Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

canım bende de bel ağrısı olmuştu ama zaten rgl öncesi de ağrırdı
bulantı falan olmadı hiç zaten bulantılar 6 ncı 7 nci haftalarda başlıyormuş

benim normalde adet öncesi belim hiç ağrımazdı..hele bu kadar şiddetli hiç ağrımazdı..ama göğüslerim acırdı.şimdide göğüslerimde acı yok...amaaann neysee birşey yoktur.ben vesveseleniyorum...adetim gelecek ondandır.belki bu ay bitkisel şeyler içtim ondandır..of neden böyleyim ben yaa..

hep böyle yapıyorum kendimi yıpratıyorum..

merhabalar ;

kizlar iki üc gündür gögsümde bi agri var. ve dün sabaaha kadar gögüsüm agridi nezaman hizli birsekilde yada assaga dogro egilsem gögsüm agriyor bide karincalanma oluyor uclarinda ama dokununca acimiyo sadece bi anda sizliyor gidiyor. veee bugün midem cok kötüydü sanki karnim cook acikmista hic bisi yememisim ve bulanip agrimaya baslamis gibi.. bune simdi anlamadim eger üssüttüysem iyi üsütmüsüm galiba .. bugün bütün gün sicak torbayla gezdim bide sicak icecekler ictim .. vee sivilcem cikti adet agrilarim basladi kafam allak pullak olduyaaa bu n simdi hicc bana hamileymisim gibi gelmio bu ayda kirmizi karti yedim galiba ayrica bat 3 temmuz.. bana yorum yaparsaniz sevinirim..

Son düzenleme:

mrb canım bat 3 temmuzsa 1 gün kalmış kafanda bişey kurmadan beklemeye çalış canım, bat günü gelmezse ertesi sabah ilk idrarla test yaparsın inş hamişsindirrr

canim tsk cevabin icin nebileyim pko var birde tuple bebek sahibi oldumya hemen hamile kalmak falan uzak bana saglik ocaginda verdim kan pazartesi cikcak sonuc normalde 11ayda okudum netten 11aysonra hamile kalmak oluyormus buay adet olunca zaten d.k hapa baslicaktim Insallah gelir adetim bebisin hayirli olsun buarada Allah nazardan saklasin canim nete girmesen olmazmi buaralar bebisin gelisiyorya drlar pek onermiyor

ben izmirden ankaraya gidicem acil bir sebele ve adetimin 2. günü hormon testi yaptırmam gereiyor ankarada LH-FSH-TSH-E2-PRL testlerini yapabilceğim bir yer varmı cok acil lütfennn :18: :18: :18: :18:

canım çalıştığım için bütün gün net başındayım, kaçamam bundan yani

anladim canim buarada ben test sonucun aldim gecmis olsun bana neyseki hamis degilim rahatladim valla sezeryanim iyilesmeden korunmasiz iliski yok artik

selm kızlar bn 25.06.2011 adet oldm klomen kullanılı 2.ayım bgn yarın yumurtlama gnm ama midem bulanıyo acaba hamile olabilir miyim??????????????????????da 15 gn war adetime test yapsm cıkar mı

selm kızlar bn 25.06.2011 adet oldm klomen kullanılı 2.ayım bgn yarın yumurtlama gnm ama midem bulanıyo acaba hamile olabilir miyim??????????????????????da 15 gn war adetime test yapsm cıkar mı

15 gün mü var???? test yapma boşuna çıkmaz daha çok varmış şimdiden bulantı falan da olmaz ayrıca
bulantılar gebelikten sonra 6.haftada başlıyor canım

Kızlar bu belirtiler sizde ne zaman oldu ? Ben şüpheleniyorum ama daha 2gün önce oldu, belki kızarsiniz ama ben olmamasıni istiyorum çünkü üniversiteyi bitiremem yurtdisi die kan testide yaptıramiyorum çünkü pozitif çıkarsa öğrenci vizemde problem olabilir. Reglm 19u gibi olucak.. Idrar testi ne zaman yapmalı ?

buarada benimde bir sorum olucak
ben bundan önceki ay yani mayısın
4 de adet gördüm haziranda 3 gün ileri attı 9 da adet gördüm
ama bu ay hala bişey yok netten yumurtlama hesaplamaya baktım
adet döngünüz 33 gün diyor adet gününüz 12 temmuz diyor
şimdi kafam karıştı 12 temmuzumu beklemeliyim test için

bende biara 9 gün gecmisti 9 kez test yaptim. Normalde gününden ´hic sasmazdi cünkü. 10. geldi adetim. Sökülememe diye bi olaymis. 2 haftam var suan bakalim günüme .

adetimin 5.günümdeyim ama gelmedi bişi.
test yapmaya korkuyorum hamile değilsem bişi var demektir.offf
sol göğsüm de ağrı var çok değil
bir hftadır sol kasığımda batmalar ağrılar arada sağ kasıkta.
karın ağrım da var bazen
bu günde ara ara mide bulantım var

güzeliö hayırlısı neyse o olsun
dediğin gibi sağlık probelmiyse de bir an önce doktora gitmen iyi olur o yüzden testi geciktirme daha fazla bence
inş güzel haberini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…