Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

canım adet günü geçmeden silik çıkar, bi tekrar et yine pozitif çıkarsa kan ver. inşallah vardır.. benim silik milik hiçbişey yok mesela.. yine de adeti görene kadar ümidimi tamamen kaybedemiyorum, bi kez geç döllenme yaşadığımdan...

kızlar yaaa
olabilir mi acaba
ikinci çizgi belirgin yani ama ilki kadar değil çok silik, bugündü normalde regl günüm
çok heyecanlıyım

ikinci çizgiyi silik de olsa görebiliyorsan ama ilk 4 dakikada o zaman hamilelik var diyebiliriz yarın adetin gelmezse tekrar yaparsın test sabah ilk idrarınla:KK19: ya da eğer günün geçtiyse kanda baktır o daha garantili:KK34: inşallah hakkında hayırlısı olsun :KK19:

taf ben senin avatarına çok gülüyorum,hamilelikle bozdum da kafayı, o avatarda kendimi görüyorum sanki :KK60::KK60::KK9:

selam kizlar bisi sorabilirmiyim cvplarsaniz sevinirim..
adetime 3 4 gun var ama benden bugun sut kahvesi akinti geldi neden olabilir yerlesmeyle bi ilgisi varmidir acaba hic duydunuzmu bole lutfen cvp

ikinci çizgiyi silik de olsa görebiliyorsan ama ilk 4 dakikada o zaman hamilelik var diyebiliriz yarın adetin gelmezse tekrar yaparsın test sabah ilk idrarınla:KK19: ya da eğer günün geçtiyse kanda baktır o daha garantili:KK34: inşallah hakkında hayırlısı olsun :KK19:

canım ilk 4 dakikada çok silikti sonradan daha belirginleşti
çok kararsızım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve heyecanlıyım kızlar
hayırlısıysa olsun, Allahım hepimize doğru zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah
kan testine gitsem sonucu ne zamana verirler????????????

selam kizlar bisi sorabilirmiyim cvplarsaniz sevinirim..
adetime 3 4 gun var ama benden bugun sut kahvesi akinti geldi neden olabilir yerlesmeyle bi ilgisi varmidir acaba hic duydunuzmu bole lutfen cvp

canım bazen bende de adetim gelmeden önce bir iki gün böyle geliyo sonra normal adetim oluyo bi problem olmadı şimdiye kadar ama kaşıntı ve koku da varsa bi doktorunla görüş belki bi enfeksiyon olabilir

canım bazen bende de adetim gelmeden önce bir iki gün böyle geliyo sonra normal adetim oluyo bi problem olmadı şimdiye kadar ama kaşıntı ve koku da varsa bi doktorunla görüş belki bi enfeksiyon olabilir

bebekle bi ilgisi yok yaniiii:KK43::KK43:

canım ilk 4 dakikada çok silikti sonradan daha belirginleşti
çok kararsızım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve heyecanlıyım kızlar
hayırlısıysa olsun, Allahım hepimize doğru zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah
kan testine gitsem sonucu ne zamana verirler????????????

canım özelde yaptırırsan bir iki saate verirler ama devlette yaptırırsan ertesi gün veriyolar

bebekle bi ilgisi yok yaniiii:KK43::KK43:[/QUO benim hamileliklerimde hiç olmadı eğer bi gebelik varsa kasıklarında da ağrı varsa Allah göstermesin düşük riski olabilir bugün de bak devam ederse yarın bi git kan testi yaptır emin ol için rahat olsun

ay cnm bana mi soledinn:KK61::KK61:
yerlesme kanamasi illa koyu kahve ya da pembemi olmasi lazim bnmki sut kahvesi rengindee

olabilir tabiki kişiden kişiye değişir, ama yerleşme kanaması bazılarında 2-3 damla kadar az olurken , bazılarında 2-3 gün az az sürüyor, embriyonun yerleştiği yerde damarlanmanın çok olup olmamasıyla ilgili brşey, kendini yine de çok kaptırma hayırlısı olsun adettarihini bekle bakalım

bebekle bi ilgisi yok yaniiii:KK43::KK43:[/QUO benim hamileliklerimde hiç olmadı eğer bi gebelik varsa kasıklarında da ağrı varsa Allah göstermesin düşük riski olabilir bugün de bak devam ederse yarın bi git kan testi yaptır emin ol için rahat olsun

iste burda kan testi yapilmio cnm yurtdisindayim ben muzdaribim yani bu konuda..
o senin dedigin koyu kahve akinti oldugunda galiba..bnmkisi cok acik renkte fizyolojikmi yoksa bebek yerlesiomu bilmedigim icin danismak istedim bide turkiyeye gelicem erken ogrenmek adina soruorumm

olabilir tabiki kişiden kişiye değişir, ama yerleşme kanaması bazılarında 2-3 damla kadar az olurken , bazılarında 2-3 gün az az sürüyor, embriyonun yerleştiği yerde damarlanmanın çok olup olmamasıyla ilgili brşey, kendini yine de çok kaptırma hayırlısı olsun adettarihini bekle bakalım

tesekkurler cnm cvplarin icin saolasinn:KK16:

ya kızlar benimde bi sorum olucak ben adetimin 12.günü ikişkiye girdim bir iki gün sonra çok kokulu akıntım oldu ve ogünden beri hem belim hemde kasıklarım inanılmaz ağrıyo kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum uyumak istiyorum hep ve iştahım çok açık adetime 1hafta var acaba hamile olabilirmiyim

bu kadar erken olmaz canım belirti 25 günde bir adet oluyorsan adetine 12 gün varsa bugün 13. günde misin?:26: yeni yumurta çatlatmışsın ya da çatlatıyorsun :44: o yüzden kasığın acıyor ve göğsünde de acı vardır:KK34:adetin 13. günü gebelik belirtileri için çok erken çünkü:KK19:

teşekkür ederim valla pek günleri bilmiyorum açıkcası ama 16 ve 21 arası sansımın yüksek olduğu doğru hesaplamamı geçen ay 11inde adet gördüm 5gün sürüyor bitimindede basladık inş doğrudur çok istiyorum artık bebiş Allah herkese nasip etsin

Korunmadığınız sürece adet olana kadar kesinlikle dikkat edin derim.Ben adetim geçtikten 6
gün sonra test yapmıştım negatif,hatta dr a gittim bişi çıkmadı 15 gün geçerse söktürücü
kullan dedi.Ben söktürücü kullandığım gün yine idrar testi yaptım negatif,O gün sadece korunmasız
ilişkiye girdim nasılsa söktürücüyle olmaz diye :) Adetim geçtikten tam 21 gün sonra bir test yaptım
hamileyim,şaka gibi..Gününü bile biliyorum döllenme olan o derece yani

X