Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

[selam kızlar 16sı adet günüm bir kaç gündür kahverengi akıntım geliyo ama arasıra devamlı değil..sabah geliyoo ertesi güne kadar yok mesela..kaç gündür halsizlik vardı bugün daha iyiyim ama az önce koyu renk akıntım geldi gene bişey yok şimdi gebelik belirtisi olabilirmi acaba kızlar varmı benim gibi yaşayan..

[selam kızlar 16sı adet günüm bir kaç gündür kahverengi akıntım geliyo ama arasıra devamlı değil..sabah geliyoo ertesi güne kadar yok mesela..kaç gündür halsizlik vardı bugün daha iyiyim ama az önce koyu renk akıntım geldi gene bişey yok şimdi gebelik belirtisi olabilirmi acaba kızlar varmı benim gibi yaşayan..

canım benim de gelmişti ama adet günümden önce ve çok çok az gelmişti
eğer fazla geliyorsa bence doktora danışmalısın
inş hamişsindir...

Kızlar ya benımde gunum yarın. Fakat burayı okuyuncca bır tuhaf oldum :) Normalde benım karın agrım 1-2 gun once baslar fakat 1 haftadır karnım agrıyor , kasıklarımda yanma ve batma var. Koltuktan yada yataktan kalkınca gozlerım kararıyor :KK43: Mıgdemde bulantı var ama bence hamıle degılım gıbı :) ama burayı okuyunca acaba hamılemıyım dıyorum :) test ıcın kendımı zor tutuyorum sanırım bugun test alıp yapıcam. Hakkımızda hayırlısı olsun. Insallah guzel haberlerımı paylasırım sızınle ...

Kızlar ya benımde gunum yarın. Fakat burayı okuyuncca bır tuhaf oldum :) Normalde benım karın agrım 1-2 gun once baslar fakat 1 haftadır karnım agrıyor , kasıklarımda yanma ve batma var. Koltuktan yada yataktan kalkınca gozlerım kararıyor :KK43: Mıgdemde bulantı var ama bence hamıle degılım gıbı :) ama burayı okuyunca acaba hamılemıyım dıyorum :) test ıcın kendımı zor tutuyorum sanırım bugun test alıp yapıcam. Hakkımızda hayırlısı olsun. Insallah guzel haberlerımı paylasırım sızınle ...

canım bugün yapcaksan çıkmayabilir, ya da belki çok çok silik çıkar
bi süre bekle bide hemen çıkmıyor ikinci çizgi

ayyy hadi inşallah güzel haberin gelir :KK71:

valla bende hala adet yok
göğüslerim dolgun çok acı yok
ama damarları çıktı biraz kasıklarımda zaman zaman sancı var
çok hafif akıntım var adet olacakmışım gibi hissediyorum ama yok gelmiyor
dünki teste negatifi gördüm anlamadım nedir bu bikaç daha bekleyip olmazsa doktora gidicem

canım bugün yapcaksan çıkmayabilir, ya da belki çok çok silik çıkar
bi süre bekle bide hemen çıkmıyor ikinci çizgi

ayyy hadi inşallah güzel haberin gelir :KK71:

Şimdi eşimin yanında iş yerindeyim. Eve gidince deneyeyım. Artık kısmet :) Sonucu yazarım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

ya kızlar ilginç bişey duydum..internette de okudum gerçek hayatta da örneğini duydum.. daha adet gecikmesi bile yaşanmadan kimi bayanların hamile olduğu kirpiklerinden anlaşılıyormuş.. hamile olan arkadaşlar siz de kirpiklerinizi incelediniz mi ilk belirti olarak:79::79::87::KK62:

bende duymuştum ama yaşamadım herkeste olan bir belirti değil yani
birde çok rüya görenler var hamile olduğunu öğrenmeden

ben hamileyim şimdi bi baktım aynada kirpiklerimi pek muntazam görünüyorlar
gerçi çok uzun değiller karışcak kadar ama hurafe bence canım ya

arkadaşımın kuzeni evlendikten bigün sonra arkadaşımın annesi sen hamilesin demiş.. düşünün daha 1 kere olmuş :KK1: gerçekten hamileymiş ve kadın kızın kirpiklerinden anlamış.. demekki belirtiler kişiden kişiye değişiyor.. hamile olup da gecikme yaşayana kadar hiçbişey anlamayan insanlar da var kirpikleri karışan vs. bi sürü olay yaşayan da.. ne bileyim sanırım çok incelememek lazım :KK68:

amaaann :) Kirpiklere bak ona bak buna bak :):):) Bu işler beni aşar :) kirpiklerimde pek düzgün pooofff :)
Hala test yapmadım erteleyıp duruyorum :)

kızlar merhabe ben bu siteye yeni katıldım bakıyorumda herkeste benim gibi bir hamilelik hevesi var bende çok istiyorum ama hep hüsrana uğruyor 3 düşük oldu hiç birindede ne kirpiklerim birleşti ne bulantım oldu nede başka bişi tek bildiğim adetimin gecikmesi yani kadınlara göre değişen belirtiler oluyor seninki benimle aynı değil benimkide seninle aynı değil ha bu arada eğerki hamilelik istiyorsan ve üzülmek istemiyorsanız adet gecikmesini bekleyin en güzeli bende bu ay umutluyum ama olmazsada yapacak bişi yok bende trombofili rahatzızlıgı var herşeyin hayırlısı üzülmeyin haktan hep hayırlısını isteyin rabbim hepinize sağlıklı,hayırlı,eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin ... sormak istediğiniz bişi olursa ben burdayım şu andada zaten muayehanedeyim kadın doğumda çalışıyorum hemş.olarak herkese hayırlı cumalar..

kızlar merhabe ben bu siteye yeni katıldım bakıyorumda herkeste benim gibi bir hamilelik hevesi var bende çok istiyorum ama hep hüsrana uğruyor 3 düşük oldu hiç birindede ne kirpiklerim birleşti ne bulantım oldu nede başka bişi tek bildiğim adetimin gecikmesi yani kadınlara göre değişen belirtiler oluyor seninki benimle aynı değil benimkide seninle aynı değil ha bu arada eğerki hamilelik istiyorsan ve üzülmek istemiyorsanız adet gecikmesini bekleyin en güzeli bende bu ay umutluyum ama olmazsada yapacak bişi yok bende trombofili rahatzızlıgı var herşeyin hayırlısı üzülmeyin haktan hep hayırlısını isteyin rabbim hepinize sağlıklı,hayırlı,eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin ... sormak istediğiniz bişi olursa ben burdayım şu andada zaten muayehanedeyim kadın doğumda çalışıyorum hemş.olarak herkese hayırlı cumalar..

hayırlısı olsun canım allahım sana biran önce sağlıklı bir evlat nasip etsin

benimde 15haziranda adetim bitti 3haftada bir oluyorum 8inde olmam gerekiyor ama hala olmadım dün test yaptım negatif çıktı hayırlı artık

bugün Berat Kandili.. bol bol dua edelim ve inş. dilediği kullarından olalım..çünkü ancak dilediğine verir :KK3:

beklemek kadar zor bişey yokkkk allah hepimize sabır versin bende bekliyorum test yaptım 5.4 çıktı sınır 5.00 ama olmama ihtimalide var 3 4 gün bekle dedi doktor yeniden yapıcaz 3.gün bugün :KK43:

X