve kuruluk olurdu o dönemlerde..dün evet kesin hasta oldum dedim ama bişey yoktu..çok merak ediyorum bu nedendir?? sonra da diyorum belki de üşütmüşümdür sadece

Canım benım agrılarım 1 hafta oncesınden basladı. Neredeyse hamılelıkle ılgılı bırcok belırtı yasadım. Fakat hamıle degılmısım. Agrılarımızın sebebı ayaklarımızı usutmemızde olabılıyor. Gunun zaten az kalmıs sabret bekle.Rabbım hayırlısını nasıp etsın.

arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim benimde adetime tam 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyo kasıklarıma batmalar oluyo halsizlik sürekli uyuma isteği oluyo sizce bunlar gebelik belirtisi olabilirmi
yardımlarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Canım 10 gun cok erken bır sure. Mıde bulantıları 6. haftadan sonra baslıyor yanı onun ıcınde cok erken. Hamılelık testı alsan yada yaptırsan cıkmaz cunku erken. Bulantı ve halsızlık sıcaktan olmus olabılır. Yanı bu belırtılerle hamıle olup olmayacagını sımdıden bılemezsın. Sabretmen gerekıyor.

merhaba herkese ben siteye yeni üye oldum. aslında bazen bakıyordum ama bugün üye olup bende paylaşmak istedim .öncelikle bebek isteyen herkese en kısa zamanda müjdesi ulaşsın, olanlara Allah bir ömür mutlu mesut yaşamayı nasip etsin.
bende geçen yıl evlendim ve bebek istiyoruz ama maalesef henüz gelen yok. eşimde yok yanımda 4 ay yurt dışında kalacak yani bu ayda yoksa 4 ay daha yok demek bu ay doktorun söylediğine göre yumurtlama günlerinde beraberdik ama hiç bişe hissetmiyorum yani hiç bir belirti iz yok muhtemelen tutturamadık ve gene kaldıı 4 ay sonraya bekle ki gelsin:)
gerçi benim hikayeler doktor maceralarım biraz karışık ama son teşhis bebek sahibi olmak için bir engelim yokmuş çok şükür

canım üzme kendini 4 ay uzun değil, eşin dönünce yine denersiniz..
hem belki de hamişsindir.. benim de ilk başta hiç belirtim yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…