Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

aaa neden emin değilsin, 5-6 gün çok değil mi yahu kan tsti falan yaptır bence kutlayalım birimiz hamiş olsun bari

onceden erken davranip kan tahlili yaptirmistim bhcg 540 cikmisti ama kimyasalmis,o yuzden su an tedirginim bebisimin kalp atislarini duyunca rahatliyacam,ama yinede ister istemez kendimi kaptirmis durumdayim yani cok mutluyum insallah isteyen herkes en yakin zamanda hamile kalir ve bebegine kavusur

meraba bende aynı durumlar var merak ettim adet oldunuzmu

meraba bende aynı durumlar var merak ettim adet oldunuzmu

merhaba, henüz olmadım ama cuma gözüküyor zaten adet günüm.. heralde olurum çünkü adet ağrılarım var
bide test yaptım negatif çıktı
kırmızıları bekliyorum yani..
senin ne zaman regl günün canım

yaa celinns sanki sen hamile gibisin. aynı belirtiler bende de olmuştu birde pozitif çıkmış resmen testin gidip bir kan testi yaptır derim ben. benimde 20 dk sonra çift çizgi çıkmıştı ama adetime birgün kala çıkmıştı dr a gittim kan testi yaptım hamileymişim. normal zamandan önce başlayan adet sancısı benzeri sancılar göğüslerde aşırı hassasiyet ve iştahın açık olması. bendeki belirtiler bunlardı.inş hamilesinizdir kızlar öptüm

bu ay bikaç kere yolculuk yaptım hava değişikliği yaşadım dolayısıyla gecikmiş olma ihtimali üzerinde durmaya çalışıyorum kendimi ümitlendirmemek için.. bekleyeceğim...

bu ay bikaç kere yolculuk yaptım hava değişikliği yaşadım dolayısıyla gecikmiş olma ihtimali üzerinde durmaya çalışıyorum kendimi ümitlendirmemek için.. bekleyeceğim...

belki de öyledir haklısın, bugün nasıl durumlar canım??
hadi güzel haber ver bize

pazar gününe kadar test yapmayı düşünmüyorum. eğer pazar gününe kadar olmamışsam o zaman yapacam inş.

iyi tutuyosun kendini canım valla bravo ben çoktan yaptıydım senin yerinde olsam

pazar gününe kadar test yapmayı düşünmüyorum. eğer pazar gününe kadar olmamışsam o zaman yapacam inş.

bencede iyi dayniyorsun ben dün yaptim test de benim gibi kafayi yemis cikti önce tek cizgi sonra baktim cift cizgiydi sanirim cöpe atmayim diye naz yapti ama senin sabrina hayran kaldim canim

karakiz06 kullanıcısından alıntı
bencede iyi dayniyorsun ben dün yaptim test de benim gibi kafayi yemis cikti önce tek cizgi sonra baktim cift cizgiydi sanirim cöpe atmayim diye naz yapti ama senin sabrina hayran kaldim canim

aslında sabırsızımdır ama bu defa da psikolojik olarak hamile olduğumu hissederim diye korkuyorum. hani öyle tüm belirtileri yaşayanlar varmış ya bişey olmadığı halde

ben 3 ay önce psi gbelik yasadim adetim olmadi gögüsler halsizlik uyku hepsi vardi ama sonucta dr bayagi kizdi böyle takarsan hamisligi unut dedi

canım ya bende 7 aylık evliyim hiç korunmamaıza rağmen olmuyor sende perde olduğunu doktor alttan muayene ederkmi anladı

kizlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeniden test yaptim veeeeeeeeeeeeeeee hamileyimmmmmm Hadi sizlerin de guzel haberlerinizi bekliyorum.Drum haftaya randevu verdi gelismelerden haberdar ederim

kizlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeniden test yaptim veeeeeeeeeeeeeeee hamileyimmmmmm Hadi sizlerin de guzel haberlerinizi bekliyorum.Drum haftaya randevu verdi gelismelerden haberdar ederim

ayyy cok sevindim canim... Allah sapasaglam kucagina almani nasip eder insallahhh!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…