Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

selam kızlar nasılsınız? bende geldim.:KK3:
birşey soracagım fikri olan var mı?
30 mayıs da regl oldum bu hafta tekrar olmam gerekiyor bekliyorum.. ama 2 3 gündür sabahları öğlene kadar ki zaman diliminde inanılmazz bir miğde bulantısı yaşıyorum günde 4 5 öğün yemek yiyorum doyamıyorum bir türlü. başım da bulanık hani böyle dönüyor gibi de dönmüyor gibi dengesizlik var.ve içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.bi tuhafım. . acaba hamile olabilirmiyim ki. bu zaman zarfında cıkmaz sanıyorum alsam bi idrar testi.. testi yaparım ama negatifse üzülürüm ondan testte yapmıyorum ama bu hafta nasıl beklicem adetimin gelmesini..kalbim falan carpıyor.. içimdeki ses devamlı bu ay oldu işte diyor susturamıyorum.. hamile değilsem de üşüttüm sanırım bilmiyorum kafam çok karışık..

merhabalar
arkadaşım bende aynen senin durumundayım bende 29 mayısta olmuştum en son

aminn inşallar Rabbim vereceksede sağlıklı sıhhatli imanlı hayırlı evlatlar versin.. saati var mı? hani sabah ilk idrarla yapılması gerekir gibi bir durum? yoksa istediğim saatte yapabilirmiyim?

batdaş :KK1: bi wc gidiyim test yapayım ama hamile olsam bile 1 1.5 haftalık anca olur testte cıkacagını sanmıyorum ama neyse deneyim de geleyim..

canım adetten önce test yapıyosan 4-5 saatlik bi idrar olmalıymış,adet geçikmesi 1 hafta olunca testn zamanı farketmiyomuş

benım haziran 24. de regl olmam gerekirdi olmadım iki kere idrar testi yaptım çıkmadı en son testi cuma günü yaptım dr. aradım 10. gününde kontrole gidicem dua edin kızlar hayırlısıyla inş. idrar testinini bazı kadınlarda yanıltıığını söyledi bakalım :18: :18: :18:

Son düzenleme:
benım ayın 24. de regl olmam gerekirdi olmadım iki kere idrar testi yaptım çıkmadı en son testi cuma günü yaptım dr. aradım 10. gününde kontrole gidicem dua edin kızlar hayırlısıyla inş. idrar testinini bazı kadınlarda yanıltıığını söyledi bakalım :18: :18: :18:

kan testi niye yaptırmıyosun canım

y

yaptırcam canım dr. p.tesi gel dedi 10. gününde sen ne yaptın :) dediğim gibi silik çizgi gebeliğini gösterdi inş. :)

pazartesiye kadar sabırlı olman lazım o zaman ya,
evet canım, dün yaptım yine testi ikinci çizgi sapasağlam çıktı bu sefer :) bugün gidicem ben de doktora inşallah tutunmuştur bebeğim
hepimizin sağsalim bebişleri olsun inşallah..

pazartesiye kadar sabırlı olman lazım o zaman ya,
evet canım, dün yaptım yine testi ikinci çizgi sapasağlam çıktı bu sefer :) bugün gidicem ben de doktora inşallah tutunmuştur bebeğim
hepimizin sağsalim bebişleri olsun inşallah..

canım benım ya adına çok sevindim hadi hayırlısı olsun darısı tüm istiyen annelerin basına inş.(benımde) :KK3: :nazar: :emir_bebek: :KK16: güzel haberlerini bekliyorum tatlım

quiter ben daha doktora gitmedim,ablam hemsire,bu kadar erken gitme zaten dr sana pek bisey soyleyemez daha dedi,yani bir hafta daha bekliyorum 6.haftada gitmek en iyisiymis.:KK49::KK49:

selam kızlar nasılsınız? bende geldim.:KK3:
birşey soracagım fikri olan var mı?
30 mayıs da regl oldum bu hafta tekrar olmam gerekiyor bekliyorum.. ama 2 3 gündür sabahları öğlene kadar ki zaman diliminde inanılmazz bir miğde bulantısı yaşıyorum günde 4 5 öğün yemek yiyorum doyamıyorum bir türlü. başım da bulanık hani böyle dönüyor gibi de dönmüyor gibi dengesizlik var.ve içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.bi tuhafım. . acaba hamile olabilirmiyim ki. bu zaman zarfında cıkmaz sanıyorum alsam bi idrar testi.. testi yaparım ama negatifse üzülürüm ondan testte yapmıyorum ama bu hafta nasıl beklicem adetimin gelmesini..kalbim falan carpıyor.. içimdeki ses devamlı bu ay oldu işte diyor susturamıyorum.. hamile değilsem de üşüttüm sanırım bilmiyorum kafam çok karışık..

canım bi de kan testi yaptır hemen ve kesin çıkar

hımmm öylese sabah uyanır uyanmaz yapayım..sağol cnm
canım adetten önce test yapıyosan 4-5 saatlik bi idrar olmalıymış,adet geçikmesi 1 hafta olunca testn zamanı farketmiyomuş

hımmm benim aldogım test baya dandik çünkü toplu oldum ovulasyon testiyle beraber nettenn ovulasyonda bile çift çizgi görmedim hiç :9 tek çizgiyi zor gösteryor benim testler :KK70:
canım bembeyaz mı diğer tarafı çok derinde bile iz varsa bebiş olabilir????
bide güvenme tabi daha regl günün geçmedi bile
biraz sabırrrr

quiter ben daha doktora gitmedim,ablam hemsire,bu kadar erken gitme zaten dr sana pek bisey soyleyemez daha dedi,yani bir hafta daha bekliyorum 6.haftada gitmek en iyisiymis.:KK49::KK49:

evet canım ya öyleymiş cidden ben boşuna gittim resmen, hiçbişey söyleyemedi doktor daha keseyi görmeden havaya girmeyelim gibi konuştu.. keseyi de herhalde haftaya görebilicez.. boşuna para verdim neyse bakalım.. sen akıllı davranmışsın bravo :81:

kızlar faranjit oldum boğazım çok ağrıyor ne yapabilirim bir fikri olan varmı??:KK43::KK43:

merhaba arkadaşlar.
bende 2 senelik evliyim 2 aydırda bebiş için uğraşıyoruz.adetime 4 gün var (3 temmuz) ama ilişkiden sonraki ilk haftadan itibaren sürekli kasıklarımda ani kalkışlarda batmalar oluştu.yaklaşık 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi kasıklarımda ve belimde hafif ağrılar var.yaklaşık 3 haftadırda acaip derecede baş arılarım oluyor.2 gündürde akıntım meydana geldi özellikle bugun koyu sarı şeklinde .bana adet olucakmışım gibi gelio ama çok istiyorum bebeiş olsun lütfen dua edin olsun.cevap yazarmısınız lütfen

merhaba arkadaşlar.
bende 2 senelik evliyim 2 aydırda bebiş için uğraşıyoruz.adetime 4 gün var (3 temmuz) ama ilişkiden sonraki ilk haftadan itibaren sürekli kasıklarımda ani kalkışlarda batmalar oluştu.yaklaşık 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi kasıklarımda ve belimde hafif ağrılar var.yaklaşık 3 haftadırda acaip derecede baş arılarım oluyor.2 gündürde akıntım meydana geldi özellikle bugun koyu sarı şeklinde .bana adet olucakmışım gibi gelio ama çok istiyorum bebeiş olsun lütfen dua edin olsun.cevap yazarmısınız lütfen

canım inşallah olur, dua ederiz tabi kalplerimiz bir burda hepimizin
ama sen stres yapma, daha 2 ay olmuş korunmayı bırakalı, 1 yıldan önce doktorlar bile kabul etmiyolar..
inşallah hamilesindir, ama değilsen bile lütfen stres yapma daha erken

X