Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

ya adet gecikmesiyle beraber kuruluk oluıyo mu yoksa beyaz akıntı devam ediyo mu? bunu merak ediyorum tecrübeli bayanlar ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

Canım ben 1 hafta kala yaptım negatifti bence geçmesini bekle ben adetim geçti 2 gün yapmaya korkuyrum.. :KK25:

kizlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yeniden test yaptim veeeeeeeeeeeeeeee hamileyimmmmmm :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:Hadi sizlerin de guzel haberlerinizi bekliyorum.Drum haftaya randevu verdi gelismelerden haberdar ederim:21::21::21:

canımmmmm çok tebriklerrrrrrrrrr :KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19::KK19::KK49:
:nazar: allah nazarlardan korusun seni de bebeğini de tatlım çok sevindim, inşallah hepimize kısmet olur..
heyecanlı mısın :)

bence yap canım niye korkuyosun ki aklında kalcağına yap gitsin
böyle daha çok kuruyor insan kafasında

sorma ya 10 aylık evliyim gecen testlerde hep hayal kırıklığı bir kaç gün daha geçsin diyorum bakalım yarın belki yaparım :)

ya adet gecikmesiyle beraber kuruluk oluıyo mu yoksa beyaz akıntı devam ediyo mu? bunu merak ediyorum tecrübeli bayanlar ya da bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

genelde akıntı devam eder kremsi losyon şeklinde hatta ay adet mi oldum acaba dersin WC ye gidersin:97:

canım bende yaptım benimki de negatif
olsun üzülme yine denersiniz
ikinci çizgi çooook çok derinden görünüyor ama bu hamilelik anlamına gelmez heralde

çok çok derinse bile ciddiye almanı tavsiye ederim benım o bile yoktu :KK25: Inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum canım benim

kızlar merhaba ben 2buçuk yıllık evliyim ve geçen ay basladık çocuk istiyoruz ben adetime 12 gün var ama kasık ağrısı ve ara ara batma hissediyorum belimde ağrıyor ama gögüslerimde şişlik yok sadece sol gögsüm iice dokundunmu ağrı yapıo bilemiyorum çokmu erken yoksa bunlar belirtimi 16 ve 21 arası sansımın yüksek olduğu günlerdi 25 günde bir adet görüyorum lütfenc cvp yazın :2::2::2::2:

kızlar merhaba ben 2buçuk yıllık evliyim ve geçen ay basladık çocuk istiyoruz ben adetime 12 gün var ama kasık ağrısı ve ara ara batma hissediyorum belimde ağrıyor ama gögüslerimde şişlik yok sadece sol gögsüm iice dokundunmu ağrı yapıo bilemiyorum çokmu erken yoksa bunlar belirtimi 16 ve 21 arası sansımın yüksek olduğu günlerdi 25 günde bir adet görüyorum lütfenc cvp yazın :2::2::2::2:

bu kadar erken olmaz canım belirti 25 günde bir adet oluyorsan adetine 12 gün varsa bugün 13. günde misin?:26: yeni yumurta çatlatmışsın ya da çatlatıyorsun :44: o yüzden kasığın acıyor ve göğsünde de acı vardır:KK34:adetin 13. günü gebelik belirtileri için çok erken çünkü:KK19:

benim de bugün BAT, henüz pek ağrım falan yok, öğlen akon test yaptım negatif, neyse artık adet olup önümüzdeki aya bakıcaz, çok yakın bi arkadaşımın da BAT ı 1 gün geçmiş, predictorle test yapmış, pespembee 2.çizgisi çıkmış hemen, kızın aloo deyişinden anladım hamile olduğunu o kadar sevinmiş, Allah nazarlardan korusun bizlere de nasip etsin inşallah, bu kaçıncı teyze oluşum, e artık anne de olurum inşallahhhh .Amin.

benim de bugün BAT, henüz pek ağrım falan yok, öğlen akon test yaptım negatif, neyse artık adet olup önümüzdeki aya bakıcaz, çok yakın bi arkadaşımın da BAT ı 1 gün geçmiş, predictorle test yapmış, pespembee 2.çizgisi çıkmış hemen, kızın aloo deyişinden anladım hamile olduğunu o kadar sevinmiş, Allah nazarlardan korusun bizlere de nasip etsin inşallah, bu kaçıncı teyze oluşum, e artık anne de olurum inşallahhhh .Amin.

amin cnmmm inş. olur

kızlar yaaa
olabilir mi acaba
ikinci çizgi belirgin yani ama ilki kadar değil çok silik, bugündü normalde regl günüm
çok heyecanlıyım

X