Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

quiter

Sırada ne var?
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
1.249
2
kızlar lütfen yardımcı olun, 4 gün var adetime.. hamilelik belirtilerini okuyorum onlarca şey yazılmış
ben sadece ara sıra giren kramp gibi sızı gibi ani kasılmalar yaşıyorum, bir de duygusallık diyebilirim.
dün de sanki çok çok az kahverengi leke geldi ama baya az geldi..bir iki damla kadar
bu ay korunmadık eşimle
sizce test yapayım mı?

Son düzenleme:
benim de 4 gün var, 2 gün önce gereksiz yere test yaptım o da bozuk çıktı boşu boşuna kafam karıştı, yapma erken, ama kahverengi lekelenme iyiye işaret, yerleşiyor olabilir, ben adet günümü beklemeyi planlıyorum dayanabilirsem. o da ayın 26 sı..

Benimki de 24 ü canım yakınmış..
insan sabırsızlanıyor işte elimde değil
ama dediğin gibi negatif çıkınca daha fena
ama ya pozitif çıkarsa :)

selam kizlar, benim de 25 inde adet olmam lazim bende cok sabirsizim ama sanirim ben de bekliycem.Goguslerim cok sisti,arada bir ozellikle cok yurudugumde kasiklarim agiriyor,hatta bir taraf sismis gibi..Bakalim artik kismetse bu ay ucumuz de hamis oluruz insallah:90::90::90:

inşallah canım toplu kutlama yaparız, madem siz bekliyosunuz ben de bekliyeyim, sonuçları paylaşırız
canım benim göğüslerde bişey yok ama içimde sürekli kramp gibi bişeyler var
sızlıyor geçiyor, sızlıyor geçiyor öyle yani

Son düzenleme:

KAsıgına kramp batma gibi seyler oluyorsa hamilesindir buyuk ihtimalle. İnsallah Allah isteginizi yerine getirir kızlar..

canım test yapma demedik mi , şimdi hamile olmadığından emin olamazsın ki zaten, benim geç döllenmeyle olduğunda negatif çıkmıştı, ben de antibiyotik falan almıştım, sonra gecikince test yaptım çıkmıştı, sonrada yerleşemedi, kimyasal gebelik oldu, gerçi anlıyorum, ben uzun süredir bebek istiyorum, eşimde de bende de sorun yok, zamana bırakıcaz galiba ama bu aralar yine bişeyler oldu bana, ikide bir test yapasım var, herkes rüyasında görüyo zaten bu sıralar

Son düzenleme:

benim adetim de 24 ü, yanlış yazmışım, aynı günü bekliyoruz yani, biraz sabııırrr ama çok zor... şimdii kendimi başka işlere veriyorum. kitap okuyun kitap, unutursunuz biraz bana iyi geliyor, çalışıyorsanız işe verin kendinizi, hem bu akşam ezel in finali var onu izleyin, atın kafanızdan biraz hadi bakalım kızlar

sorma ya banada fallarla çıka çıka içime şüpheler sardı :)) ama dayanamadım yaptım testi tek çizgi..
ama canım hamile değilim öğrendim iyi oldu aslında kendimi hamile sanıp durcaktım cumaya kadar.. şimdi gece çalışmalarına devam
doktordan da randevu aldım bi kontrol ettireyim bakalım durumlar ne belkide doktor diyecekki sen boşuna bekleme şu kadar süre çocuğun olmaz falan.. öyle diyen arkadaşlarım oldu çünkü ve doktorlar biliyor ne zaman olcağını artık tıp ilerledi
yarın gitcem akşam bakalım canım..
sen sabret ama yanılma sonra boş yere
cumaya ne kaldı

aaa ezelin finali mi var bugün
iyi ki söyledin :)

cnm yapma bende meraktan yaptım ctesi günü 27sibatım.tabiki çıkmadı önce kana sonra idrara gecio hcg.boşuna yapıp kendini üzme gecmesini bekle anlıuyorum beklmek zor ama napalım

acill yardımmmm arkadaşlar adetime 8 gün var ama sağ kasığımda şiddetli ağrı karnımda şişlik yara gibi diye bilirim el süremiyorum çoook korkuyorum küçük bir miyomum var ondanmıdır acaba yada başka bişeymi ağrılar aralıklı oluyor bıçak gibi saplanıyor affff allahım çook kötüyüm

apandist olabilirsin o kadar ağrın varsa, ateşin var mı? ya da kist yırtılmış olabilir yumurtalığında, bence geçmezse hemen acile git, bazen yumurtlama ağrısını şiddetli hissedenler duyuyorum belki de öyledir ama bu kadar dayanılmazsa bişey yeme içme acile git derim.

Son düzenleme:

Adetine daha var nasıl biliyorsun hamile olmadığını :).Benim adetimden bir gün önce tek çizgi çıktı adet günümde çok çok silik bi saat sonra çıktı.Yani idrar testinde adet gecikmesi olmadan tek çizgi çıktı diye hamile değilsin demek değil.Hatta bazılarının adet gecikmesinden bi hafta sonra çift çizgi çıkıyor.Sen yine adet gününü bekle öyle test yap.İnşallah hamilesindir.

canım ateşim yok kabızlık var iğne gibi batıyor eşim özelden randevu almış yarın sabah 9 gidcem bakalım ne olcak hayırlısı olur inş.:44:

kızdım test yapmayın dedim amaaaaaa ben de dayanamadım test yaptım o sevimsiz çirkin tek çizgiyle muhattap olmak zorunda kaldım tabi ki de. amaaannnn neyse cuma ya az kaldı bekleyip görücez artık son testimi de yaptım kurtuldum burası küçük yer herkes tanıyor, şimdi gidip bidaha test almaya utanacağımdan test olayı bitmiştir, adet gecikirse kan testi artıkk

bak bide bana kızdın yaptım diye sende tutamadın kendini
hepimiz aynı modeliz ya
değilse bile hayırlısı olsun canım ama dediği gibi yine de belli olmaz tabi.. kişiden kişiye değişiyor anladığım kadarıyla bu test olayları
ben bugün doktora gidicem kızlar hatta çıkıcam birazdan
açıcam göstericem benim malzeme bu diye :) baksın bakalım ne görcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…