Hamile olabilir miyim?? Adetime 4 gün var test yapayım mı?

canım inşallah olur, dua ederiz tabi kalplerimiz bir burda hepimizin
ama sen stres yapma, daha 2 ay olmuş korunmayı bırakalı, 1 yıldan önce doktorlar bile kabul etmiyolar..
inşallah hamilesindir, ama değilsen bile lütfen stres yapma daha erken

tşk ederim.ya stres yapmaktan öte her ay beklemek kötü.karakterimden dolayı biraz aceleciyimdir.hemen olsun isterim. evet aslında çok diil sadece 2 ay oldu önümde daha zaman var hayırlısı inşallah.ama bide göğüs uçlarımda da kabarcıklar oluştu acaip sıcak basıo sinirliyim fln

tşk ederim.ya stres yapmaktan öte her ay beklemek kötü.karakterimden dolayı biraz aceleciyimdir.hemen olsun isterim. evet aslında çok diil sadece 2 ay oldu önümde daha zaman var hayırlısı inşallah.ama bide göğüs uçlarımda da kabarcıklar oluştu acaip sıcak basıo sinirliyim fln

canım belkide hamilesindir, regl günün 1 gün geçerse test yap silik de olsa çıkıyor

bunlari okudukca hic dayanamiyorum.. adetime 3-4 gün var daha.. 2 gün kasiklarim cok agridi, ve canim kesinlikle yemek istemiyorum.. dün ufacik bi kanamam vardi o ney onuda anlamiş degilim. kusma olmasa bile en sevdigim yemekleri görünce bile bi tiksinti oluyor.. 2 ay once silik cikti gittim kan testi yapdırdım negativ cikti, yine aynisi olacak diyede korkuyorum.. testede güvenemıyorum.. kendı kendıme söz de verdim adetim gecikirse eger test fılan yapacam diye.. ama son 1 haftatır her allahın günü hep rüya goruyorum ya hamıleyım ruyada yada elıme bebek verılıyor.. offff ne zormusss bu ışlerrr yaa kafayi yememek elde degıl.. bekleyım bı kac gun daha dıyorum ama boyle ayaklarım kapıya kapıya gıdıor gıt ezane dıyor resmen ıcımden bı sesss :KK43:((

bunlari okudukca hic dayanamiyorum.. adetime 3-4 gün var daha.. 2 gün kasiklarim cok agridi, ve canim kesinlikle yemek istemiyorum.. dün ufacik bi kanamam vardi o ney onuda anlamiş degilim. kusma olmasa bile en sevdigim yemekleri görünce bile bi tiksinti oluyor.. 2 ay once silik cikti gittim kan testi yapdırdım negativ cikti, yine aynisi olacak diyede korkuyorum.. testede güvenemıyorum.. kendı kendıme söz de verdim adetim gecikirse eger test fılan yapacam diye.. ama son 1 haftatır her allahın günü hep rüya goruyorum ya hamıleyım ruyada yada elıme bebek verılıyor.. offff ne zormusss bu ışlerrr yaa kafayi yememek elde degıl.. bekleyım bı kac gun daha dıyorum ama boyle ayaklarım kapıya kapıya gıdıor gıt ezane dıyor resmen ıcımden bı sesss :KK43:((

güzelim biz kadınlar içgüdüsel olarak anneliğe hazır olduğumuzda hemen olsun istiyoruz, o yüzden de senin hissettiklerini aslında hepimiz hissediyoruz çok olağan.. ama burda biraz sabır çok önemli.. nolur sen de sabırlı ol, kendini telkin et.. eninde sonunda olcak emin ol canım..

güzelim biz kadınlar içgüdüsel olarak anneliğe hazır olduğumuzda hemen olsun istiyoruz, o yüzden de senin hissettiklerini aslında hepimiz hissediyoruz çok olağan.. ama burda biraz sabır çok önemli.. nolur sen de sabırlı ol, kendini telkin et.. eninde sonunda olcak emin ol canım..

insallah canim insallah.. bakalım ayın 1-2 gıbı olmam gerekıyor.. ayın 2 sıne kadar beklıyelım bakalım :)

merhaba kızlar
Allah tez zamanda tum dileyenlere versin nekadar dogru boyle bsey sormam kusura bakmayın hamile kalmıs arkadaslar testiniz nasıldı ya ben 6ay oluyor dogum yaptım ve pko hastasıyım kolay hamile kalmıyorum diye korunmuyorum yani geri cekme yontemi ve korunma sayılmaz gecen ay hapla hastalandim ve yumurtlamam oldu agrısını herseyden ayıra bilirim eminimki yumurtlamanın agrısıydı hep yumurtlama donemimde yasadım 26sı adetim yine gelmedi test yaptım negatıf ve bugun3gun geciyor yine yaptım ve cok derinlerde cok cok silik 2.cizgi belirdi 20 dakika icinde kafayı yemek uzreyim napayım sasırdım resmen bebek oldugundan degil sezeryanım oldugu icin doguramam bukadar erken hamile kalmam iyi olmaz saglık ocagında hamiilelik testi yapılıyormu akıl verin nolur brde mide bulantıları sardı bilmiyorum belkide psikolojiktir

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar
Allah tez zamanda tum dileyenlere versin nekadar dogru boyle bsey sormam kusura bakmayın hamile kalmıs arkadaslar testiniz nasıldı ya ben 6ay oluyor dogum yaptım ve pko hastasıyım kolay hamile kalmıyorum diye korunmuyorum yani geri cekme yontemi ve korunma sayılmaz gecen ay hapla hastalandim ve yumurtlamam oldu agrısını herseyden ayıra bilirim eminimki yumurtlamanın agrısıydı hep yumurtlama donemimde yasadım 26sı adetim yine gelmedi test yaptım negatıf ve bugun3gun geciyor yine yaptım ve cok derinlerde cok cok silik 2.cizgi belirdi 20 dakika icinde kafayı yemek uzreyim napayım sasırdım resmen bebek oldugundan degil sezeryanım oldugu icin doguramam bukadar erken hamile kalmam iyi olmaz saglık ocagında hamiilelik testi yapılıyormu akıl verin nolur brde mide bulantıları sardı bilmiyorum belkide psikolojiktir

canım hayırlısı olsun, sezeryanlıysan keşke daha sağlam korunsaydınız :44: ama olan olmuş sanki, silik çizgi varsa hamilesindir canım.. hayırlısı olsun.. daha 8-9 ayda sezeryanın iyileşmez mi???
kan testini her yerde yapıyolar

kızlar mayıs 26 da adet oldum ve 29 haziranda test yaptım sabah ilk idrarla 2. cizgi baya silik çıktı ama baktığın an fark ediliyo bir gun sonra tekrar yaptım oda negatif sizce nedir

kızlar mayıs 26 da adet oldum ve 29 haziranda test yaptım sabah ilk idrarla 2. cizgi baya silik çıktı ama baktığın an fark ediliyo bir gun sonra tekrar yaptım oda negatif sizce nedir

canım bence bi tane daha yap emin olmak için, şu an iki durum da olabilir çok belirsiz görünüyor

aaa niye o kadar ileri tarih veriyolar?? kan testi sonucu aynı gün içinde çıkıyor normalde, en geç 1 gün sonra yani

sağlık ocağında yaptırdım adetim duzensiz olduğu için troit lerede bakıcaklar yaptırdıkları hastane 2 gunde sonuç veriyomus bende meraktan orta yerimden çatlıycam zaten

arkadaşlar ben çatlatma iğnesi yaptırdım çocuk tedavisi grüyorummm yumurtam çatlamıştı beraberlk dedi doktor şimdi adetime 6 gün var acaba hamilemiyimm tutmusmudurrr birisi yardımcı olsun kütfennnn:emir_bebek:

arkadaşlar ben çatlatma iğnesi yaptırdım çocuk tedavisi grüyorummm yumurtam çatlamıştı beraberlk dedi doktor şimdi adetime 6 gün var acaba hamilemiyimm tutmusmudurrr birisi yardımcı olsun kütfennnn:emir_bebek:

canım inşallah hamişsindir
ama beklemeden anlayamazsın ki
sabırrrrr

guiter bebeğin hayırlı olsun hamilelik belirtilerin seni yanıltmamış.... bir üst konuda ben de yazdım belirtilerimi kimse bişey yazmıyor sen el at bari tecrübelerinden faydalanalım :)

guiter bebeğin hayırlı olsun hamilelik belirtilerin seni yanıltmamış.... bir üst konuda ben de yazdım belirtilerimi kimse bişey yazmıyor sen el at bari tecrübelerinden faydalanalım :)

senin belirtilerin ne?
ben de ilk şüphem karnımda gaz sıkışması gibi sancılar olması, göğüslerimin normal regl dönemi gibi değil daha bi anormal acıması vardı
bunların dışında bişey yoktu
yeni yeni farklı şeyler oluyor tabi
senin regl günün ne zaman, belirtilerin neler

senin belirtilerin ne?
ben de ilk şüphem karnımda gaz sıkışması gibi sancılar olması, göğüslerimin normal regl dönemi gibi değil daha bi anormal acıması vardı
bunların dışında bişey yoktu
yeni yeni farklı şeyler oluyor tabi
senin regl günün ne zaman, belirtilerin neler

ben pkoluyum normalde adet düzenleyici 4-5 ay kullan dedi doktor neyse ben bu süreyi doldurdum bu ay kullanmadım kendi kendine olacakmıyım bakayım dedim stres de yapmadım şuan 3 gün geçti adet günüm olmadım ve 3-4 gündür yani adet olmam gereken gün öncesinden de başlayarak yoğun akıntım var. önce yumurta akı kıvamında oldukça elastik çektikçe uzayan wc de akıp giden akıntım oldu şimdi de beyaz ve koyu kıvamlı akıntım var akşamdan beri... lastik gibi bembeyaz kaygan ve çektikçe uzayan... bakalım kasıklarımda ağrı var bel ağrım oldu dün bugün yok öyle

kızlar ya bizim bir yıldır çocuğumuz olmuyor..benim hormon bozukluğum var..bitkisel yollara başvurmuştum 1.5 aydır içiyorum..ilk defa bu ay biraz farklılık var gibi..bu ay adetim 6 yada 7 temmuzda olması gerekiyor..daha 5,6 gün var ama kasıklarım çok ağrıyor,halsizim,yorgunum..felaket bir bel ağrım var..birde bu gün sanki midem bulanıyor gibi..

ya kendimi inandırmak istemiyorum..çünkü her ay hayal kırıklığına uğruyorum..zaten doktorlar durumumun çok kötü olduğunu söyledi o yüzden hamilelik bana çok uzak yani..ama işte hep yüreğimin bir köşesinde bir şüphe yatıyor..her adet oluşumda deliler gibi ağlıyorum..çok yoruldum artık.

acaba böyle belirtiler yaşayan varmı bel ağrısı falan bir belirtimi..test yapmaya korkuyorum..

Son düzenleme:
canım bende de bel ağrısı olmuştu ama zaten rgl öncesi de ağrırdı
bulantı falan olmadı hiç zaten bulantılar 6 ncı 7 nci haftalarda başlıyormuş

X